رفتن به مطلب
ایران سی اف سی

چگونه یک سایت و یا وبلاگ با رتبه بالا داشته باشیم؟

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

با سلام به شما هم پیشنهاد می کنم این مطالب را بخوانید خیلی به شما کمک می کند ، به خود من که خیلی کمک کرد.

فقط یک خواهش که از دوستان و کاربران دارم این مطالب را کپی نکنید و اگر می خواهید ادرس این سایت را لینک کنید و یا به دوستان خود معرفی کنید.

شما اگه در وبلاگ ها و یا سایت های دیگه بگردید شاید مطالبی مثل این مطالب پیدا کنید ولی باید ساعت ها بشینید و در این مورد کلی مطلب بخوانید تا یک چیزی خلاصه بفهمید ، من همین کار را انجام دادم و حالا می خواهم به صورت خلاصه و خودمونی به شما آموزش بدهم البته باز هم می گویم من سئو کار نیستم ولی با این مطالب مفید خیلی چیز ها را یاد گرفتم.

فقط این صفحه هستش که یکمی مطالب ان زیاد است دلیل هم این هستش که همین جا مفهوم را تا اخر بگرید.

من چند ماهی بود چند تا وبلاگ را دیدم پیج رنک انها خیلی بالا بود و رتبه خوبی داشتند ، برای من جای تعجب داشت که یک وبلاگ رتبه 5 داشته باشه. و هیچ وقت باور نمی کردم که یک وبلاگ رتبه

4 و یا 5 بگرید.به خودم گفتم دلیل این که این وبلاگ ها این همه رتبه عالی دارند چیه؟ رفتم دنبالش تغریبا فهمیدم.

البته ادرس این وبلاگ ها را نمی گذارم ولی هر کسی خواست ادرس می دهم برید امتحان کنید.

چند نکته خیلی ساده بود:

1- استفاده از ادرس کوتاه و جالب

2- مطالب سایت یا وبلاگ را کپی نکردن بودند ( کپی برابر اصل ) خود شما هم می دانید در ایران مردم بیشتر از گوگل برای جستجوی مطالب خود استفاده می کنند.

اگه بخواهم توضیح ساده ای به شما توضیح بدهم فرض کنید برای مثال می گویم دوباره می گوییم برای مثال هستش

گوگل = معلم

یک معلم بگویید یک انشا درباره یک مطلب بنویسید بعد اگه یکی از دانش اموز ها از دیگری کپی کنند معلم متوجه می شود برای همین می گوییم کپی برابر اصل نکنید شما می توانید یکمی تغییر و چیزهای بهتر و دقیق تر اضافه کنید.

3- به روز کردن سایت و یا وبلاگ با مطالب جدید و مفید

4- استفاده از قالب های استاندارد که سرعت لود انها بالا هستش یعنی قالب های ساده که با بیشتر مرورگر ها سازگار باشند، اگه دیده باشید سایت های بزرگ هم دارند قالب های خودشون را ساده تر می کنند.

و دیگه کمتر از عکس های گرافیکی زیاد استفاده نمی کنند.

5- استفاده از تیترمناسب ، استفاده از تگ های مناسب و...

6- البته اینها یک طرف قضیه هستش یک طرف دیگه سرور و هاست شما هستش که نباید هر روز مشکل داشته باشه.

7- کلی چیز های دیگه هستش که در قسمت های بعدی توضیح می دهم.

با تشکر...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 4
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

• 1 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.