رفتن به مطلب
ایران سی اف سی

دانلود رمان نفس عشق نودهشتیا

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

آرایش و انتخاب لباس بود بزرگترین مشکلی که ما دختر ها داریم انتخاب لباس هست بعد از کلی فکر کردن یه مانتو جلو باز زرد با شلوار و تیشرت مشکی پوشیدم کیف و کفشمم ست مشکی براق بود خیلی دوستشون داشتم بابا از سفر دبی برام آورده بود خب حالا دیگه نفس خانوم وقت رفتنه،مامان من رفتم با مریم قرار دارم مامان:برو عزیزم ،مواظب خودت باش ،شبم زود برگرد نفس:چشم زود میام بعد از خداحافظی با مامان به سمت خونه مریم رفتم خیلی با ما فاصله نداشتن،مریم خانم دم در منتظر بود مریم:سلام دوستی،خوبی نفس:سلام خب حالا بریم کجا لباس بگیری به نظر منم پاساژ پرواز لباساش خیلی خوبه مریم:خب بریم همون جا نفس:یک ساعت بود ما داشتیم راه میرفتیم ولی خانم هنوز لباس انتخاب نکرده بود مریم:خب چیکار کنم لباس خوشگل نیست نفس:داشتم از دست مریم حرص میخوردم که چشمم به یه لباس سبزآبی خورد که تو تن مریم با اون چشمایی سبزش محشر میشد،مریم بیا برو اون لباسو پرو کن مریم:وای همون سبزآبی رو میگی چقد خوشگله نفس:لباس بالا تنش با قسمتی از دامن لباس گیپور کار شده بود مریم همون لباسو خرید و ما برگشتیم خونه آراد کامران:من تک پسر هستم با یدونه خواهر به اسم آرام که خیلیم دوسش دارم و خودمم مدیر شرکت آسماری سالمه27هستم داشتم فکر میکردم که صدای گوشیم که زنگ میخوردو شنیدم آرام بود که زنگ میزد آراد:جانم خواهری چیکار داری آرام:جونت بی بلا مامان گفت زنگ بزنم که یادت بندازم امشب مهمون داریم آراد:باشه خواهری زود میام،دیگه کاری نداری آرام:نه عزیزم منتظرم،خدا نگهدار آراد:خدا نگهدار عزیزم آراد:خانم احمدی احمدی:بله،آقای کامران امرتون آراد:لطف کنید به آقای بیگی بگید بیاد اتاق من باهاشون کار دارم احمدی:چشم الان بهشون میگم آراد: داشتم پرونده ها رو بررسی میکردم که صدای در اومد ،بفرمایید داخل احسان:سلام داش آراذ خوبی؟چیکار داشتی که احضار کردی منو

نوشته دانلود رمان نفس عشق نودهشتیا اولین بار در نودهشتیا| 98ia | دانلود رمان جدید. پدیدار شد.

نمایش متن کامل

سلام به همه 8->

یه مدت نبودیم L-)

الانم نیستیم :-?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.