Jump to content

کاربران گرامی تاپیک دعوت به همکاری با سایت  رو مطالعه کنید و در صورت علاقه می توانید برای خودتون درآمد کسب کنید و پول در بیارید.

ایران سی اف سی

masum

کاربران عضو شده
 • Content Count

  456
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
My Favorite Songs

masum last won the day on 7 آبان 1396

masum had the most liked content!

Community Reputation

2 متوسط

1 Follower

About masum

 • Rank
  کاربران عضو شده
 • Birthday تعیین نشده

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. از صفر من تا بیست تو راهی بجز تقدیر نیست دلخوش به استادم نکن حذف اضطراری دیر نیست من غایبم یا در سکوت تو حاضر و در گفتگو من غافل از استاد و درس تو می نویسی مو به مو با جزوه و فرمول بیا تا پاس کنم یک واحدی چیزی نخواندن بهتر از یک شب تلاش بیخود با عشق در دانشکده جایی برای درس نیست البته ترم هفت و هشت دیگر مجال ترس نیست دانشجو گر عاشق شود بی پرده مشروط می شود چیزی شبیه آب هویج با کوفته مخلوط می شود!
 2. حسنی نگو جوون بگو علاف و چش چرون بگو موی ژلی ،ابرو کوتاه ،زبون دراز ، واه واه واه نه سیما جون ،نه رعنا جون نه نازی و پریسا جون هیچ کس باهاش رفیق نبود تنها توی کافی شاپ نگاه می کرد به بشقاب ! باباش می گفت : حسنی می ری به سر بازی ؟ نه نمی رم نه نمی رم به دخترا دل می بازی ؟! نه نمی دم نه نمی دم گل پری جون با زانتیا ویبره می رفت تو کوچه ها گلیه چرا ویبره میری ؟ دارم میرم به سلمونی که شب برم به مهمونی گلی خانوم نازنین با زانتیای نقطه چین یه کمی به من سواری می دی ؟! نه که نمی دم چرا نمی دی ؟ واسه اینکه من قشنگم ، درس خونم وزرنگم اما تو چی ؟ نه کا رداری ؟ نه مال داری ؟ فقط هزار خیال داری موی ژلی ،ابرو کوتاه ، زبون دراز ،واه واه واه در واشد و پریچه با ناز اومد توو کوچه پری کوچولو ، تپل مپولو ، میای با من بریم بیرون ؟ مامان پری ،از اون بالا نگاه می کرد توو کوچه را داد زد وگفت : اوی ! بی حیا برو خونه تون تورا بخدا دختر ریزه میزه حسابی فرز وتیزه اما تو چی ؟ نه کار داری ؟ نه مال داری ؟ فقط هزار خیال داری موی ژلی ،ابرو کوتاه ،زبون دراز ،واه واه واه نازی اومد از استخر تو پوپکی یا نازی ؟ من نازی جوانم میای بریم کافی شاپ؟ نه جانم چرا نمی ای ؟ واسه اینکه من صبح تا غروب ،پایین ،بالا ،شمال ،جنوب ،دنبال یک شوهر خوب اما تو چی ؟ نه کار داری ؟ نه مال داری ؟ فقط هزار خیال داری موی ژلی ،ابرو کوتاه ،زبون دراز ،واه واه واه حسنی یهو مثه جت رسید به یک کافی نت آن شد ورفت تو چت رووم گپید با صدتا خانووم! هیشکی نگفت کی هستی ؟ چی کاره ای چی هستی ؟ تو دنیای مجازی علافی کرد وبازی خوشحال وشادمونه رفت ورسید به خونه باباش که گفت: حسنی برات زن بگیرم ؟ اره می خوام اره میخوام حسنی اومد موهاشو یه خورده ابروهاشو درست وراست وریس کرد رفت و توو کوچه فیس کرد یه زن گرفت وشاد شد زی زی شد و دوماد شد
 3. خانم ناهید نوری : به نام خدایی که زن آفرید حکیمانه امثال ِ من آفرید خدایی که اول تو را از لجن و بعداً مرا از لجن آفرید ! برای من انواع گیسو و موی برای تو قدری چمن آفرید ! مرا شکل طاووس کرد و تورا شبیه بز و کرگدن آفرید ! به نام خدایی که اعجاز کرد مرا مثل آهو ختن آفرید تورا روز اول به همراه من رها در بهشت عدن آفرید ولی بعداً آمد و از روی لطف مرا بی کس و بی وطن آفرید خدایی که زیر سبیل شما بلندگو به جای دهن آفرید ! وزیر و وکیل و رئیس ات نمود مرا خانه داری خفن آفرید برای تو یک عالمه کِیْسِ خوب شراره ، پری ، نسترن آفرید برای من اما فقط یک نفر براد پیت من را حَسَنْ آفرید ! برایم لباس عروسی کشید و عمری مرا در کفن آفرید به نام خدایی که سهم تو را مساوی تر از سهم من آفرید پاسخ دندان شکن از نادر جدیدی : به ‌نام خداوند مردآفرین که بر حسن صنعش هزار آفرین خدایی که از گِل مرا خلق کرد چنین عاقل و بالغ و نازنین خدایی که مردی چو من آفرید و شد نام وی احسن‌الخالقین پس از آفرینش به من هدیه داد مکانی درون بهشت برین خدایی که از بس مرا خوب ساخت ندارم نیازی به لاک، همچنین رژ و ریمل و خط چشم و کرم تو زیبایی‌ام را طبیعی ببین دماغ و فک و گونه‌ام کار اوست نه کار پزشک و پروتز، همین ! نداده مرا عشوه و مکر و ناز نداده دم مشک من اشک و فین! مرا ساده و بی‌ریا آفرید جدا از حسادت و بی‌خشم و کین زنی از همین سادگی سود برد به من گفت از آن سیب قرمز بچین من ساده چیدم از آن تک‌ درخت و دادم به او سیب چون انگبین چو وارد نبودم به دوز و کلک من افتادم از آسمان بر زمین و البته در این مرا پند بود که ای مرد پاکیزه و مه‌جبین تو حرف زنان را از آن گوش گیر و بیرون بده حرفشان را از این که زن از همان بدو پیدایش‌ات نشسته مداوم تو را در کمین !
 4. سلام ... امیدوارم داداش و ابجی های گلم خوب باشن ممنون در نبودم منو یاد میکنید اینجور که بوش میاد داداش رامینم میشینه رو صندلی " هر طور شده میام و ازش سوال میکنم خیلی دلم براتون تنگ شده بود @};- @};- @};-
 5. منم به نوبه خودم این ایام سوگواری رو به تمام ایرانیان عزیز و دوستان زحمت کش ایران سی اف سی تسلیت میگم التماس دعا
 6. بنده حقیار هستم :d :d :d :d :d :d :d :d خوشبختم :d :d :d :d :d :d موفق باشید :-?? وای شرمنده x_x x_x x_x از شبش نخوابیده بودم اسم ها رو اشتباه دیدم x_x ممنون از ابجی حقیار عزیز :x
 7. اینکار چه ارزشی داره؟ همه به نوبت میشینن رو صندلی ! نمیدونم قبلا که از این مورد ها نداشتیم. امیدوارم دیگه پیش نیاد. ممنون از علیرضا و وحید @};-
 8. :d :d :d :d معلومه دیگه به علیرضا رای میدم .
 9. صبح از خواب بيدار شدم، مامانم ميگه خوب خوابيدى؟ تا اومدم بگم: پـَـَـ ... گفت: پـَـَـ نه پـَـَـ و زهرمار، پـَـَـ نه پـَـَـ درده بيدرمون، پـَـَـ نه پـَـَـ كوفت، پـَـَـ نه پـَـَـ مرض... گفتم: خوب حالا چرا ميزنى؟ گفت: پـَـَـ نه پـَـَـ ميخواى بشينم باهات درد ودل کنم پَـــ نَ پَــــ ش کنی بذاری فیسبوک =)) =)) =)) =))
 10. :d به علیرضا (sopelboy ) رای بدین یه حساب تصفیه نشده دارم باهاش :-bd :-bd :-bd :-bd
 11. :-?? من 5 عدد پیدا کردم :d بقیش کجاهان :-/
 12. :d :d :d :d سوتفاهم نشده ما خودمونیم می دونیم بهتر از اقایون ماشین پارک میکنیم YMWHISTLE

درباره ما

این سایت به عنوان یکی از بزرگترین انجمن های تفریحی و سرگرمی در ایران که از سال 1390 کار خود را شروع کرده و تا به حال هم سعی در ایجاد مکانی گرم و صمیمی برای هموطنان گرامی داشته است.


امیدواریم که ما را در این راه پرفراز و نشیب حمایت کنید! هدف ما بهترین یا بهتر شدن نیست هدف ما جلب رضایت شما و ایجاد مکان دوستانه و صمیمی برای شما دوستان می باشد.

این سایت تا به حال توسط حمایت های شما پابرجا و توسط سرورهای قدرتمند سرور ایران پشتیبانی می شود.

لینک های مهم

نمونه ای از لینک بخش های مختلف انجمن

آمار سایت

لوگوی ستاد ساماندهی و نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت

logo-samandehi
نماد اعتماد الکترونیکی بزودی دریافت می شود
×
×
 • Create New...