رفتن به مطلب
ایران سی اف سی

دانلود رمان باران آرامش نودهشتیا

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

نام رمان: باران آرامش

نویسنده: عسل

ژانر : عاشقانه

تعداد صفحات : ۵۵۵

بخشی از رمان:

نگاهی از پنجره اتاقم به آسمون انداختم………نمیخواستم از این خونه برم…………از خونه ای که از
همه جاش خاطره داشتم…….به یاد خاطراتم افتادم…..چقد اون روزا خوش میگذشت…..
_پاشو بریم
با صدای داداشم به خودم اومدم.
من_حالا نمیشه یکم دیگ……..
_میگم پاشو یعنی پاشو باران
اه.حالم بهم میخوره از این رفتاراش……..به سختی از تخت پا شدم……در کمد و باز کردم و توش و
سرک کشیدم.یک مانتوی مشکی کوتاه که به زور تا زانوم میرسید و با یک شلوار لی آبی نفتی و
شال مشکی پوشیدم و از اتاق زدم بیرون.با کمال تعجب دیدم کسی تو خونه نیست.به طرف دری
که به حیاط وصل میشد رفتم و مامان و بابا رو کنار ماشین دیدم که داشتن باهم پچ پچ
میکردن.چشم ازشون برداشتم و توی ماشین و نگا کردم.داداشم در حال روشن کردن ماشینبود.ماشین مال داداشم بود.نمیدونم چرا بابا برای اون فقط ماشین گرفته.همیشه از این موضوع
حرص میخوردم.با صدای بابا به خودم اومدم..

پیشنهاد: دانلود رمان

پیج اینستاگرام:roman.98iia@

نوشته دانلود رمان باران آرامش نودهشتیا اولین بار در نودهشتیا| 98ia | دانلود رمان جدید پدیدار شد.

نمایش متن کامل

سلام به همه 8->

یه مدت نبودیم L-)

الانم نیستیم :-?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.