رفتن به مطلب

Gmail را مجهز کنيد!

امتیاز دادن به این موضوع:


masum
 اشتراک گذاری

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال های توصیه شده

نــامه جديد داريـد!

‏Gmail Notifier

http://bit.ly/gmail234

شما مجبور نيستيد وارد جي‌ميل شويد يا پنجره اينترنت خود را براي اطلاع از ايميل‌هاي جديد باز نگه داريد. وقتي ايميل جديدي دريافت مي‌کنيد، Gmail Notifier در سمت راست منوي وظيفه، آيکون کوچکي را قرار مي‌دهد. اين آيکون بخشي از متن ايميل و همچنين شخص ارسال‌کننده را نمايش خواهد داد. با دوبارکليک روي آيکون موردنظر پنجره اينترنت باز شده و صندوق شما را نشان مي‌دهد. بنابراين شما مي‌توانيد ايميل خود را بخوانيد.

دسترسي آسان به نامه‌ها

‏Gdow 2007

http://dowdow.free.fr

جيدو يکي از نرم‌افزارهاي هشداردهنده ايميل است که رسيدن ايميل‌هاي جديد را به شما هشدار مي‌دهد، اما اين نرم‌افزار امکانات اضافه جديدي نيز دارد. با کليک‌راست روي آيکون جيدو در منوي وظيفه، منويي به صورت عمودي باز شده و به شما اجازه مي‌دهد ايميل‌هاي خود را بخوانيد، در صندوق پستي و ايميل‌هاي فرستاده‌شده خود گردش کنيد، اسپم و سطل زباله خود را پاک کنيد يا به‌طور مستقيم وارد صندوق‌پستي خود شويد (تصوير 1).

gmail1_s.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • پاسخ 7
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

روزهای محبوب

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اضافه کردن امکانات جديد

‏Better Gmail 2

http://bit.ly/better234

اين افزونه فايرفاکس امکانات جديدي را براي حساب گوگل ارائه مي‌دهد. با اين نرم‌افزار به راحتي مي‌توانيد نوع فايل پيوست‌شده را ببينيد، برچسب‌ها را مديريت کنيد و روي منوي فايرفاکس آيکون ايميل‌هاي خوانده‌نشده خود را مشاهده کنيد.

بعد از نصب افزونه فايرفاکس، وارد حساب جي‌ميل خود شده و صندوق پستي خود را مشاهده کنيد. روي منوي Tools در فايرفاکس کليک کنيد، Add-on و سپس Better Gmail را انتخاب کنيد. حالا روي دکمه Option کليک کرده و تنظيمات خود را انتخاب و تأييد کنيد. سپس دکمه Refresh را بزنيد تا تغييرات اعمال شوند (تصوير 2).

gmail2_s.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پشتيبان‌گيري فايل‌ها در ايميل

‏Backup To Email

http://backup2e.noadsfree.com

اين ابزار به شما اجازه مي‌دهد با کليک‌راست روي فايل‌هاي موجود در پنجره ويندوز اکسپلورر و کليک روي گزينه «Send To Gmail»، فايل‌هاي شما به حساب جي‌ميل شما به‌عنوان فايل پيوستي آپلود شود. اين امکان، نرم‌افزار را به يکي از ابزارهاي پشتيباني فايل تبديل کرده است. ايده خوبي است که شما به تنظيمات حساب خود و سپس به Filter رفته و يک برچسب جديد به نام Backup ساخته، فايل‌هاي ارسالي خود را به اينجا بفرستيد و به راحتي فايل‌هاي پشتيبان‌گرفته خود را ببينيد (تصوير 3).

gmail3_s.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ذخيره فايل‌ها به صورت آنلاين

‏Gmail Drive

www.viksoe.dk/code/gmail.htm

حساب گوگل، چندين گيگابايت فضاي ذخيره آنلاين فراهم مي‌کند، اما اين فقط براي ايميل است. شما مي‌توانيد با استفاده از گوگل درايو، حساب ايميل خود را به هاردديسک آنلاين تبديل کنيد. درايو جي‌ميل مانند ديگر درايوهاي هاردديسک در ويندوز اکسپلورر شما ظاهر شده، به شما اجازه مي‌دهد فايل‌ها را به/از آن کپي کنيد. ممکن است شما فايل‌هاي بيشتري را کليک و «Use Secure HTTP» را انتخاب کنيد. از فايل‌هاي بيشتر از 25 مگابايتاستفاده نکنيد.

فايل‌ها را به راحتي ارسال کنيد

‏GAttach

http://bit.ly/gattach234

در منوي فايل بسياري از نرم‌افزارهاي مايکروسافت مانند Word pad ،Paint و Office Applications گزينه Send يا Send as email وجود دارد. با کليک روي اين گزينه، ايميل جديدي با اضافه کردن فايل ايجاد شده و با چند کليک ارسال مي‌شود. GAttach حساب جي‌ميل شما را به صورت پيش‌فرض انتخاب و نوشته‌هاي شما را به‌عنوان Draft در حساب جي‌ميل خود ذخيره مي‌کند و هر زمان که شما وارد حساب خود شديد، مي‌توانيد با اضافه کردن آدرس دريافت‌کننده آن را به سادگي ارسال کنيد. اين برنامه مي‌تواند طوري تنظيم شود که به‌صورت خودکار پنجره اينترنت را باز کرده و وارد حساب ايميل شما شده و آن را ارسال کند تا در وقت و تلاش شما صرفه‌جويي شود (تصوير 4).

gmail4_s.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ترکيب خدمات گوگل

‏Integrated Gmail

http://bit.ly/integrated234

اين افزونه هوشمند فايرفاکس اجازه دسترسي شما را به تعداد زيادي از سرويس‌هاي گوگل از طريق گوگل‌ايميل مي‌دهد. شما مي‌توانيد گوگل ريدر، تقويم، نقشه، اخبار و ابزارهاي بيشتري را از طريق اين نرم‌افزاراضافه کنيد. هر آيتم براي پرکردن صفحه قابل گسترش است. وقتي شما کليک مي‌کنيد، به راحتي مي‌توانيد در بين اين ابزارها سوييچ کنيد. براي فعال کردن اين سرويس، به حساب ايميل خود رفته، Integrated Mail را از منوي Tools مرورگر انتخاب کنيد (تصوير 5).

gmail6_s.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چک کردن نامه در کروم

‏Google mail Checker Plus

http://bit.ly/checker234

اين افزونه در گوگل کروم، آيکوني در سمت راست نوار آدرس اضافه مي‌کند که تعداد ايميل‌هاي خوانده‌نشده را نشان مي‌دهد. با کليک روي آيکون، مي‌توانيد پيش‌نمايش ايميل‌هاي جديد را در يک پنل ببينيد. اين راه فوق‌العاده‌اي است براي اين‌که مطمئن شويد، نامه‌هاي مهم را از دست نخواهيد داد و به شما اجازه مي‌دهد، بدون ترک صفحه اينترنتي که مشغول مشاهده آن هستيد، بدانيد چه نامه جديدي داريد. شما مي‌توانيد انتخاب کنيد اين ابزار هر چند وقت يک‌بار ايميل شما را چک کند (تصوير 6).

gmail5_s.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کوتاه کردن آدرس‌هاي وب

‏Google URL shortener

http://goo.gl/piyx

گوگل اکنون سرويس کوتاه‌کننده آدرس وب به نام Google to rival bitly و Tiny URL را دارد. شما نمي‌توانيد با استفاده از مرورگر وب به آن دسترسي داشته باشيد، اما اين افزونه گوگل کروم دکمه‌اي روي نوار ابزار اضافه مي‌کند که شکل کوتاه‌شده آدرس وب را نشان مي‌دهد. اين آدرس کوتاه‌شده روي Clip Board کپي مي‌شود و هر جايي انتقال مي‌يابد. همچنين لينک‌هايي وجود دارند که مي‌توانند ايميل جديدي را بسازند که اين لينک‌ها را شامل شده و بتوانيد آن‌ها را به راحتي در شبکه‌هاي اجتماعي به اشتراک بگذاريد.

راحت لينک‌ها را به اشتراک بگذاريد

‏Send From Gmail

http://bit.ly/send234

اين افزونه گوگل کروم دو عمليات مفيد را به ايميل گوگل اضافه مي‌کند. اول دکمه‌اي است که به سمت راست نوار آدرس اضافه مي‌شود، وقتي روي آن کليک مي‌کنيد، پنجره‌اي که مي‌توانيد ايميل جديد را ايجاد کنيد، باز و در بخش بدنه آن آدرس صفحه‌اي که مشغول مشاهده آن هستيد، اضافه مي‌شود. اين ابزار براي ارسال صفحات وب به ساير کاربران با کمترين تلاش مفيد است. عمليات دوم، باعث مي‌شود وقتي که روي لينک‌هاي وب کليک مي‌کنيد، گوگل‌ايميل به برنامه پيش‌فرض شما در صفحات وب تبديل شود. کليک روي لينک‌هاي ميل در صفحات وب صفحه ارسال ايميل را باز مي‌کند (تصوير 7).

gmail7_s.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالی بود آبجی

ممنون @};- >:d<

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

این موضوع کاملا قدیمی است. لطفا به جای بروز کردن این موضوع در نظر شروع یک موضوع جدید باشید مگر این که لازم به بروز رسانی این موضوع باشید.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...