رفتن به مطلب

کاربران گرامی تاپیک دعوت به همکاری با سایت  رو مطالعه کنید و در صورت علاقه می توانید برای خودتون درآمد کسب کنید و پول در بیارید.

ایران سی اف سی
>> تولد پسرم ---- کوپن amirali << >> تخفیف 60.000 هزار تومانی هر کاربر می تواند 2 بار استفاده کند <<

جاذ های گردشگری شهر گویلین تور چین

امتیاز دادن به این موضوع:


ارسال های توصیه شده

china.jpg

 

 

تور چین

در تور چین چه به دنبال دیدن مناظر زیبای طبیعی باشید، چه به دنبال بازدید از جاذبه*های تاریخی و یا دیدن شهرهایی مدرن با آسمان*خراش*هایی سر به فلک کشیده و بلند، این سفر شما را غافل*گیر خواهد کرد.

آیا می*دانید برای دیدن دیوار چین تنها یک راه وجود دارد، آن هم سفر به چین است؛ هیچکس نمی*تواند شکوه این ارتش سفالی را برای شما تعریف کند؛ جزئیات ساختمان*های شهر ممنوعه را هیچ تصویری نمی*تواند به شما نشان دهد. آخرین بازمانده*های پانداها در این سرزمین است. تمام این دلایل و بسیاری دیگر همگی شما را به خرید تور چین ترغیب می*کند، دلیلی برای به عقب انداختن سفر به چین وجود ندارد.


در جنوب شرقی چین شهر زیبا و دیدنی گویلین قرار دارد که در این مقاله سعی داریم شما را با جاذبه*های شهر گویلین آشنا کنیم تا با
تور چین بتوانید به راحتی از این جاذبه ها لذت ببرید. اگر می*خواهید به این شهر دسترسی پیدا کنید در ابتدا می*بایست به استان گوانگ چی بروید که این استان جزء مقصدهای اصلی گردشکران می*باشد. در اصل گویلین به معنای جنگل زیتون شیرین می*باشد. این جنگل به دلیل توپوگرافی فرسایشی به وجود آمده، دارای منظره منحصر به فردی می*باشد که هیچ*گاه از تماشای آن خسته نخواهید شد.

تپه خرطوم فیل | Elephant Trunk Hill

تپه*ای به نام خرطوم فیل نماد این شهر است و از مشهورترین کوه*های منطقه به حساب می*آید. این تپه در محل تلاقی دو رود "شکوفه*های هلو" و"لی" قرار گرفته است. علت نام گذاری این کوه شکل آن می*باشد که مانند خرطوم فیل بزرگی است که گویی دارد از رودخانه آب می*نوشد. در این کوه غاری به نام ماه آبی وجود دارد که در میان خرطوم فیل و بدن آن است. اگر قصد برنامه*ریزی تور چین و رفتن به این تپه را دارید، حتما درشب*هایی که آسمان صافی دارد به این تپه بروید، چراکه منظره آن در شب بی نظیر است.

نمایش سانجی لیو | Impression of Sanjie Liu

اگر به شهر گویلین رفتید هرگز نمایش دیدنی سانجی لیو را از دست ندهید. این نمایش یکی از بزرگ*ترین اجراهایی است که صحنه نمایش بی*نظیری دارد و نمای آن کوه*ها و آب*های گویلین می*باشد. هدف این نمایش نشان دادن فرهنگ*های گوناگون چین است. پخش کردن آهنگ*های کلاسیک سانجی لیو، زندگی روستایی، ماهی گیری و فرهنگ*های متفاوت را به تصویر می*کشد. حتما در تور چین به شهر گویلین و دیدن نمایش سانجی لیو بروید.

خیابان غربی یانگشو | Yangshuo West Street

در قسمت غربی شهر یانگو خیابانی وجود دارد که بافت آن به بیش از 1400 سال باز می*گردد که از جذابیت*های شهر به حساب می*آید. این خیابان سرشار از خانه*ها و ساختمان*های روستایی است که حس خوبی را در گردشگران به وجود می*آورد. انواع مغازه*ها اعم از صنایع دستی، سوغاتی و ... در این خیابان به چشم می*خورد. علاوه بر آن رستوران*ها و کافه*های رنگارنگ آن زیبایی خاصی به خیابان بخشیده است. در این منطقه می*توانید با زبان*های خارجی و فرهنگ چینی آشنا شوید. اگر تور چین را برای سفر خود برگزینید می*توانید از این منطقه زیبا لذت ببرید.

دوچرخه سواری در یانگشو | Cycling in Yangshuo

در چین دوچرخه سواری در میان مردم بسیار محبوب است و به دلیل کاهش آلودگی هوا از آن استفاده می*شود. در شهر گویلین نیز دوچرخه سواری از اهمیت بسیاری برخوردار است. شما با گذر کردن از میان شالیزارهای برنج و گل*های وحشی که در میان جاده*ها به چشم می*خورد، سفری بذت بخش را تجربه خواهید کرد. با عبور از این جاده ها زندگی مردم محلی کاملاً قابل رویت است.

رودخانه لی | Li River

از جاذبه*های مهم گویلین رودخانه لی می*باشد. رفتن به این رودخانه را حتما در برنامه تور چین خود بگنجانید. این آب به اندازه*ای زلال است که به راحتی می*توانید تا عمق آن را ببینید. بازتاب آن دقیقاً همانند یک آینه می*باشد و گویی که در مقابل آینه ایستاده*اید. نقطه به نقطه این رودخانه زیبا است و این زیبایی*ها بستگی به آب و هوا و نقطه*ای که شما بر آن قرار گرفته*اید دارد و متفاوت می*باشد. تور چین شما را به بازدید از این زیبایی*ها خواهد برد.

رودخانه یولونگ | Yulong River

از دیگر رودخانه*های معروفی که در این شهر زیبا قرار دارد می*توان به رودخانه یولونگ اشاره کرد. این رود از بزرگ*ترین شاخه*هایی است که از رودخانه لی منشعب می*شود و به آن لی کوچک نیز می*گویند. وجود پل های تاریخی در این رود به زیبایی آن می افزاید.همینطور می توانید در کنار این رود دوچرخه سواری کرده و از طبیعت زیبای آن لذت ببرید.

شالیزارهای پلکانی لانگجی | Longji Terraced Field

قدمت این مزارع به بیش از 650 سال برمی*گردد. اگر به ایالت Longsheng بروید متوجه نحوه قرارگیری این زمین ها می*شود که به صورت مارپیچ و ردیف به ردیف روی هم از پایین تا بالای دامنه کوه پراکنده شده*اند. این شالیزارها همانند زنجیره*های بزرگ به چشم می*خورد. این مکان زیبا در هر فصل نمایی جدید به خود می*گیرد. مثلاً در فصل بهار آب در شالیزارها لبریز می*شود و گویی زنجیری نقره*ای از تپه آویزان است. در تابستان سبزی جوانه*ها و در پاییز زردی آن*ها مانند برنج*هایی طلایی می*باشند. در زمستان هم تپه با برف پوشیده می*شود. درهر فصلی که با تور چین به این شالیزارها سفر کنید از منظره زیبای آن لذت خواهید برد.

پارک شانگری لا | Shangri-la

از جاذبه*های دیگر چین که در گویلین است و بسیار بی*نظیر می*باشد، پارک شانگری (لا) است که در اطراف آن منظره زیبایی از کوه، رودخانه، پل و غار به چشم می*خورد. در اطراف این پارک همچنین کلبه*هایی وجود دارد و موقعیت خیلی خوبی را برای شما فراهم می*کنند. شما می*توانید در تور چین به وسیله قایق*های کروزی در طول رودخانه حرکت کنید و از منظره آن و به ویژه زندگی کشاورزان لذت ببرید. در مزرعه کارهایی به توریست*ها اختصاص داده شده است که هم می*توانید تفریح و هم تجربه کسب کنید. سفر به چین در بهار در شما احساس خیلی خوبی ایجاد می*کند، گویی که در بهشت قدم گذاشته*اید. در طول رودخانه قسمت*هایی وجود دارد که درختان هلو در آن جا قرار دارند و جلوه ی زیبایی به رودخانه می*بخشند. پیشنهاد ما برای بهترین زمان خرید تور چین فصل بهار است.

غار نی فلوت | The Reed Flute Cave

غار نی فلوت از جذاب ترین مکان*های دیدنی گویلین می*باشد. این غار با گذشت زمان و کم*کم به وجود آمده و با نورپردازی*های زیبا و رنگارنگ تزئین شده است. در این غار نوعی نی رشد می*کند که می*توان از آن*ها برای ساخت فلوت استفاده کرد و نام گذاری این غار به همین علت می*باشد. غار مملو از استالاکتیت*ها، ستون*های سنگی و استالاگمیت*ها می*باشد که همگی خارق*العاده هستند. هرساله گردشگران بسیاری از این غار دیدن می*کنند. اگر اهل عکاسی و دیدنی*های تاریخی هستید با رزرو تور چین خود را از این لذت محروم نکنید.

نودل* های برنج گویلین | Guilin Rice Noodles

یکی از لذت بخش ترین بخش*های سفر خوراکی*های آن است. با سفر به چین و شهر گویلین می*توانید نودل*های برنجی که زبان زد خاص و عام است را امتحان کنید. قدمت این نودل به بیش از 300 سال پیش بازمی*گردد. این غذا طعم بسیار خوبی دارد و مردم گویلین بدون خوردن آن روزشان را سپری نمی*کنند. تنها بخشی از جاذبه*های گویلین در این مقاله گفته شد. بی شک با سفر به این شهر زیبا شاهد جاذبه*های بیشتری نیز خواهید بود.
 
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

 • مطالب مشابه

  • توسط mehrnosh222
   http://xn--mgbu0dq62cqf.com/wp-content/uploads/2015/07/%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%A7-%DA%AF%D8%A7%D9%84%DB%8C%D9%88%D8%B1-3-300x200.jpg

   مینی سیام پاتایا

   مینی سیام در لغت به معنای تایلند کوچک است. در موزه این تایلند کوچک میتوانید از جای تا جای آثار مهم تاریخی جهان را در ابعاد کوچک نظاره گر باشید. با این ماکت های زیبا به برج ایفل فرانسه سر بزنید، با برج پیزا در ایتالیا عکس بگیرید، کاخ کرملین در مسکو را ببینید؛ همچنین میتوانید نظاره گر طاق نصرت در شانزه لیزه پاریس و کاخ پادشاهی تایلند باشید. گردشگران ایرانی که با تور پاتایا به موزه آمده اند نیز از دیدن پرسپولیس یا همان تخت جمشید خودمان حس غرور و افتخار می کنند.

   جزیره‌ مرجانی پاتایا


   جزیره مرجانی همانند بهشت کوچکی است که در هفت کیلومتری غرب پاتایا واقع شده است. این جزایر مرجانی تفریحی بوده و سالانه گردشگران زیادی با اطلاع از قیمت تور پاتایا و قیمت تور ارزان پاتایا به این قسمت از تایلند سفر می کنند.این جزایر کاملا تفریحی و فاقد سکنه است و به دلیل ایمن بودن سواحل آن یکی از نقاط محبوب گردشگران خارجی در تایلند است. شما میتوانید علاوه بر شنا کردن و افتاب گرفتن در این سواحل، تجربه قایق سواری شیشه ای را به دست آورید که تجربه بسیار مهیج و به یاد ماندنی است.

   باغ نانگ نوچ پاتایا


   در این باغ استوایی نمایش های فرهنگی و نمایش های محبوب با فیل ها صورت میگیرد.این باغ شگرف و سرسبز در غرب شهر و در فاصله 18 کلیومتری ساحلی پاتایا قرار دارد. در این باغ میتوانید حس از خانه های سنتی دیدن نمایید . اما مهم ترین جاذبه گردشگری این باغ وجود هزازان گل و گیاه است، که برای دوستداران طبیعت و علاقمند به گل و گیاه بسیار آرامش بخش خواهد بود.

   باغ وحش ببرها پاتایا


   یکی از اماکن گردشگری جذاب و دیدنی پاتایا باغ وحش ببر‌ها می باشد که در شمال این شهر واقع شده است.در این باغ وحش بیش از ۲۰۰ببر بنگال نگهداری میشود.علاوه بر ببرهای بنگال حیوانات دیگری هم مانند شتر تک کوهان ،کروکدیل ،خوک و کانگورو نگهداری می شود .در این باغ وحش امکان دیدن حرکات نمایشی برخی از حیوانات آموزش دیده را دارید. مانند پرش ببرها از حلقه آتش،بازی بسکتبال فیل ها ، کشتی کروکدیل ها.در کنار این ها نیز حرکات نمایشی بندباز ها هم از سایر بخش های جذاب و دیدنی ای میباشد که برای گردشگران تعبیه شده اشت. شما نیز با تهیه تور ارزان پاتایا لحظه آخری میتوانید ازبازدید این باغ وحش لذت ببرید.

   کوه بودا پاتایا


   بزرگ ترین تصویر حک شده از بودا را در سراسر دنیا میتوان با تهیه تور پاتایا لحظه اخری در ضلع شمالی کوه خائو چی چان دید. این تصور بودایی 109 متری را هنرمند بسیار با استعداد و با ذوق به مناسبت گرامی داشت پنجاهمین سالگرد پادشاه حکاکی کرده است. این حکاکی بسیار جالب با لیزر انجام شده است . برای دیدن کوه بودا باید 30 دقیقه تا خارج از شهر رانندگی کنید. در آنجا علاوه بر لذت های بصری میتوانید از فیل سواری لذت ببرید.

   معبد پناهگاه مذهبی حقیقت پاتایا


   رمز گشایی از معبد حقیقت سالانه گردشگران زیادی را به این کشور می کشاند، میتوان گفت این معبد از پر طرفدراترین جاذبه های گرئشگری توریستی تایلند به حساب می آید. بهتر است مطلب لذت سفر با کاپادوکیا با تور ترکیه را نیز بخوانید.

   این معبد در کنار دریا ساخته شده است که به رمز آلود بودن و زیبایی آن می افزاید. این معبد به قدری خاص است که در کلمات نمی‌گنجد . افرادی که ازاین مکان بازدید می‌کنند غرق در زیبایی آن میشوند و فضای آنجا فرکانسی بسیار معنوی دارد . یکی دیگر از فاکتور هایی که به جذابیت این مکان معنوی افزوده است استفاده از عنصر چوب است. در جای تا جای آنجا نیز مجسمه های هندی بودا قرار دارد. این معبد نمایانگر دانش قدیمی و فلسفه و حکمت شرقی است . شوی دلفین ها نیز در این معبد باستانی چوبی وجود دارد که از ساعت ۸ صبح تا ۶ عصر میتوانید برای بازدید به آنجا با تهیه تور ارزان پاتایا بروید.
    
  • توسط mehrnosh222
   http://xn--mgbu0dq62cqf.com/wp-content/uploads/2015/07/%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D9%81%D9%84%DB%8C%D8%B3-%DA%AF%D8%A7%D9%84%DB%8C%D9%88%D8%B1-5-300x169.jpg

   قلعه‌ی ناریکالا Narikala Fortress


   هر گردشگری که به گرجستان آمده باشد حتماً از این قلعه تاریخی و بسیار جذاب دیدن کرده است . این جاذبه بسیار قدیمی گرجستان به دست ایرانیان خوش سلیقه و خوش ذوق در سلسله ساسانیان بنا شد. با بازدید از قلعه‌ی ناریکالا می‌توانید زیباترین چشم انداز را از شهر داشته باشید . شما می‌توانید بااطلاع از قیمت تور تفلیس لحظه آخری و سفر به این شهر این منظره شگرف از بالای قلعه ناریکالا را به چشمان خود هدیه دهید. از ویژگی‌هایی که این جاذبه‌ی قدیمی را دو چندان می‌کند این است که دسترسی به آن بسیار آسان است و به‌طور رایگان و برای تمامی عموم است. در هر ساعت از روز یا شب می‌توانید از این کاخ روح‌نواز دیدن کنید.

   |مجسمه‌ی کارتلیس دداKartlis Deda


   مجسمه می‌تواند نماد هر شهری باشد؛ همانند مجسمه آزادی واقع در بندر نیویورک که به گردشگرانی که از راه دریا به این شهر می‌آیند خوش‌آمد می‌گوید . در گرجستان نیز در شهر زیبای تفلیس مجسمه کارتلیس ددا (مادر کارتلی) وجود دارد که به مادر گرجستان معروف است. مجسمه‌ی بسیار معروف مادر کارتلی نماد شهر گرجستان بوده که در بلندی‌های شهر تفلیس واقع شده است. مادر کارتلی به دست مجسمه ساز معروف گرجستانی الگوجا آماشوکلی در سال ۱۹۵۸ میلادی ساخته شد. هدف از ساخت این مجسمه گرامی داشت و جشن 1500 سالگی گرجستان بود.

   جالب است بدانید مادر کارتلی به شکل یک زن جنگجو گرجستانی بالباس محلی است و به‌قدری باابهت و بزرگ است که حتی حس مهمان‌نوازی مادرکارتلی ازهر مکان از شهر تفلیس قابل مشاهده است. شما نیز با تهیه تور لحظه آخری تفلیس با قیمت مناسب میتوانید از جاذبه های گردشگری این شهر لذت ببرید.

   پل صلح The Bridge of Peace


   جذابیت اصلی شهر تفلیس، تلفیق مدرنیته و تاریخ است ؛ که سالانه گردشگران زیادی با تور تفلیس زمینی برای مشاهده آثار قدیمی و جاذبه‌های مدرن به این شهر سفر می‌کنند.

   پیاده‌روی بر پل صلح بر فراز رود جان‌نواز کر گرجستان ، در هوای معتدل بهاری به‌قدری روح‌نواز است که گردشگران زیادی سالانه مقصد تفریحی خود را با خرید ارزان‌ترین تور تفلیس لحظه آخری، انتخاب می‌کنند.

   یکی از ویژگی‌های بارز این پل که آن را در میان مکان‌های مورد بازدید گردشگرانی که با تور ارزان تفلیس یا ارزانترین تور تفلیس به این مکان می‌آیند، محبوب کرده است، این است که این پل ، روح قدیمی شهر را به روح جدید شهر پیوند میزند و راه اتصال منطقه قدیمی شهر با منطقه جدید است. پل 150 متری صلح، نماد صلح بین گذشته و آینده است و در سال 2010 ساخته شده و زیر نظر شهرداری شهر تفلیس است.

   شهر قدیمی تفلیس Tbilisi old town


   یکی از تاریخی‌ترین و دیدنی‌ترین نقاط آسیا که توریست‌های بسیاری برای دیدن آن به این قسمت از شهر تفلیس می‌آیند، اولد تاون تفلیس یا همان شهر قدیمی تفلیس است. اولدتاون با دارا بودن جاذبه‌های جذاب تاریخی نظیر کوچه های تودرتو و باریک و خانه‌های قدیمی که حس نوستالژی را برای همگان زنده می‌کند در سال ۱۹۹۳ میلادی به ثبت جهانی رسیده است. این جاذبه‌های دیدنی نظیرحمام‌های گوگردی توسط ارامنه و ترک‌های خوش‌ذوق در این محله به وجود آمده است. شما نیز با تهیه ارزانترین تور لحظه آخری تفلیس میتوانید از این مکان تاریخی دیدن نمایید.

   پارک آبی جینو پارادایس


   سالانه گردشگران زیادی برای تفریح کردن در این بهشت کوچک به پایتخت گرجستان سفر می‌کنند. حس ماجراجویی و هیجان به‌محض ورود به این مکان چند برابر می‌شود. پارک آبی جینو پارادایس، اولین پارک چند منظوره در گرجستان است که دارای مجموعه آبی بزرگ، اتاق تناسب‌اندام، مرکز آبگرم و فودکورت‌های متنوع است. گردشگران تور تفلیس با بازدید از جینو پارادایس تفلیس می‌توانند لحظات بسیار عالی و مفرحی را در کنار دوستان و آشنایانشان سپری کنند.

   زیرا که خاطرات گردش و تفریح در این پارک خاص آبی در ذهنشان حک خواهد شد. هر زمان در هر فصل سال شما می‌توانید در این پارک 20 هکتاری به گشت‌وگذار بپردازید. شنا کردن در استخرهای متنوع و یا سورتمه‌سواری مهیج یکی از بهترین تفریحات شما خواهد شد. پارک آبی جینو پارادایس، تنها مختص به بزرگ‌سالان نبوده و بخش عظیمی از آن به کودکان اختصاص داده‌شده است. بهتر است مطلب جاذبه های گردشگری تور پاتایا را نیز بخوانید.

   انواع سرسره‌های آبی و زمین‌بازی چمنی برای تفریحات کودکان در نظر گرفته‌شده است. در این پارک می‌توانید سری به داینو پارک بزنید به‌محض ورود به این بخش حس عصر ژوراسیک برای شما زنده خواهد شد. تفریح با سرسره‌های طویل ، بازدید از آبشارهای شگرف، لذت دوچرخه آبی، قایق‌سواری، جت اسکی و … تجربه‌های بی‌نظیری است که می‌توانید در پارک آبی جینو پارادایس داشته باشید. با اطلاع از قیمت تور تفلیس و قیمت تور ارزان تفلیس میتوانید برای لذت بردن از این بهشت کوچک و تهیه آن به این شهر سفر کنید.
  • توسط farnazba645
   آشنایی یا بهترین جاذبه‌های گردشگری چین


   چین کشوری است که با طیف گسترده‌ای از جاذبه‌های گردشگری مختلف، هر ساله میزبان تعداد زیادی از گردشگران تور چین بوده و تاریخ غنی این کشور و مکان‌های تاریخی آن، نقشی اساسی را در جذب توریست و فروش بالای بلیط خارجی و بلیط داخلی این کشور ایفا می‌کنند. از آثار تاریخی و باستانی گرفته تا شهرهای مدرن و جاذبه‌های تفریحی جدید، همه و همه دلیلی برای محبوبیت تور چین به حساب می‌آیند.


   برای مثال ۹ هزار خدمتکار و اعضای خانواده سلطنتی زمانی در شهر ممنوعه سکونت داشته و زندگی می‌کردند. از دیگر جاذبه‌های بی‌رقیب کشور چین که یکی از دلایل اصلی خرید بلیط داخلی و بلیط خارجی این کشور محسوب می‌شود، دیوار بزرگ چین است که در دنیا بی‌نظیر است. هر ساله میلیون‌ها نفر با خرید تور چین از این دیوار که بزرگ‌ترین سیستم دفاعی در دنیا است دیدن می‌کنند. در ادامه قصد داریم تعدادی از معروف‌ترین مکان‌های دیدنی و توریستی چین را به شما معرفی کنیم.


   منطقه هوآنگ لونگ چین


   هوآنگ لونگ به عنوان یکی از مکان‌های دیدنی که در شانگهای چین قرار دارد دارای پنج جاذبه اصلی است. پس از خرید بلیط خارجی چین و سفر به این منطقه حتما از دریاچه رنگین‌کمان، شن و ماسه‌های سنگ آهکی، کوه‌های پوشیده از برف، دره‌های عمیق و تنگ و جنگل‌های بکر هوآنگ لونگ دیدن کنید. علاوه بر گردشگران خارجی بسیاری از مردمان چین برای بازدید از جاذبه اصلی این منطقه که به گلدن دراگون والی معروف است، اقدام به خرید بلیط داخلی کرده و از بی‌شمار دریاچه‌های سنگی آهکی با قله‌ای به ارتفاع ۵.۵۸۸ متر در پس زمینه دریاچه‌ها دیدن می‌کنند.

   معبد بهشت چین

   این مکان دیدنی که در جنوب پکن واقع شده است، عنوان دومین جاذبه محبوب گردشگری تور چین در این شهر را به خود اختصاص داده است. مجموعه پارک و معبد بهشت توسط «یانگ لی» امپراتور سلسله مینگ در سال ۱۴۰۶ ساخته شد و با معماری بسیار زیبا و مکان‌های سمبولیک فراوان نظر بسیاری از خریداران بلیط خارجی چین را به خود جلب کرده است. این مکان به دلیل گنبد آبی رنگ و شکل خاصی که دارد، «معبد بهشت» نامیده می‌شود.

   شهر قدیمی لیجیانگ چین

   این شهر قدیمی که در شهر یون‌نان چین قرار دارد بهترین شهر باستانی به جا مانده از دوران گذشته چین است. پیشینه تاریخی لیجیانگ به بیش از ۸۰۰ سال قبل باز‌می‌گردد و در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده است. در گذشته این شهر قدیمی به دلیل داشتن مسیر تجاری باستانی Tea Horse Road رونق بسیاری داشته و مملو از مغازه‌های صنایع دستی بوده است، همچنین کوچه‌ها و خیابان‌های این شهر با سنگ‌هایی به رنگ قرمز فرش شده بودند. با خرید بلیط خارجی چین از این مکان باستانی و شگفت‌انگیز دیدن کنید.
   کوه امی و بودای غول‌پیکر چین   امی شان مکانی مقدس و کوهستانی است که در ۱۳۰ کیلومتری جنوب غرب چنگدو قرار دارد. عکس این مکان در بسیاری از مجلات و سایت‌های گردشگری در کنار دیوار چین، به عنوان شاخص‌ترین جاذبه‌های تور چین، به چشم می‌خورد. بلندترین مجسمه بودای دنیا در لشان که یک شهر در کنار ساحل رودخانه است قرار دارد، اما این رودخانه از کوه امی سرچشمه نمی‌گیرد. بسیاری از مردمان چین با خرید بلیط داخلی شب‌ها را در امتداد ساحل رود بینه لو می‌گذرانند و از مناظر بی‌نظیر این منطقه لذت می‌برند.

   جنگل سنگی چین


   این جاذبه دیدنی در شهر یون‌نان چین قرار دارد. ۲۷۰ میلیون سال قبل هنگامی که زمین از هم باز شد و خشکی اقیانوس‌ها را بوجود آورد، سنگ‌هایی در بستر دریا پدیدار شد. آب و بارش باران‌های اسیدی باعث فرسایش این سنگ‌ها شده و پس از آن جنگل‌هایی تنگ و باریک بوجود آمدند و منظره‌ای بی‌نظیر را خلق کردند. بسیاری از خریداران بلیط داخلی و خارجی چین تماشای این جنگل سنگی زیبا و بی‌نظیر را به همه توصیه می‌کنند.
  • توسط sahar25
   پرجمعیت‌ترین کشور جهان چین نام دارد که از جنبه‌های مختلفی حائز اهمیت است. یکی از این جنبه‌ها، جاذبه‌های گردشگری و دیدنی این کشور است. تور چین همواره یکی از تورهای پرطرفدار آسیایی بوده که سالانه گردشگران زیادی را به خرید بلیط هواپیما خارجی سفر به چین و بازدید از شهرهای مختلف و دیدنی‌های این کشور ترغیب می‌کند. اگر شما نیز به تور چین و جاذبه‌های آن علاقه‌مند هستید قبل از رزرو یا خرید بلیط هواپیما خواندن این مقاله را از دست ندهید.   شهر ممنوعه چین


   شهر ممنوعه که در پکن واقع شده است، اولین مکان دیدنی است که باید حتما از آن دیدن کنید. این شهر که در طول سلسله مینگ و کوئینگ، مرکز امپراطوری چین بوده است نظر بسیاری از گردشگران تور چین را به خود جلب کرده است. در زمان اوج رونق شهر ممنوعه، بیش از ۹ هزار نفر در آن زندگی می‌کردند. پس از تهیه بلیط هواپیما، از این شهر ممنوعه که بزرگ‌ترین و سالم‌ترین مجموعه از قدیمی‌ترین قصرهای باستانی به جا مانده در دنیا است، دیدن کنید.

   دیوار چین


   دیوار چین به عنوان یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری تور چین در نزدیکی پکن قرار دارد. این دیوار سمبل واقعی قدرت نظامی چینی‌های باستان محسوب می‌شود که هرساله میزبان گردشگرانی است که با خرید بلیط هواپیما خارجی به چین سفر می‌کنند. این دیوار بزرگ عنوان بزرگ‌ترین سیستم دفاعی نظامی دنیا را به خود اختصاص داده است. طول دیوار بزرگ چین در حدود ۸۸۵۱.۸ کیلومتر برآورد شده که در شمال چین امتداد یافته است.

   سربازان سفالی چین


   یکی دیگر از جاذبه‌های مهم برای خریداران بلیط هواپیما سفر به چین،‌سربازان سفالی واقع در ژیان می‌باشد. ژاک شیراک، رئیس جمهور سابق فرانسه معتقد بود که کسی نمی‌تواند بدون بازدید از تراکوتا واریرز و یا سربازان سفالی، ادعا کند که از چین دیدن کرده است. در طول دهه ۱۹۷۰، سربازان سفالی چین به عنوان برجسته‌ترین کاوش‌های باستان‌شناسی قرن بیستم کشف شد. هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی چین، بازدید از این منطقه را در برنامه سفر خود بگنجانید.

   منطقه حفاظت شده پاندای عظیم‌الجثه


   این منطقه حفاظت شده که در نزدیکی چنگدو قرار دارد، یک تجربه هیجان‌انگیز در تور چین محسوب می‌شود. حیوان بومی منطقه غرب و جنوب غربی چین پاندای عظیم‌الجثه است که به عنوان یکی از مخلوقات جذاب حیات‌وحش، به دلیل چثه بزرگش براحتی قابل تشخیص است. شما می‌توانید تصاویر این خرس‌های سیاه و سفید را در تمامی جنبه‌های زندگی مردم کشور چین مشاهده کنید. کشور چین از پانداها اغلب به عنوان سفیر حسن نیت استفاده می‌کند. اگر شما نیز به طبیعت و بازدید از پانداها علاقه دارید همین الان برای خرید بلیط هواپیما به مقصد چین اقدام کنید.

   منطقه ساحلی باند چین


   در نزدیکی چنگدو یکی دیگر از جاذبه‌های تور چین یعنی منطقه باند یا وایتان قرار دارد. این منطقه ساحلی که در شانگهای مرکزی واقع شده است از رود سوژو تا جین لینگ لیو در کرانه غربی رود هوآنگ امتداد یافته است و به عنوان یک جاذبه محبوب و معروف در بین گردشگران، یکی از دلایل اصلی خرید بلیط هواپیما خارجی چین به حساب می‌آید. این مکان دیدنی دارای ساختمان‌های کاملا سالمی می‌باشد که از دوره مستعمره‌ای به جا مانده است و باعث ایجاد تضاد جالبی با خط افق فوق مدرن پودونگ گردیده است. امروزه بیشتر این ساختمان‌های زیبا به فروشگاه‌های اف اند بی و یا هتل تبدیل شده است.بعد از خواند مطلب بهترین جاذبه‌های گردشگری چین (بخش اول) شما کاملا با این بخش آشنا می شوید.   اگر قصد خرید بلیط هواپیما و سفر به چین را دارید باید گوییم که کاملا انتخاب درستی کرده‌اید. بسیاری از گردشگران با سفر به این کشور رویای سفری دوباره را در سر خود می‌پرورانند. بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما خارجی چین در مورد این کشور اطلاعات کامل و مفیدی را با خواندن مقاله‌های گوناگون بدست آورید تا بتوانید سفری بیاد ماندنی و بدون نقص را تجربه کنید.

اطلاعیه ها

 • >> تولد پسرم ---- کوپن amirali << >> تخفیف 60.000 هزار تومانی هر کاربر می تواند 2 بار استفاده کند <<

×
×
 • اضافه کردن...