رفتن به مطلب

رزبلاگ

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

اگه میشه یه تالار تو سایت ساز ها برای رزبلاگ بسازید.خیلی ها از رزبلاگ استفاده میکنن

پیت بول

http://4noghteh.rzb.ir

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 17
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

چه عجیب باورم نمیشه .................. رزبلاگ اینجا نداره ............... الان اوضاعش از وی سی پی خیلی بهتره ........................در کل من هم موافقم خیلی باحاله یه سایت اونجا ساختم که نشد رونمایش کنم (کمبود وقت)

گاهی اوقات تو زندگی به حدی تلاش می کنیم تا شرایطی بهتر رو رقم بزنیم اما بعد مدت زمانی، می فهمیم که فقط حمالی بودیم برای دیگران و زمان رو به راحتی از دست دادیم!

لینک ارسال

چی چشم منو دور دیدین

رزبلاگ بدرد باباش میخوره

از وی سی پی بهتر باشه

بزا سیستم جدید بیاد تا چند روزه دیگه ببینم اونوقت رزبلاگ حرفی واسه گفتن داره

فرهنگ ایران

http://www.farhangirani.ir/

banner.gif

سئو سایت ، وبلاگ و انجمن شما با قیمتی باورنکردنی پیام بدید

یاهو : FARHANGIRAN_AMIR

لینک ارسال

چی چشم منو دور دیدین

رزبلاگ بدرد باباش میخوره

از وی سی پی بهتر باشه

بزا سیستم جدید بیاد تا چند روزه دیگه ببینم اونوقت رزبلاگ حرفی واسه گفتن داره

دادا امیر انقدر جوش نزن من با وی سی پی فعلی مقایسه کردم .................... می دونم وی سی پی با سیستم جدید میترکونه .......... فکر کنم نوادگانمون حسابی از سیستم جدید کیف کنن

گاهی اوقات تو زندگی به حدی تلاش می کنیم تا شرایطی بهتر رو رقم بزنیم اما بعد مدت زمانی، می فهمیم که فقط حمالی بودیم برای دیگران و زمان رو به راحتی از دست دادیم!

لینک ارسال

رزبلاگ چی؟

لطفا موضوع را درست کنید.

بین خودمون باشه 100 در 100 رزبلاگ بهتره حتی از سیستم جدید وی سی پی.

چون خودم با هر دو سیستم کلی کار کردم. رزبلاگ فقط اسمش بلاگ هستش.

فقط الان یک امکان نداره رزبلاگ اون هم ارسال پست در صفحه جداگانه.

پنل جدید رزبلاگ هم که رونمایی شد.

درباره قالب هم شاید در اینده ترجمه بشه.

یا حق.

لینک ارسال

رزبلاگ چی؟

لطفا موضوع را درست کنید.

بین خودمون باشه 100 در 100 رزبلاگ بهتره حتی از سیستم جدید وی سی پی.

چون خودم با هر دو سیستم کلی کار کردم. رزبلاگ فقط اسمش بلاگ هستش.

فقط الان یک امکان نداره رزبلاگ اون هم ارسال پست در صفحه جداگانه.

پنل جدید رزبلاگ هم که رونمایی شد.

درباره قالب هم شاید در اینده ترجمه بشه.

یا حق.

راستی لوکس بلاگ هم داره فروم راه اندازی می کنه ...................... روانی کنندس .................... البته لوکس بلاگ یه ذره غیر حرفه ای عمل می کنه .......... برای اینکه کسی عضو بشه باید بره ادامه مطلب و چند تا مشکل ریز دیگه ......... فعلا استاندارترینش رزبلاگه .... پنل جدیدشم ندیدم برم ببینم چی شده :26:

لینک ارسال

سلام

بزودی بخش رز بلاگ هم اضافه میشه :201:

موفق باشید. یاحق

* لطفا از ما حمایت کنید تا بهترین خدمات رو براتون ارائه بدیم *

m3vay27br3f44q7zg.jpg?size_id=4

قوانین و اساسنامه سایت    -    تبلیغات در سایت    -    فروشگاه سایت

* بخش های متنوع در منوی اصلی سایت موجود می باشد *

لینک ارسال

Mohsen گفته است :

new_panel.jpg

من رفتم تو پنلم روانی شدم خیلی شاخه جیگرم حال اومد ........................ امکاناتشم هی بالا می ره دمش گرم

لینک ارسال

دوستان من با رزبلاگ زیاد کار نکردم میشه دو سه از امکانات رزبلاگ که تو سیستم جدید وی سی پی نیست رو بگید

راستی سیستم جدید خیلی زود میاد الان فقط اصلش مونده قالباش که در حال ترجمه هستن بعد سید باید راه بندازه که ایندفعه جدی جدی خیلی زود میاد

راستی سئو وی سی پی تو سیستم جدید فوق العاده است و هیچ جا چنین چیزی رو نداره

فرهنگ ایران

banner.gif

لینک ارسال

دوستان من با رزبلاگ زیاد کار نکردم میشه دو سه از امکانات رزبلاگ که تو سیستم جدید وی سی پی نیست رو بگید

راستی سیستم جدید خیلی زود میاد الان فقط اصلش مونده قالباش که در حال ترجمه هستن بعد سید باید راه بندازه که ایندفعه جدی جدی خیلی زود میاد

راستی سئو وی سی پی تو سیستم جدید فوق العاده است و هیچ جا چنین چیزی رو نداره

این که وی سی پی قراره بترکونه که حرفی نیست .................. خود منم فعلا در حال نیمه انتظار هستم ولی امکانات رزبلاگ گفتنی نیست باید بری عضوش بشی امکاناتش رو وارسی و تست کنی بعد می فهمی چه سرویسیه.....................

لینک ارسال

دوست جونا میشه تفاوت رزبلاگ رو با لوکس بگید البته بجز قابلیت انجمنش ما بقیش چه تفاوتی با لوکس داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر مي خواهي خوشبخت باشي براي خوشبختي ديگران بكوش؛

زيرا آن شادي كه ما به ديگران مي دهيم به خود ما بر مي گردد.

لینک ارسال

1- مدیر خوش اخلاق و رسیدگی سریع به مشکلات کاربران فقط از قسمت تماس با ما مشکل خودتون رو بگید. 2 الی 3 روزه جواب داده میشه. شاید هم کمتر

2- حذف ادرس رزبلاگ و انتقال وبلاگ به ادرس یا همون دامنه مثل وی سی پی

3- 300 مگابایت فضایی آپلود برای فایل های css و js و ... اگه دامنه هم بزنید به این صورت میشه برای مٍثال up.site.com\ircfc.jpg

برای مثال شما یک سایت دامنه میزنید. ircfcdownload.com فایل های که آپلود می کنید میشه به این صورت.

up.ircfcdownload.com\123.jpg یا هر پسوند دیگه ای.

4- انجمن جالب به همراه تغییر صفحات قالب اصلی - پست ها - پاسخ و ...حتی میتونید قالب انجمن رو مثل خود ایران سی اف سی کنید اگه ترجمه بلد باشید.

5- نسخه موبایل !!!

6- امکان بک آپ گیری از وبلاگ یا همون سایت خودتون.

7- مشاهده کاربران وارد شده به سایت مثل سیستم نیوک افراد انلاین و کاربران انلاین و ابزار امتیاز دهی مثل نیوک

8- بلوک مطالب تصادفی ، بیشترین بازدید ، مطالب اخیر

9- مشاهده تعداد ورودی های گوگل امروز و دیروز و مشاهده تعداد بازدید از پست ها و...

10- امکانات مثل خبرنامه - لینک دونی - برچسب - چت باکس

این فقط یک سری امکانات بود امکانات دیگه رو هم خودتون می تونید امکانات که هر ماه و هر هفته بروز میشه رو در این سایت یا وبلاگ مشاهده کنید. http://news.rozblog.com

ارسال مطلب به آینده که این خیلی عالی هستش.

البته نمیگم وی سی پی خوب نیست ولی خودتون قضاوت کنید.

لینک ارسال

اولی رو که من تو وی سی پی الان 10 دقیقه نشده جواب همه کاربرا رو میدم یا بقیه بچه ها فرقی نداره

2. که وی سی پی هم داره

3. این یکی تنها چیزی هست که وی سی پی نداره و به نظرم اصلا مهم نیست چیزی که زیاده آپلود سنتر و هاست فری نامحدود حتی

4. تو سیستم جدید انجمن وی سی پی خیلی حیلی پیشرفت کرده قراره قالب هاشم از یکی بودن در بیان

5. وی سی پی هم در سیستم جدید داره

6. تو سیستم جدید وی سی پی هر هفته انجام میشه

7. کاربران آنلاین و ... تگ هاش توی سیستم جدید تعریف شده و هست

8. مطالب اخیر که توی وی سی پی در سیستم قدیم بوده و هست اون مطالب تصادفی رو نداره وی سی پی

9. تعداد بازدید از پست ها که توی وی سی پی هم هست

10. اینا که داداش با یه کد یا اسکریپت حله اینا چیزایی هست که کاربرای تازه وازد به نت رو خوشحال میکنه و گرنه یه نمیدونم چت روم یا لینک دونی رو میشه دو سوته راه انداخت کاری هم نداره

از بین چیزایی که گفتی دیدی که بیشترش رو وی سی پی هم داره فقط یه بلوک مطالب تصادفیو یه فضای آپیود که به نظرم زیاد مهم هم نیستن از وقتی گوگل پاندا اومده تنها چیزی که یه سایت رو بالا میکشه سئو هست خودتون هم خوب میدونید مزیت بزرگ وی سی پی نسبت و تمامی سایت ساز ها وبلاگ ساز ها یا حتی اسکریپت های ورد پرس و ... سئو فوق العاده اون هست که قالب رو اتوماتیک واسه مرورگر ها طور دیگه و تقریبا کامل سئو میکنه

که هیچ جا پیدا نمکنین

اصل اینجور چیزاست نه یه کد چت باکس که هزار تاش تو نت ریخته یا یه فضای 300 مگابایتی که نامحدودشو تو نت مجانی میدن

پاینده باشید

فرهنگ ایران

banner.gif

لینک ارسال

دادا ممنون از شما برای کمک به دوستان وی سی پی

ولی منظور سید مدیر سایت بود که فقط1 هفته الی 2 هفته یک دامنه رو وصل میکنه. مشکلات که دیگه هیچی.

سئو سایت هم که خود شما میتونید انجام بدید. 100%

الان رزبلاگ بهتره شاید فردا وی سی پی و شاید 4 روز دیگه یک سیستم دیگه امد رو دست این ها رو زد.

دادا خود من 2 سال با سید کار کردم. به قول معرف میوه های که دست شما هست هسته اش تو جیب ماست. خود من رو که دیگه شما میشناسید. شما چرا؟

درکل اگه بچه های انجمن وی سی پی نبودنند وی سی پی الان نبود.

ممنون.

لینک ارسال

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.