رفتن به مطلب
ایران سی اف سی

دانلود رمان سیزده نحس نودهشتیا

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

دانلود رمان سیزده نحس نودهشتیا

نام رمان: سیزده نحس

نویسنده: فریال

ژانر: عاشقانه

تعداد صفحات: 417

خلاصه رمان:

داستان درباره دختری به اسم نفس که زیادی بلند پرواز به چیزی که داره قانع
نیست عاشق میسه ولی عشقش رو قربانی ه* و*س میکنه قربانی گرمای نگاه دیگری قربانی
عشقی که یه تب تند و زود گذر پشت پا میزنه به تمام زندگیش..نفس دختری که همیشه میخواد
بیش تر از چیزی که هست باشه…اون فکر میکنه لیاقتش خیلی بیشتر از این هاست.و همه این
افکار باعث میشه زندگیش رو از هم بپاشه و منجر به از دست دادن عزیزانش بشه نفس ما
دانشگاه میره و دانشگاه با دختری آشنا میشه که زندگی نفس رو به گند میکشه و نفس قلب
عشقش رو میشکنه…ولی نفس تاوان پس میده تاوان گناهی رو پس میده که خودش هم باعثش
بوده..گناهکار بوده و سر یه بچه بازی تمام زندگیش به تاراج میره بچه بوده و گول میخوره ساده
همه چیزیش رو میبازه..به پای دو نفری که باعث تمام این بدبختی هاش بودن..
چرا اسم رمانم سیزده نحس چون برای نفس روز نحسی و همه چیز تو یه روز سیزدهم ماهی
شروع میشه…و حالا آیا نفس بازم به عشق سابقش برمیگرده یا عشقش اونو میبخشه؟
اگه دوست دارید بدونید با نفس قصه ما همراه باشید….

بخشی از رمان:

دهنم رو میچرخوندم و با لبخند مرموزی به مفخمی )معلم فلسفه امون(خیره بودن و هین لایتیک
آدامس رو میچرخوندم چون گوشه ترین صندلی کلاس امروز نشسته بودم دیدی بهم نداشت و
کتاب جلوش باز بود و تند تند مثل ور وره فک میزد و اه اه اینقدر بدم میومد ازش که حد نداشت
زنیکه عقده ای از غیضی که سرم داشت نمره ام رو تو ترم اول کم کرد آخ که حرصی دارم ازش
نگووو ایول خواست پاشه ولی نمیتونست و حرصش گرفت محکم خودش رو بالا کشید که صدای
نابهنجار جیییرد اومد و تمام پشت مانتوی مفخمی جونم ج*ر خورد خخخ..
بچه های کلاس پخش میز شدن از خنده و روشا و آنا هم داشتن میز گاز میزدن و زدم زیر خنده
اوه اوه صورت افخمی شده بود لبو از عصبانیت آخی فشار خونش زده بالا حتما آخه مانتو نو و
جدیدش بود..خوب کردم جیگرم حال اومد به من میگن نفس همه معلم هایی که ازشون بدم میاد
فراری میدم و قسم خوردم بخاطر کارش سر ترم اول کاری کنم خودش از این مدرسه پا به فرار
بزاره و امروز چسب زده بودم به صندلیش خخخ با دادی که زد همه امون خفه خون گرفتیم…

نوشته دانلود رمان سیزده نحس نودهشتیا اولین بار در نودهشتیا| 98ia | دانلود رمان جدید پدیدار شد.

نمایش متن کامل

سلام به همه 8->

یه مدت نبودیم L-)

الانم نیستیم :-?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.