رفتن به مطلب
برای اطمینان افزونه حرفه ای Yoast SEO Premium + extensions و قالب حرفه ای BeTheme - Responsive Multi-Purpose بصورت رایگان در سایت قرار گرفت. هر افزونه و قالب که مد نظر دارید با قیمت نصف از سایت های مشابه قرار می گیرد ×

دانلود رمان ارباب زاده مغرور من

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

لینک مورد نظر حذف شد

به جای گریه دعا کن انقد گریه نکن خدا حواسش بهت هست دلم میخواد گریه کنم حالا که رحیم نیست اصلا دوست دارم گریه کنم اونقد گریه کنم که دماق کوچولو بشه انداره کدو که چشمام دیگه خوش رنگ نباشه دیگه سبزنباشه دیگه وحشی نباشه دیگه کسی نیگام نکنه من مال رحیمم حتی اگه منو دوست نداشته باشه من پای شوهرم واسادمکامرانو دیدم اون نسبت به سام مهربون تر و دلرحم تر بود مثل سام تکان شتری نداشت _:سلام پسر عمو جوابمو نداداونکه دنبال یک گوشه چشم از من بود جوابمو نداد _:حتی اگه جوابمو ندی هم بازم من دختر عموتم بازم باید در عذاب باشــی از این دختر عموی نذاشت کامران با اون همه اراستگی و وقار دست رو دختر عموی بی ابروش بلند کرد _:آره بزن…بزن دلت خنک شــه…برات ســخته رحیم بی همه چبز رو به تو و اون پسر عموی بی مصرفم ترجیح دادم ارباب که زد تو هم بزن تو فقج ادعای عشق و عاشقی داشتی رفت داشــت میرفت تا با نادیده گرفتنم خوردم کنه پشــتش راه افتادم میفهمیدم بی قرار و عصــبی شــده میفهمیدم کلافه اس چقد دلم خنک میشــدبا برگشــت یهویش غافلگیرم کرد لبخند رو لبمو دید _:آره بخندباید بخندی..ابروی خونواده رو بردی دل منو شکستی غرور پدرتو له کردی تو با این شاهکارات نخندی کی بخنده بخند… _:من عاشق تو نبودم تو که عاشقم بودی چرا حامیم نشدی هان چرا گذاشتی با اون فضاحت به عقد رحیم در بیام چرا پشتم نبودی حیم شرف داشت به تو بی غیرت دختر عموت بده خرابه تو مگه یک زمانی دوستم نداشتی چطور راضی شدی منو به رحیم به قول خودتون بی رحم بسپارید دیگه حرف نمیزدم جیغ میکشیدم دوباره یادم اومد اون روزا رو یادم اومد _:چرا نگفتی رحیم باهاش چکار میکنه تو عاشــق نبودی اره من بد من خراب چرا گذاشــتش

لینک مورد نظر حذف شد

نوشته دانلود رمان ارباب زاده مغرور من اولین بار در نودهشتیا| 98ia | دانلود رمان جدید پدیدار شد.

نمایش متن کامل

سلام به همه 8->

یه مدت نبودیم L-)

الانم نیستیم :-?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.