Jump to content

کاربران گرامی تاپیک دعوت به همکاری با سایت  رو مطالعه کنید و در صورت علاقه می توانید برای خودتون درآمد کسب کنید و پول در بیارید.

ایران سی اف سی

mohsen70

کاربران عضو شده
 • Content Count

  232
 • Joined

 • Last visited

My Favorite Songs

Community Reputation

0 متوسط

1 Follower

About mohsen70

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. دادا وحید تولدت مبارک:250::250::250: کیک که بهمون ندادی:138: ایشالا عروسیت بیایم شام و شیرینی و کیکو همه رو با هم بخوریم:263:
 2. سلام تبریک میگم یادش بخیر خیلی روزای خوبی بود:209: امروزم نتیجه زحمتای دادا وحید و دادا محسن و آبجی حقیارو گرفت با پیج رنک 2 :263:
 3. سلام مرسی داداش:212: خبر خیلی خوبی بود تبریک میگم:209: به امید پیشرفت روز به روز ایران سی اف سی:219:
 4. این که چیزی نیست منم بابام ماشین داره:261: اوهه ربطی نداشت:149: مرسی جالب بود داداش:118:
 5. سلام با اجازه داداش وحید :101: آوای بـــــــــــــــــــرتـــــــــــــــــــــــر مرجع دانلود موزیک و موزیک ویدئو راه اندازی شد...:213: http://www.avayebartar.com/ تبادل بنر آوای برتر با سایت هایی که بازدید مناسب داشته باشن انجام میشه:90:
 6. سلام داداش:240: چرا آخه ؟؟:233: دلمون برات تنگ میشه ها:60: شاعر میگه : چرا دوباره یاد ما کردی/یادمه اون دم آخر/حتی نگاهمم نکردی :220: دیدی به حرفم رسیدی/ که گفتم خودت میری/خودتم برمیگردی:138: مگه من به تو بد کردم... مگه جاتو پر کردم... دلیل این جدایی رو بگو تا شاید برگردم...:129: فدای اون مرامت که منو ساده رها کردی... بگو گناهم چی بود که دل و راتو سوا کردی:155: داداش امیدوارم زودی برگردی میخوایم تالارو بترکونیم :247: خدانگهدارت ...:237:
 7. جالب بود ممنون این عکسا زیاد شده که تو همشون فک کنم این بهترینه
 8. این هنوز اجرایی نشده که!!!! شده ؟؟
 9. يك مرد كامبوجي چند روز پيش با گذشت ساليان دراز مادر خود را پيدا كرد اما همزمان با اين حادثه خوش يمن تلخي بزرگي دامنگير او شد. اين مرد پس از گفتوگو با مادرش فهميد كه همسرش خواهر تني اوست. جنگ براي انسانها پيامدهاي بسياري به همراه دارد.اين مرد كه «شياسونگ» نام دارد 35 ساله است و همسرش «شيالي» 38 ساله و از استان «يوجيا» هستند. اين زوج داراي 4 فرزند هستند. اگر چه دو نفر ميدانستند كه از كودكي و بر اؤر جنگ از خانواده و اقوام خود جدا شده اند اما هيچ كس نمي دانست كه آن دو از يك خانواده و خواهر و برادر تني هستند. به گزارش پايگاه خبري پليس از يك سايت اينترنتي در سال 1975 ميلادي «شياسونگ» و «شيالي» بطور جداگانه بر اؤر جنگ از زادگاه خود متواري شدند. در آن زمان آنها 5 و 8 ساله بودند. «شياسونگ» در سن 17 سالگي بر اؤر بيماري مهلك در بيمارستان بستري شد. پرستارش در آن زمان «شيالي» بود كه اين دو نفر پس از آشنايي با يكديگر ازدواج كردند. آنها به غير از اينكه از يك زادگاه هستند چيز ديگري نمي دانستند. «شياسونگ» پس از ازدواج همواره در جستوجوي يافتن اقوام خود بود. او به زحمت و با جمع آوري مقداري پول به جستوجوي اقوام خود راه افتاد و پس از سال ها مادر 77 ساله خود را در محل تولدش پيدا نمود كه يك حادؤه مبارك بود. يكي از مقامات محلي گفت:در ابتدا آنها در خوشي قرار گرفتند، ولي مادر زماني كه اسامي اقوام و فاميل را يادآوري كرد «شيالي» فهميد كه اين اسمها متعلق به اقوام او نيز هست و بدين ترتيب زن و شوهر به ياد خاطره هاي دوران كودكي خود افتاده و دريافتند كه هر دو از يك پدر و مادر زاده شدهاند. اين حقيقت تلخ، خوشي ديدار اقوام را كه پس از مدت ها به دست آمده بود به مصيبتي خانمانسوز تبديل كرد و تمام خانواده را در دنياي اندوه و ماتم فروبرد. در دهه هفتاد هزاران كامبوجي بر اؤر جنگ كوله بار خود را بستند و منازل و كاشانه خود را ترك كردند بطوري كه در حال حاضر هزاران نفر در كامبوج به دنبال خانوادههاي خود ميگردند
 10. تا زمانی که قانون ممنوعیت استفاده از ماهوارهها وجود دارد باید اجرا شود موسی قربانی٬ عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: "آنچه مسلم است این است که به موجب قانون٬ ماهواره ها باید جمع آوری شود و اینکه گفته میشود ارادهای برای اجرای این قانون نیست حرف غیرمستدلی است." جامعه > شهری - موسی قربانی٬ عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: "آنچه مسلم است این است که به موجب قانون٬ ماهواره ها باید جمع آوری شود و اینکه گفته میشود ارادهای برای اجرای این قانون نیست حرف غیرمستدلی است." او در میزگرد کافه خبر با موضوع جمع آوری ماهواره گفت: "وقتی قانونی تصویب میشود حتما اراده هم برای اجرای آن وجود دارد و اگر کسی به دلایل انتخاباتی ویا غیر انتخاباتی مایل به اجرای چنین قانونی نباشد٬ این اراده نظام نیست خیلی از تصمیماتی که برخی از دست اندرکاران میگیرند اگر سمتشان انتخابی نبود شاید این تصمیم را نمیگرفتند که خیلی این بحث وسیعی است. مقام معظم رهبری بارها فرمودند که اگر قانونی تصویب میشود باید اجرا شود." قربانی گفت: "من اعتقادم این است که ما نباید قانون را در جامعه سست کنیم حتی اگر قانون بدی است. من معتقدم که دو راه بیشتر نیست؛ یا باید قانون لغو شود یا اجرا شود. اگر قانونی در جامعه وجود داشته باشد و تصمیم بگیریم که اجرایش نکنیم یعنی تیشه به ریشه قانون زدن٬ هرچند این قانون٬ قانون بدی باشد. اگر این قانون به درد نمیخورد همان مرجع قانونگذار باید آن قانون را لغو یا اصلاح کند. اگر میخواهیم مملکتمان بر اساس قانونگرایی و احترام به قانون پا بگیرد باید این موضوع را رعایت کنیم . پس من این موضوع را که بنای بر اجرای این قانون وجود ندارد را قبول ندارم." او با رد ورود اجباری و به زور نیروی انتظامی به خانه ها برای جمع آوری ماهواره گفت: "من قبول ندارم که نیروی انتظامی به زور وارد منازل مردم میشود. ما اصل را بر این میگذاریم که اعمال همه افراد بر اساس اراده است و وقتی کسی خودش اجازه می دهد مامور وارد خانه اش شود این اشکالی ندارد، اینطور نیست که پلیس به زور وارد خانههای مردم شود همانطور که خیلیها هم هستند که در را باز نمیکنند و اجازه ورود به ماموران نیروی انتظامی نمیدهند. ما نمیتوانیم با استدلال و تحلیل نارضایتی مردم را اثبات کنیم که این کار غیر قانونی است."
 11. موافقم باهات 100 در 100 :-bd خیلی جالب بود ممنون :-*
 12. شما تیم ملی ؛اصلا شما قهرمان جام جهانی؛ :-bd اصلا شما اولین تالار دنیا <:-p خوبه ؟؟؟ :-bd مهم اینه که مدیرش آدم درستی باشه تو هر تالاری رسید یه تاپیک نزنه اسم خودشو تالارشو ببره :-* یا اینکه بره مدیر اون تالارو تهدید کنه >:d<

Статус жизни форума


Дата запуска форума: August 27, 2016 17:18:30

درباره سایت

این سایت به عنوان یکی از بزرگترین انجمن های تفریحی و سرگرمی در ایران که از سال 1390 کار خود را شروع کرده و تا به حال هم سعی در ایجاد مکانی گرم و صمیمی برای هموطنان گرامی داشته است.


امیدواریم که ما را در این راه پرفراز و نشیب حمایت کنید! هدف ما بهترین یا بهتر شدن نیست هدف ما جلب رضایت شما و ایجاد مکان دوستانه و صمیمی برای شما دوستان می باشد.

این سایت تا به حال توسط حمایت های شما پابرجا و توسط سرورهای قدرتمند سرور ایران پشتیبانی می شود.

لینک های مهم سایت

نمونه ای از لینک بخش های مختلف انجمن

آمار سایت

مجوزهای سایت

logo-samandehi
نماد اعتماد الکترونیکی بزودی دریافت می شود
×
×
 • Create New...