رفتن به مطلب
ایران سی اف سی

اس ام اس sms سركاري

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

گه فرهاد شیرین رو یادش بره. اگه مجنون لیلی رو یادش بره. اگه پرنده پروازو یادش بره من هیچ وقت........ هیچ وقت پول کارت اینترنتهایی را که خریدم و برات آف گذاشتم یادم نمی ره

.................................................. .................................................. ..............................

برای عشق تو در قلبم سه کوه ساختم اولی کوه وفا دومی کوه صداقت سومی....... کوهی که هر وقت بهم گفتی دوست ندارم از اون بندازمت پایین

.................................................. .................................................. ..............................

به عکـس زیر با دقت نگاه کن.

چی نمی بینی؟ هیچی؟.......... دوباره نگاه کن.

بازم هیچی؟

تو هیچی نوفهمی...

این عکـس خرزو خان بید دیگه

جیگرم! نفسم! عشقم! نازم! زندگیم !خوشگلم! ماهم! فدات بشم! بمیرم برات الهی !!!

بهتره دیگه از کنار آینه برم کنار

آسمان را می نگرم تو را میبینم خورشید را می نگرم تو را میبینم ماه را می نگرم تو را میبینم خوب مسخره از جلوم برو کنار دیگه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 9
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

روزهای محبوب

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

چشمهای تو مثل دریاست... اجازه میدی جورابامو توش بشورم؟

چند تا آدمن که تنشون میخاره 1.اونایی که چشمک میزنن ولی شماره نمیدن 2.اونایی که شماره میگیرن ولی زنگ نمیزنن 3.اونایی که حموم نمیرن 4.اونایی که آفت رو واسه خودت میفرستن

رده بندی آدمها در ایرن - قشنگ ترین آدم دنیا :دکتر محمود احمدی نژاد 3 - پیرترین آدم دنیا : علی دایی 4 جواد ترین آدم دنیا :بنیامین 5 - با استعداد ترین بازیگر سینمای دنیا : محمدرضا گلزار 6 - بد بخت ترین آدم دنیا : دوست پسر 7 - ورزشکار ترین آدم دنیا (البته در رشته چتر بازی ): دوست دختر 8 - باحال ترین آدم دنیا : من 9 - ضایع ترین آدم دنیا:شک نکن که خودتی

هر زمان که احساس تنهایی کردی دستهایت را باز کن، سرت را بالا بگیر، یک نفس عمیق بکش، چشمهایت را باز کن و رو به آسمان نگاه کن و ببین: <<از اون بالا کفتر میآیه / یک دانه دختر میآیه

الهی تو خورشید بشی و من زمین !! تا سالی 1 بار من دوره تو بگردم و توام سالی 365 بار دور من بگردی !!!

لینک به دیدگاه

خیلی دوست دارم با تو برم ماهیگیری، آخه هیچکس مثل تو کرم نداره !!!

مهم نیست با چه ماشینی میای! مهم نیست با چه لباسی میای فقط بیا و این آشغال ها رو از دم خونه بردار

پیامک های ضدحالی شما را به بالاترین قیمت خریداریم (سازمان حال و هول کشور)!!!

یک عدد خانم تحصیلکرده که مدتیست که از هم اکنون وقت آزاد بیشتری دارد، آماده ازدواج است.

سرشناس – پولدار – برنزه! – با خواستگارهای فراوان پیشنهادات شما هم بررسی می شود!. . . رایس

اگه مردانگی مرده ، اگه رفاقتا رنگ باخته ، اگه عشق دیگه معنا نداره ، اگه دنیا پر از نامردیه ،اگه آرامش نیست ، خب به تو چه ؟ تو اس ام اس تو بخون !!

لینک به دیدگاه

زندگی را از تو نام برده اند !

ز : زاویه نگاه تو ن : نوای کلام تو د : درگاه ابروی تو گ : گیسوی پریشان تو ی : یارو سر کاری

قسمتی از متن موجود نیست…

بقیه متن هم موجود نیست

اصلا متنی در کار نیست

ولی برای سر کار گداشتن تو فکر بدی نیست

امروز سالروز تولد پت و مته ! تو هم مثل من این روز رو به خنگ ترین کسی که میشناسی تبریک بگو!!!

جنبه داشته باش واسه خودم نفرست

خواستم ازت تشکر کنم وبگم به تو افتخار می کنم.چون تو تنها کسی هستی که هیچ وقت منواز سر کار گذاشتنت ناامید نمی کنی

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گفتم بیکار نباشی اینا رو دادم واسشون سوال پیدا کنی

لینک به دیدگاه

این اس م اس رو وقتی دوروبرت کسی نیست بخون.

اگر هم عجله داری برو یه جای خلوت و تنهایی بخونش … …

پشت سرتو بپا

کسی نیست داری می خونی؟

خوب خدا را شکر کسی نیست ببینه سرکاری!

پنج راه حل برای خوشحال بودن :

داشتن یک دوست خوب مثل من

داشتن دوستی مثل من

فقط داشتن من

داشتن من

من

آدم قورباغه دهن گشاد ببوسه ،ولی اس ام اس تکراری نخونه!!!

دو شاخه گل ، دو جام مستی

به قربانم بری هرجا که هستی

می دونی بی مغزها سکته مغزی نمی کنن؟

خوش به حالت واقعا!

لینک به دیدگاه

شنیدم معروف شدی! آنقدر که یه شبکه ماهواره ای از زندگیت فیلمبرداری کرده و پخش می کنه

. ...

...

اسم شبکه اش هم اینه:

Animal TV

استخون

استخون

استخون

خواستم ببینم برای 3 تا استخون چه طورى به طرف گوشیت می پرى؟ :d

:x :x :x :x :x

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

عــــــــــــالـــــــــــــــی !!!

طراح و توسعه دهنده وب :)

لینک به دیدگاه

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

:d :d :d :d :d :d :d :d :d :d

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

ممنون دادا @};- @};- @};- @};- @};- @};-

فرهنگ ایران

http://www.farhangirani.ir/

banner.gif

سئو سایت ، وبلاگ و انجمن شما با قیمتی باورنکردنی پیام بدید

یاهو : FARHANGIRAN_AMIR

لینک به دیدگاه

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.