رفتن به مطلب
ایران سی اف سی

جملاتي از بزرگان دنيا در مورد اهميت زن ها ... (متني كاملا زن

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

با عرض معزرت خواهي از مردان گروه...

زن ها رو یه کم تحویل بگیرید

زنهايي که به دنبال برابري با مردها هستند آرزوي بسيار کوچکي دارند !

" تيموتي ليري "

اگر مردها مي توانستند حامله شوند آن وقت سقط جنين ايينمقدسي مي شد !

"فلورانس کندي "

زن بدون مرد مثل يک ماهي بدون دوچرخه است !

"گلوريا استاينم "

شما هميشه مي توانيد براي سالگرد ازدواج ، شوهرتانرا غافلگير کنيد . فقط کافي است يادش بياوريد که آن روز سالگرد ازدواج شماست !!!

" ال شلاک "

شوهرم گفت به فضاي بيشتري احتياج دارد ، من هم او رابهبيرون خانه فرستادم و در را پشت سرش قفل کردم !

"رز آني "

طبقه بنديمردها از نظر مادر من : مرد خوب برايت هر کاري انجام مي دهد ، مرد بد هر بلايي کهبتواند به سرت مي آورد .

"مارگارت ات وود "

پرسش : وقتي شوهرت باعصبانيت از خانه بيرون مي رود چه کار مي کني ؟

پاسخ : در را پشت سرش مي بتدم !

" آنجلا مارتين "

اگر چه مي دانم دوستم دارد

امشب غمگينم

چوننگاهش

به شيريني روياهاي من نبود .

" سارا تيزديل "

مردها با يکبيماري وراثتي متولد مي شوند . روانشناسان در تعريف اين بيماري مي گويند : ترس ازاينکه اگر به زني وابسته شوي ، مرد مجردي در جاي ديگري ممکن است از زندگي بيشتر ازتو لذت ببرد !

" ديو باري "

مردها از صفت " جوان " براي زنهاي زير 18سال و مردهاي زير 80 سال استفاده مي کنند !!!

"نانسي لين دزموند "

اگرزني رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند ، و کلاه عجيب و غريبي سرش بگذارد ، شوهرش با اکراهاو را با خودش به کوچه و خيابان مي برد . ولي اگر کلاه کوچکي بر سرش بگذارد و کت ودامن خياط دوز تن کند شوهرش با کمال ميل او را بيرون مي برد و تمام مدت به زني کهلباس رنگ شاد پوشيده و کلاه عجيب و غريب سرش گذاشته و رژ لب زده است خيره مي شود !!!

"بالتيمور بيکن "

فکر مي کنيد قبل از اينکه يک مرد اعتراف کند که گمشده است چند راه ديگر را بايد بالا و پايين برود ؟!

" نويسنده ي ناشناس "

تنها 99 درصد مردها هستند که باعث بدنامي 1 درصد باقي مانده مي شوند !

" نويسنده ي ناشناس "

او مثل همان خروسي است که خيال مي کند خورشيدبراي اين طلوع مي کند که صداي قوقولي قوقوي او را بشنود .

"جرج اليوت "

ما نقاط مشترک زيادي با هم داشتيم ، من عاشق او بودم و او هم عاشق خودش بود!!!

" شلي وينترز "

وقتي مردي به من مي گويد که مي خواهد همه ي ورقهايش را رو کند هميشه بي اختيار به آستينش نگاه مي کنم !!!

" لزلي بليشا "

اکثر مردها سه گروه را دوست دارند ولي هيچ وقت آنها را درک نمي کنند : افراد مونث ، دخترها و زنها !!!

"نويسنده ي ناشناس "

حرفي نيست که زنهاکودن هستند ،ولي آنها براي اين اين طور آفريده شده اند که بتوانند با مردها برابريکنند!!!!!

" جرج اليوت "

شما خيلي مردهاي باهوش را مي شناسيد که با زنهايکودن ازدواج کرده اند ، ولي هرگز زن باهوشي را پيدا نمي کنيد که با مرد کودنيازدواج کرده باشد !

" اريکا جانگ "

مردها داراي قوه ي بينايي هستند وليزنها از بينش برخوردارند .

" ويکتور هوگو "

براي اينکه مردي را واقعابشناسيد ببينيد که با يک زن ، يک بچه و يک لاستيک پنچر چطور رفتار مي کند .

"نويسنده ي ناشناس "

وقتي شما نشسته ايد مردها و بچه ها فکر مي کنندحتما منتظريد تا کسي کاري به شما بدهد تا برايش انجام بدهيد !!!

" سرنا گري "

هيچ وقت سوار ماشين مردهاي ناشناس نشويد و فراموش نکنيد که همه ي مردهابراي شما ناشناس هستند .

" رابين مورگان "

زن بودن کار بسيار شاقي است ،چون معمولا مستلزم سر و کله زدن با مردهاست !!!

زياد جدي نگيريد...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 0
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

روزهای محبوب

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

روزهای محبوب

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.