رفتن به مطلب
ایران سی اف سی

دانلود رمان لبخند بی نهایت نودهشتیا

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

پا لهش کرده… جلو آمد… برای معذرت خواهی … برای توجیه کردن… اما من دیگر امیرحسام سابق نبودم… و هرگز هم نمیشدم… *** با نهایت سرعت خودم را به خانه میرسانم… برای هر گونه توضیحی به غزل آماده ام… اما بر خلاف تصورم، بی هیچ حالت خاصی توی صورتش جلو می آید و با نق نق می گوید: کجایی تو؟! از فروشگاه زنگ زدن… سرویس چوب رو فرستادن در خونه… الان معطل ما هستن… یخچال و ماشین لباسشویی و اینا رو هم از زیر زمین بار زدن… دیدیشون دم در؟! چندین و چند بار پلک میزنم تا حالم سننر جا بیاید… حتی یک کلمه هم توضیح نخواست… _ آ… آره دیدمشون… خب پس زودتر بریم… گاز گنده ای به هایدای توی دستش میزند و جلوتر راه می افتد… و من میدانم… غزل هر وقت بی نهایت عصبی یا ناراحت است… به خوردن روی می اورد… زیر لب چند فحش نان و اب دار نثار صنندف و حضننور بی موقعش میکنم و پشت سر غزل راه می افتم… توی ماشین می نشینم و جلوتر از ماشینی که قرار است وسایلمان را به خانه ی جدید انتقال بدهد، راه می افتم… غزل بی وقفه حرف میزند… _ واقعا که امیر حسننام… منو با این دو تا اقا توی خونه تنها گذاشننتی نگفتی یه بلایی سرم میارن؟! عمه گفت آراد تا ساعت ده امتحانش تموم میشه میاد خونه ولی اونم نیومد… انقده ترسینننننننندم… اونا داشتن بی توجه به من وسایلو بار ماشننین میکردن ها… ولی من یه گوشننه عین بید می لرزیدم… سننعی میکردم اصلا پیش… چشمشون… هننینننننع.. یک دستم را از فرمان ازاد میکنم و محکم بین دو کتفش می کوبم: یواش تر… کسننی که دنبالت نکرده… همه ش مال خودته… هزار بار بهت نگفتم با دهن پر حرف نزن؟

لینک مورد نظر حذف شد

نوشته دانلود رمان لبخند بی نهایت نودهشتیا اولین بار در نودهشتیا| 98ia | دانلود رمان جدید پدیدار شد.

نمایش متن کامل

سلام به همه 8->

یه مدت نبودیم L-)

الانم نیستیم :-?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.