رفتن به مطلب
ایران سی اف سی

كارت شارژ ايرانسل بگيريد 100 درصد رايگان

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

روش دریافت کارت شارژ مجا-نی دوباره راه انداری شد هر

چه سریع تر عضو شوید.

كپي برداري از اين مطلب من به شخصه راضي نيستم به هيچ وحه اين مطالب را كپي نكنيد با تشكر مهدي مگر اين كه هيچ جاي اين مطلب تغيير ندهيد

رمز يكي از كارت هاي شارژ من براي اين كه بدونيد اين سيستم 100 درصد واقعي هست

6.JPG

توجه اين اشتباه خيلي ها ميكنند:شما موقع عضويت 25 دلار پول داريد مبلغ ارسال نكنيد زماني كه پول شما 250 دلار شد ارسال كنيد با سر زدن هر روز يه سايت ويتراپاي 20 دلار به حساب شما مياد فقط نام و پسورد كاربري بزنيد وارد شيد بعد بيان بيرون تا اين كه پول شما به زياد شه

امروز یه سایت معرفی میکنم که بتونید کارت شارژ م-جا-نی بگیرید.روزی یک کارت شارژ دو هزار تومانی.

اول از همه از طریق لینک زیر عضو شوید (دوستانی که از طریق لینک زیر عضو شوند فقط کارت شارژ میگیرند)

http://www.virtapay.com/r/mehdihasanrezai

با لینک بالا وارد صفحه ای میشوید., وهمانند عکس زیر عمل کنید:

1.JPG

بعد وارد صفحه ای میشوید که باید تمامی فرم را به دقت پر کنید

2.JPG

خوب با توجه به راهنمایی های عکس بالا شما عضو شدید اگر مستقیما وارد حساب خود نشدید همانند عکس زیر با یوزر و پسورد خودتون که عضو شدید وارد حسای شوید.

untitled.JPG

بعد که وارد حساب خودتون شدید.در قسمت Account Balance که در سمت راست مشخص شده باید حدود 25 دلار وجود داشته باشد.با گزینه لاگ اوت خارج شده بعد به سایت http://www.limuo.com رفته و در آنجا هم عضو شوید.((از سمت چپ قسمت محیط کاربری)

4.JPG

بعد از اینکه در سایت limuo.com هم عضو شدید و تمامی فرم را با دقت پر کردید. وارد محیط کاربری خود در سایت لیمو شده بعد از منوی سمت راست روی قسمت"خرید کارت شارژ" کلیک کنید.همانند عکس زیر:

5.JPG

بعد وارد صفحه ی زیر میشوید که تمامی مراحل کامل توضیح داده شده است:

شارژ ایرانسل

دستورالعمل.

1- ابتدا درسایت بخت آزمایی معتبر mihanwin ازطریق بنر زیر به صورت رایگان ثبت نام نمایید.(تذکر:شمابایدازطریق سایت ما در میهن وین ثبت نام کنید)

http://mihanwin.com/reg.aspx?ref=4673

توجه: چون این سایت اطلاعیه ها ومطالبش رابه صورت گروهی باکاربرانش درمیان می گذارد برای ثبت نام دراین سایت نیاز به ایمیل یاهودارید.پس ازثبت نام قسمت عضویت درگروه رانیز مطالعه فرمایید.

2-سپس وارد سایت virtapay شده وبااستفاده از نام کاربری وپسورد خود وارد اکانتتان در ویرتاپی شوید.

3- سپس درقسمت 250send دلار بالانس ویرتاپی به شکل زیر برای ماارسال کنید.(توجه: این قیمت به دلیل رسمی نبودن دلار ویرتاپی وارزش آن می باشد. درحال حاضرارزش هردلار ویرتاپی فقط چندسنت می تواندباشد.البته اگر خریدارش پیداشود.)

to: teacher2

amount: 250.00

memo: irancell

ودرنهایت گزینه ی send it رافشار دهید.

4- سپس درهمین سایت(limuo) ازطریق پنل کاربری عضوشده ودرقسمت ارسال پیغام خصوصی ،پیامی به شکل زیر ارسال نمایید.

شناسه کاربر: admin (یامی توانید گزینه ی ارسال به مدیررافشاردهید)

عنوان: نام کاربریتان در virtapay رابنویسید.

متن: نام ونام خانوادگی که هنگام ثبت نام در سایت میهن وین وارد کردید + آدرس ایمیلتان.

ما هرشب ازساعت 21 الی 23 پیامها رابررسی کرده وبلافاصله کد شارژ را به پنل کاربریتان، شماره موبایل و آدرس ایمیلتان ارسال خواهیم کرد.

توجه:

لطفا دستورالعمل بالا رابه دقت مطالعه نمایید. انجام ندادن هرکدام ازموارد بالا باعث عدم ارسال شارژ می شود.خواهشمند است پیام کامل برایمان ارسال کنید.حتما درقسمت عنوان پیام نام کاربریتان در virtapay رابنویسید.به پیامهای ناقص ترتیب اثر داده نمی شود.

درصورتی که تعداد درخواستها از تعداد شارژهای روزانه بیشتر باشد ممکن است ارسال شارژ با یکی دو روز تاخیرانجام شود.

لطفابه منظور گذاشتن این امکان برای همه ی هموطنان عزیزمان درطول روز فقط یک بار درخواست دهید. درخواست بیش ازیک بار سبب ازدست رفتن بالانستان در ویرتاپی می شود.

برای بارهای بعد که خریدمی کنید دیگرنیازی نیست در سایت میهن وین ثبت نام کنید. فقط همان نام ونام خانوادگی قبلیتان راکه ثبت نام کرده بودید رابرایمان ارسال کنید.به شرطی که نام کاربریتان هم در ویرتاپی وهم در سایت لیمو همان قبلی باشد.

درصورتی که قبلا ازطریق سایتی دیگردرمیهن وین ثبت نام کرده اید می توانید باارسال مقدار750 دلار بالانس وبدون ثبت نام درمیهن وین شارژ خریداری کنید.

لطفادرچهارچوب همین اطلاعیه درخواست دهید. اطلاعات ومطالبی که دردیگر سایتها وانجمنها دررابطه با سایت ومطالب ماگذاشته می شود بی پایه واساس است ومتاسفانه تعدادی ازهموطنانمان بدون مطالعه وحتی آگاهی ازوجود این صفحه اقدام به خرید می کردند که این گونه خریدها معتبرنمی باشد.

در صورت هر سوالي من پاسخ ميدهيم فقط بدونيد اين سيستم كاملا واقعي هست من يكي از كارت شارژ هايي رو كه گرفتم عكس شو گزاشتم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 20
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

واقعیه ؟

اگر هم واقعی نباشه من فرستادم یا برای تو اومده یا اینکه شارژ رو بهم میدن

لینک به دیدگاه

سلام اگر واقعي نبود من هيچ وقت اينو ايجاد نميكردم شما هر روز به سايت ويتراپاي سر بزنيد پول به حسابت مياد فقط سر بزن لاگين شو بعد بيا بيرون هر روز پولت بيشتر ميه تا به 250 دلار رسيد درخواست بده شارژ تو ميگيري ولي بايد اون كارايي را كه گفتم دقيق انجام بدي @};- من خودم 2 بار شارژ گرفتم

لینک به دیدگاه

من عكس هاش گزاشتم دوستان اين سيستم واقعي هست حالا چند روز ديگه هر كسي كارت شارژ گرفت اينجا بگه با تشكر پوزش از 2 پست پشت سر هم

لینک به دیدگاه

http://up.iranblog.com/images/4dowei2omyo00vegdwis.jpg

اقايون شرمنده از 2 بار پست پشت سر هم اين كار شارژي كه من همين الان گرفتم فقط خواستم بدونيد اين سيستم كاملا واقعي هست اين سومين شارژ منه هر چه زود تر ثبت نام كنيد تا حسرت ديروز نخوريد

لینک به دیدگاه

ماله من تازه شده 74 دلار <:-p

تا یه هفته دیگه فکنم برسه به 250 دلار :d

من زیرمجموعه دارم یعنی عضو گرفتم الان یه 1000 تایی دارم ولی جوابی نگرفتم از اون 250 تایی که فرستادم خواستی تا برات یه مقدار بفرستم

لینک به دیدگاه

ماله من تازه شده 74 دلار <:-p

تا یه هفته دیگه فکنم برسه به 250 دلار :d

من زیرمجموعه دارم یعنی عضو گرفتم الان یه 1000 تایی دارم ولی جوابی نگرفتم از اون 250 تایی که فرستادم خواستی تا برات یه مقدار بفرستم

دمت گرم خودت لازمت میشه :x

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من اولین شارژمو امروز گرفتم

من 2-3 بار فرستادم 250.00 تا ولی خبر نداشتم گرون شده :d

الان باید 900.00 تا بفرستی

اینم عکس اولین کارت شارژم

jxwytah5d3qe83cnr0hc.bmp

لینک به دیدگاه

سلام.من فرستادم نام کاربری radvin.

لطفا چک کنید

داداش ما که چک نمیکنیم اگه شما 900.00 تا رو فرستاده باشی باید یه ایمیل به سایت لیمو بزنی و چیز هایی که ازت خواسته رو توش بنویسی (تو قسمت خرید شارژ با سیستم virtapay در سایت لیمو این مشخصات موجود هستند)

بعد اونا شارژ رو به ایمیلت میفرستن

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

ممنون هنوز که گیر من نیومد

جدیدترین جامعه مجازی

لطفا همه دوستان ثبت نام کنند www.spooota.com

لینک به دیدگاه

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.