رفتن به مطلب

کاربران گرامی تاپیک دعوت به همکاری با سایت  رو مطالعه کنید و در صورت علاقه می توانید برای خودتون درآمد کسب کنید و پول در بیارید.

ایران سی اف سی
>> تولد پسرم ---- کوپن amirali << >> تخفیف 60.000 هزار تومانی هر کاربر می تواند 2 بار استفاده کند <<

اتحاد هواپيمايي وان ورلد چيست؟

امتیاز دادن به این موضوع:


ارسال های توصیه شده

 


اتحاد هواپیمایی وان ورلد جزء سه اتحاد هواپیمایی بزرگ و مطرح دنیا از نظر مقدار مسافر مي باشد. اعضای این اتحاد با جابجایی بیش از ۵۲۷٫۹ میلیون مسافر در رتبه سوم بزرگ ترین اتحاد هواپیمایی دنیا قرار گرفته است.

wDo6OhPJ5P5UwAAAABJRU5ErkJggg==


این اتحاد هواپیمایی با هدف ارائه خدمات و سرويس دهي بهتر به مسافران تشكيل شده و در مسير صعودي در حال ادامه است. از جمله خدمات ارائه شده توسط این اتحاد مي توان به موارد زير اشاره كرد:
١. جابجایی آسان و راحت برای مسافرانی که با این اتحاد سفر می کنند.
٢. پشتيباني همه جانبه مسافران بدون در نظر داشتن شركت عضو در آن
٣. پشتيباني مسافران بابت تهيه بلیط ارزان هواپیما براي بلیط خارجی.
٤. ارائه خدمات بیشتر در تهيه بلیط هواپیما
٥. ارائه خدمات و سرويس دهي ويژه و عالي به مسافران وفادار و مسافراني كه زياد با اين اتحاد سفر ميكنند
٦. دسترسی به سالن های استراحت بیشتر و راحتتر براي مواقعي كه در برخي سفرهاي خارجي احتمال چند ساعت وقفه در فرودگاه وجود داشته باشد.
اين اتحاد براي مسافرانی که بلیط هواپیمایشان را از ایرلاین های زيرمجموعه اتحاد وان ورلد تهیه می کنند شرايط ويژه اي از جمله سريع تر و راحت تر سوار شدن به هواپیما را در نظر دارد. مسافران در تهيه بلیط خارجی نيز اگر بلیط هواپیماي خود را از زير مجموعه هاي اين اتحاد تهيه نمايند، از اولویت در انتخاب صندلی هواپیما برخوردار خواهند بود و در مرحله چک-این نیز امتیازات ویژه ای خواهند داشت. از مهمترين اهداف اتحاد هواپیمایی وان ورلد راحت تر کردن فرآیندهای قبل از پرواز، تهيه بلیط هواپیما، تهيه بلیط ارزان هواپیما و در نهايت راحت تر كردن شرايط سفر برای اعضای باشگاه مشتریان خود مي باشد.
اتحاد هواپیمایی وان ورلد انتخاب های ویژه ای برای خريد بلیط هواپیما اعم از بلیط خارجی و داخلي به مشتریان خود ارائه می کند. با برنامه پرواز مکرر (earn and redeem) این امکان برای مسافران وجود دارد که از تخفیف های ويژه اي برای خرید بلیط ارزان هواپیما بهره مند شوند. به طوری که به نسبت هزينه پرداخت شده بابت بلیط هواپیما، مزایای بسیار بیشتری دریافت می کنید.
اتحاد هواپیمایی وان ورلد سه رتبه متفاوت را براي مشتريان خود در نظر دارد كه با نام هاي یاقوت سرخ، یاقوت کبود و زمرد به رسميت شناخته مي شوند. هر مسافر با توجه به سابقه پروازها و تهيه بلیط چه بلیط خارجی و چه داخلي، در یکی از این سطوح قرار می گیرد.بهره مندي از مزایای این سه سطح نیاز به مقررات پيچيده و خاصي ندارد و تنها تعداد بلیط تهيه شده و سفرهاي رفته و
مسافت سفرهای هر مسافر، مخصوصا در سفر هاي خارجي با تهيه بلیط خارجی كه مسافت طولاني تر است، مبنا قرار می گیرد. کلیه امتیازها و خدمات ویژه به مسافرانی ارائه می شود که با اعضای اتحاد هواپیمایی وان ورلد سفر می کنند و اينكه چه نوع بلیطي تهيه كنند در بهره مندي از سه سطح ذكر شده تفاوتي نميكند. براي مثال افرادي كه از بلیط ارزان هواپیما استفاده ميكنند هم، در صورتي كه تعداد سفر هايشان زياد باشد، و يا بلیط خارجی و مسافت هاي طولاني را براي سفرهايشان با اعضاي اين اتحاد انتخاب كرده باشند، در يكي از اين سه سطح ياد شده قرار ميگيرند.
اتحاد هواپیمایی وان ورلد سعي در ارائه بهترین تسهیلات رفاهی براي مسافران وفادار خود مي باشد. به اين منظور مسافران سطوح زمرد و یاقوت سرخ می توانند از سالن هاي استراحت واقع در فرودگاه هاي سرتاسر جهان استفاده كنند. تعداد اين سالن هاي استراحت حدود ٦٥٠ سالن است. مسافران در مدت زمان انتظار در فرودگاه برای استراحت به این سالن ها مراجعه مي کنند و از امکانات این سالن ها بهره مند مي شوند.

اتحاد هواپيمايي اسكاي تيم sky team چيست؟
اسكاي تيم در زبان انگليسي sky team نام دارد و جزء سه اتحاد هواپيمايي بزرگ دنياست كه مسافرين را به بيش از ١٠٠٠ مقصد مطرح در دنيا جابجا ميكند. اين اتحاد، اتحاد شركت هاي چند مليتي مي باشد كه در كشور هلند قرار دارد و دفتر مركزي آن در فرودگاه اسخيپول آمستردام در شهر هارلمرمير واقع گشته است.
تاسيس اين اتحاد عظيم در ٢٢ژوئن سال ٢٠٠٠ ميلادي بوده است و اعضاي كامل آن در حال حاضر ٢٠ زير مجوعه هستند كه به نمونه هايي از آن ها میتوان به آئروفلوت، تاروم، هواپيمايي سعودي، آلايتاليا، اي ام آ و … اشاره كرد كه بسيار پرقدرت به سوي جلو حركت مي كنند.

اتحاد هواپيمايي اسكاي تيم در حال حاضر بيش از ٤٠٠٠ هزار فروند هواپيما به همراه بيش از ١٠٠٠ مقصد فرودگاهي در دنيا را زير نظر خود دارد كه سالانه بالغ بر بيش از ٥٨٨ ميليون مسافر در سراسر دنيا را به قصد هاي گوناگون با فروش بلیط هواپیما جابجا ميكند.
يكي از دلايل مهم بزرگ بودن و افزايش سالانه زير مجموعه هاي اين اتحاد هواپيمايي، ارائه بلیط ارزان هواپیما و هم چنين عرضه بلیط خارجی به سراسر دنيا مي باشد. ضمن اينكه بلیط هواپیما راحت و تحت امنيت بالا به دست مسافران ميرسد، مخصوصا براي جابجايي از يك كشور به كشور ديگر كه بايد از بلیط خارجی استفاده نمود، اين شركت در حفظ امنيت خريد مسافران از اعتبار بسيار بالايي برخوردار است.
مديريت اصلي اين اتحاد لئو ون ويك و هم چنين مدير عامل اجرايي اين مجموعه عظيم مايكل ويشبورن مي باشد.
اتحاد هواپيمايي اسكاي تيم، تسهيلات ويژه اي را براي اعضاي باشگاه مشتريان خود كه شامل مشتريان دائم و تقريبا هميشگي اين مجموعه هستند در نظر گرفته است كه به دو بخش اليت و اليت پلاس تقسيم مي شوند و در ارائه خدمات تفاوت هايي براي اين دو دسته قائل هستند.
براي مسافرين اليت بهره مندي از خدمات اولويت در ليست انتظار بلیط هواپیما، تهيه بلیط خارجی، بلیط ارزان هواپیما، اولويت در سوار شدن به هواپيما، اولويت در انتخاب صندلي و همچنين اولويت با چك-اين فرودگاه در نظر گرفته شده است.
براي باشگاه مشتريان اليت پلاس نيز خدمات بيشتري در نظر گرفته شده است كه علاوه بر خدمات اولويت در ليست انتظار بلیط هواپیما، تهيه بلیط خارجی، بلیط ارزان هواپیما، اولويت در سوار شدن به هواپيما، اولويت در انتخاب صندلي و همچنين اولويت با چك-اين فرودگاه، خدمات ديگري همچون ميزان بار مجاز بيشتر، استفاده و بهره مندي از سالن استراحت فرودگاه، تقدم در رزرو بلیط هواپیما و همچنين بلیط خارجی در دوره هاي شلوغ و پر تردد، سرعت بخشيدن در فرآيند امنيتي فرودگاه براي بلیط ارزان هواپیما را براي مسافرين رده ي اليت پلاس در نظر گرفته است.
براي مسافرين فرست كلاس و بيزينس كلاس در فرودگاه هاي مقصد سالن هاي استراحتي توسط اسكاي تيم در نظر گرفته شده كه داراي شرايط ويژه و امكانات رفاهي اين دسته از مسافرين قرار داده شده است و همچنين مسافرين اليت پلاس نيز صرف نظر از نوع كلاس پروازشان مي توانند در مقاصد فرودگاهي دنيا ازين سالن ها براي استراحت چند ساعته استفاده نمايند.
تمامي اين كار ها از سوي اتحاد اسكاي تيم باعث افزايش اعتبار اين مجموعه گسترده در دنيا و همچنين باعث گستردگي هر چه تمام تر اين مجموعه به صورت سالانه گشته است.
از طرف ديگر قائل شدن حق و تسهيلات ويژه براي خريد بلیط خارجی و بلیط ارزان هواپیما در زمان دلخواه مشتريان باعث افزايش محبوبيت اين اتحاد بين مشتريان شده است.
از ديگر عوامل ايجاد محبوبيت اين مجموعه بزرگ وجود مقاصد فرودگاهي در فرودگاه هاي مختلف در كشورهاي مختلف دنيا مي باشد، زيراكه مشتريان بلیط خارجی را با اطمينان و امنيت خاطر خريداري مي كنند.
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

 • مطالب مشابه

  • توسط isara
   یكي مواردي كه در خريد دستگاه هاي ديزل ژنراتور مي تواند بسيار حائز اهميت باشد و هميشه براي يك خريدار مبهم بوده است كمپاني كوپله كننده دستگاه و كشور سازنده آن مي باشد.ما در این بخش به شما کمک میکنیم تا این ابهامات برطرف گردد.در ابتدا ٢ تعريف براي كوپله هاي دستگاه هاي ديزل ژنراتور به شرح ذيل ارائه ميگردد.
   1- تعریف ديزل ژنراتور هاي كوپله فابريك :كلمه فابريك براي پكيج هاي ديزل ژنراتور ، به دستگاههايي اطلاق مي گردد كه در كمپاني سازنده موتور در كارخانه اصلي آماده به بهره برداري مي رسد. براي مثال مي توان به كمپاني Cummins Power Generation اشاره كرد كه يكي از انحصاري ترين كمپاني ها در صنعت ساخت مولد هاي نيرو مي باشد و با انحصاري كردن توليدات اصلي كمپاني موتور Cummins و ژنراتور Stamford در سراسر دنيا خود را در زمره خاص ترين اين توليدات قرار داده است.از نشانه هاي پكيج كامينز پاور Cummins Power Generation مي توان به موارد ذيل اشاره كرد :- استفاده از بردها و كنترل پنل هاي PCC ساخت كمپاني کامینز انگلستان ، كه انحصارا متعلق به كمپاني كامينز پاور بوده و هيچ كمپاني ديگري مجوز استفاده از اين سيستم ها در پكيج هاي خود را ندارد.- دستگاه مجهز به قطعات اصلي كمپاني سازنده مي باشد و هیچگونه تجهیزات و قطعات غیر فابریک در این پکیج ها استفاده نگردیده است.- ژنراتور های استفاده شده در پکیج Cummins Power Generation کشور انگلستان دارای هولوگرام اختصاصی سه بعدي کمپانی استامفورد می باشد که یکی از مهمترين نشانه های اصالت دستگاه است.- كمپاني Cummins Power Generation کشور انگلستان ، دستگاه های دیزل ژنراتور خود را در بسته بندی های فابریک اين كمپاني داخل صندوق پلمپ شده به صورت وکیوم ضد رطوبت و نمک تحویل می دهد.براي مثال چند شركت ديزل ژنراتور كوپله فابريك به شرح ذيل به شما معرفي ميگردد.
   CaterpillarCummins PowerFG WilsonMTU Onsite energ-2-ديزل ژنراتور كوپله غير فابريك :اين گونه ديزل ژنراتور ها توسط كمپاني هاي غير سازنده ديزل ، كوپله و پكيج مي گردد. در واقع كارخانه هايي در سراسر دنيا ديزل را به صورت مجزا و همچنين ژنراتور را به صورت مجزا تهيه كرده و مطابق با ظرفيت خروجي ديزل ، ژنراتور همسان با آن را كوپله و پكيج مي كنند. اين گونه كارخانه ها مي توانند مورد تائيد كمپاني هاي سازنده ديزل باشند و مطابق با استانداردهاي بين المللي دستگاه هاي خود را پكيج نمايند. كوپلينگ دستگاه ديزل ژنراتور متشكل شده است از دو بخش اصلي
   بخش شاسي و تانك سوخت :شاسي دستگاه بايد از ورق فولادي و جوشكاري درجه يك تهيه شده باشد. در برخي از كوپله ها شاهد تلفيق جوشكاري و پيچ و مهره هستيم.معمولا تا سايز قدرت 550 كيلو ولت آمپر تانك سوخت روزانه دستگاه در بخش شاسي و زير ديزل ژنراتور تعبيه مي گردد.از سايز 550 كيلو ولت آمپر به بالا بسته به نوع طراحي كوپله ، تانك سوخت در كنار ديزل ژنراتور قرار مي گيرد.در مواردي كه دستگاه ديزل ژنراتور به صورت دائم كار مي كند ، تانك سوخت ٢٠٠٠ ليتري به بالا استفاده مي شود.كنترل پنل و کلید های دستگاه :يكي از مهمترين بخش هاي يك دستگاه ديزل ژنراتور بخش كنترل پنل و با تابلو كنترل دستگاه مي باشد.كليد هاي محافظ ، قطع كن اتوماتيك قدرت Circuit Breaker و يا همان MCCB يكي از المان هاي مهم در بخش الكتريكال يك تابلو دیزل ژنراتور مي باشد كه نقش بسيار مهمي در عدم آسيب رساندن به ديزل ژنراتور ايفا مي كند.
  • توسط ircfc
   سومين اجلاس مشترک سران اتحاديه عرب و آفريقا در کويت آغاز شد.
   ادامه در منبع : http://www.yjc.ir/fa/news/4637623/آغاز-اجلاس-مشترک-سران-اتحاديه-عرب-و-آفريقا-در-کويت
  • توسط ircfc
   دبير كل اتحاديه عرب نبيل العربي با گروهي از مخالفان سوري ديدار كرد.
   ادامه در منبع : http://www.yjc.ir/fa/news/4616683/ديدار-دبير-كل-اتحاديه-عرب-نبيل-العربي-با-گروهي-از-مخالفان-سوري
  • توسط ircfc
   Theme Name : Fox World
   System : WordPress
   series : News,Download,fun Temp
   Theme Version : 3.2
   designed by : JAY-Rch
   Update : DEC 25, 2009

   دانلود قالب: http://templateland.ir/template/website/wp/fox/fw.zip

اطلاعیه ها

 • >> تولد پسرم ---- کوپن amirali << >> تخفیف 60.000 هزار تومانی هر کاربر می تواند 2 بار استفاده کند <<×
×
 • اضافه کردن...