رفتن به مطلب

کاربران گرامی تاپیک دعوت به همکاری با سایت  رو مطالعه کنید و در صورت علاقه می توانید برای خودتون درآمد کسب کنید و پول در بیارید.

به مناسبت عید نوروز سال 1400 با کد تخفیف ircfc-1400 می توانید از محصولات سایت با تخفیف 500.000 هزار ریال  تا تاریخ 1400/01/31 خرید کنید.

×
×
 • اضافه کردن...

سئو کار حرفه ای کیست؟

امتیاز دادن به این موضوع:


پست های پیشنهاد شده

 

سئو کار یکی از مشاغل مهمی است که امروزه به شدت مورد توجه مالکان وبسایت است. سئو کار با بررسی‎ها و کارهایی که بر روی وبسایت انجام میدهد باعث ورود سایت به صفحه اول گوگل به صورت تضمینی میشود.همواره صاحبان سایت خواهان آمدن به صفحه اول گوگل به صورت تضمینی هستند. پیرو این هدف در دفتر کاری خود اقدام به تشکیل یک تیم قدرتمند دیجیتال مارکتینگ میکنند و یا برای آمدن به صفحه اول گوگل تضمینی از یک سئو کارحرفه‎ای بهره میجویند. معمولا سئو کاران حرفه‎ای برای داشتن کاری تمام وقت دستمزد بسیار بالایی میگیرند. به همین جهت پیشنهاد میشود تا برای صرف هزینه کمتر کار سئو سایت خود را برونسپاری کنید و از سئو کار های حرفه ای که دارای دفتر خدمات رسانی در ضمینه سئو هستن، استفاده کنید. از آنجاییکه مانند هر شغل دیگری انتخاب فردی درست برای سپردن امور به آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، باید مالک سایت اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهد تا بتواند سئو کاری حرفه‎ای برای آوردن سایت خود به صفحه اول گوگل تضمینی بهره ببرد.

8eeaa-%D9%85%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%20%

سردرگمی‎های موجود در یافتن سئو کاری مناسب باعث شده تا مالکان وبسایت‎ها با پرداخت پول به فردی مبتدی متضرر شوند. سئو کاران مبتدی وعده‎های وسوسه برانگیزی به مالکان وبسایت میدهند و در نهایت پس از گرفتن پول از مالکان نه تنها باعث ارتقا سایت نمیشوند بلکه با انجام اموری غلط و غیراصولی موجب خراب شدن سایت و حتی حذف کامل سایت از ایندکس گوگل میشوند. پس حتما پیش از عقد قرارداد با یک سئو کار، سطح اطلاعات خود را بالا ببرید و وبسایت خود را به هر کسی نسپارید چرا که ممکن است آسیبی جبران ناپذیر به وبسایت شما وارد شود. سختی کار سئو کار حرفه ای از یک طراح وبسایت بیشتر است چرا که مدام باید علم خود را بروزرسانی کند. در صورتی که اقدام به بروزرسانی اطلاعات خود نکند از بازار کار فاصله گرفته و حذف میشود. چرا که سئو کاران دیگر مدام در حال مطالعه و انجام امور جدید هستند. اگر سئوکاری سطح اطلاعات خود را راکت نگه دارد از بقیه سئو کاران عقب مانده و نمیتواند سایت را به صفحه اول گوگل تضمینی برساند.پس اگر شما قصد ادامه کار در این زمینه را دارید باید بدانید که علاوه بر حقوق بسیار عالی این شغل همواره باید علم خود را بروزرسانی کنید. تا بتوانید در این شغل باقی بمانید و حذف نشوید. یک سئو کار باید عوامل مختلفی را بررسی کند تا متوجه شود که کار بر روی کدام بخش سایت باعث اثر بخشی رتبه سایت در گوگل میشود.

سئو کار تضمینی با کار کردن اصولی بر روی وبسایت موجب ارتقاء وبسایت در نتایج گوگل میشود. هر چند که سئو کارانی هستند که از سئو کلاه سیاه برای آوردن وبسایت به صفحه اول گوگل تضمینی استفاده میکنند. که قطعا تاثیرات منفی این اعمال پس از مدتی بر روی وبسایت نشان داده میشود.اکثر سئو کاران حرفه‎ای تمایلی به توضیح نحوه عملکر خود بر روی وبسایت ندارند. معمولا اگر از آنها بپرسید که از چه شیوه‎ای برای آمدن به صفحه اول گوگل استفاده میکنند، معمولا با گفتن چند نکته سطحی سوال شما را پاسخ میدهند و از گفتن شیوه اصلی کار خود پرهیز میکنند. حال در این میان سئو کاران کلاه سیاهی هم هستند که به هنگام شنیدن این سوال که آیا شما از سئو کلاه سفید استفاده میکنید پاسخ بله را به مشتریان میدهند اما از سئو کلاه سیاه برای رسیدن هر چه سریعتر سایت به صفحه اول گوگل و کسب درآمد بیشتر استفاده میکنند.


73490-%D8%B3%D8%A6%D9%88%20%DA%A9%D8%A7%

پس حتما به هنگام انتخاب سئو کار حرفه ای هوشیار باشید و فردی مناسب را برای وبسایت خود انتخاب نمایید.

رقابت در بینگ، یاهو یا گوگل ؟

همانطور که میدانید موتورهای جستجو دیگری هم مانند بینگ و یاهو هم هستند اما به دلیل اینکه گوگل از محبوبیت زیادی برخوردار است و همچنین ربات‎های این موتور جستجو بسیار قدرتمند هستند، بیشتر رقابت‎ها در سئو در رسیدن به صفحه اول گوگل تضمینی است و نه موتورهای جستجو دیگر.

تعریف کلیدواژه‎های مناسب برای وبسایت

موتور جستجو گوگل همواره به دنبال نمایش بهترین وبسایت‎ها به کاربران خود در نتایج جستجو است. رفع نیاز کاربر پس از جستجو یک کلید واژه، بیشترین میزان اهمیت را برای موتور جستجو گوگل دارد. پس گوگل سعی دارد تا سایتی را در صفحه اول گوگل تضمینی نشان دهد که نیازهای کاربر را به طور کامل در مورد آن کلید واژه خاص برطرف کند.پس سئو کار تصمینی ابتدا باید کلید واژه‏های مناسب و کاربردی سایت را استخراج نماید. سپس سعی کند تا محتوای سایت را در زمینه آن کلید واژه کامل کند. تا کاربران پس از مطالعه محتوای سایت پس از جستجو آن کلید واژه دیگر نیازی به مطالعه و جستجو در سایت‎های دیگر نداشته باشند. و با انجام امور دیگر بر روی سایت در آن کلید واژه‎ها در صفحه اول گوگل تضمینی قرار بگیرد.یک سئوکار کارهای زیادی را بر روی وبسایت انجام میدهد که تولید محتوا مناسب و اصولی یکی از آن امور است.

اهمیت دادن گزارش به مالکان وبسایت

اعمالی که سئو کار تصمینیبرای آوردن سایت به صفحه اول گوگل تضمینی انجام میدهد اگر سئو کار حرفه ای بخواهد از سئوکلاه سفید استفاده نماید، دریافت نتیجه کمی طولانی تر خواهد شد. درنتیجه برای آسودگی خیال مالک سایت از ارتقاء سایت، پیشنهاد میکنیم که حتما هر از چند گاهی از جایگاه قبلی وبسایت در گوگل و جایگاه جدید آن گزارشی به مالک سایت داده شود.سئو کار حرفه ای با بررسی آمار گزارش‎های گوگل آنالیز میتواند نسبت به عملکرد خود آگاه شود. حتی مالک وبسایت هم میتواند از سئوکار خود بخواهد تا گزارش کارهای خود را از طریق آمارهای گوگل آنالیز به او بدهد. مثلا میتواند به صورت ماهیانه چند گزارش مهم را برای مالک سایت ارسال کند تا مالک سایت هم از پیشرفت سایت خود با خبر شده و با آسودگی خاطر با سئو کار تصمینی در پرداخت هزینه‎های لازم همکاری کند.لازم به ذکر است که ندادن گزارش ممکن است به قطع همکاری بیانجامد.

تعریف اهداف توسط سئو کار

متناسب با اهداف بیزینسی سایت، ممکن است سئ وکار اهداف مختلفی را برای وبسایت در نظر بگیرد. مثلا از این اهداف میتوان به ورود کاربران بیشتر به وبسایت، افزایش زمان ماندن کاربر در وبسایت، افزایش بازدید از یک صفحه خاص و ... اشاره کرد. درصورتیکه رسیدن به هدف تعیین شده مقدور شد سئو کار حرفه ای هدفی جدید تعریف کرده و امور خود را در جهت نگهداری و یا افزایش رتبه در هدف قبل و ارتقاء سایت در هدف جدید سوق میدهد.


9201f-%D8%A7%D9%87%D8%AF%D8%A7%D9%81%20%

چند نکته مهم به مالکان سایت
 
 1. حتما به هنگام انتخاب سئو کار حرفه ای نمونه کارهای سئو کار تصمینی را به خوبی بررسی کنید.
 2. برخی از سئو کاران به دروغ از نمونه کارهای دیگران برای جذب مشتری استفاده میکنند حتما پس از دیدن نمونه کارها با مالکین سایت‎ها در تماس باشید تا از صحت گفته سئو کار تصمینی مطمن شوید
 3. پس از تماس با مالکان سایت‎هایی که با سئو کار منتخب شما کار کرده‎اند از نحوه عملکرد سئوکار مطلع شوید و میزان رضایت مالک را از عملکرد ایشان بپرسید.
 4. به هنگام انتخاب سئو کار حرفه ای به این نکته دقت کنید که سئو کار حتما توانسته باشد تا سایت را حداقل در 3 تا 4 کلمه کلیدی سخت و پر طرفدار به صفحه اول گوگل تضمینی رسانده باشد. و تنها به یک یا دو کلمه کلیدی اکتفا نکنید.
 5. مطئن شوید که سئو کار حرفه ای وبسایت‎هایی با زبان‎ سایت شما (ASP,PHP) را به صفحه اول گوگل تضمینی آورده باشد.
 
امیدوار هستیم که با در نظر گرفتن نکات فوق انتخاب درستی انجام دهید و رشد روزافزونی در رتبه گوگل خود داشته باشید. در صورتیکه حس میکنید همچنان سطح اطلاعاتی مناسبی برای انتخاب سئوکاری مناسب ندارید میتوانید از آشنایانی که قبلا با سئو کاری ماهر و حرفه‎ای کار کرده‎اند کمک بخواهید. تا اطلاعات و تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهند.
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
 • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

 • مطالب مشابه

  • توسط ircfc
   مشاهده فایل بسته کامل سئو حرفه ای و قدرتمند Yoast SEO Premium + extensions
   بسته کامل سئو حرفه ای و قدرتمند Yoast SEO Premium
    
   فایل های زیر در بسته قرار دارند:
   Yoast SEO Premium
   Yoast Local SEO
   Yoast Local Woocommerce
   Yoast SEO News
   Yoast Video SEO
   Yoast Woocommerce SEO
   برخی از ویژگی های افزونه سئوی وردپرس Yoast
   افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم با نام تجاری Yoast Seo Premium بهترین، معروف ترین و قدرتمندترین افزونه وردپرس برای بهبود سئوی سایت شما همچون یک متخصص است که به شما کمک می کند تا خطاهایی که در کاهش امتیاز سئو موثر هستند را به هیچ وجه انجام ندهید. همچنین به کمک افزونه پرمیوم Yoast می توانید بهترین کلمات کلیدی را برای محتوای سایت خود در نظر بگیرید و با رعایت اصول سئو در بخش عنوان، خلاصه، تعداد کلمات، لینک مطلب، استفاده از هدینگ ها و … چندین برابر سئوی سایت خود را افزایش داده و در لیست نتایج اول گوگل قرار بگیرید.
   پلاگین Yoast سئو نسخه پرمیوم به طور خودکار تغییرات صورت گرفته در آدرس لینک مطالب شما را تشخیص داده و به جای آنکه بازدیدکنندگان شما با مراجعه به آدرس های قبلی با خطای ۴۰۴ مواجه شوند، آنها را به آدرس جدید منتقل می کند. این کار در امتیازدهی سئو دارای اهمیت بسیار زیادی است و باتوجه به این اهمیت، مراحل انتقال توسط پلاگین به صورت کاملا خودکار انجام می شود.
   از دیگر امکانات هوشمندانه افزونه سئوی وردپرس Yoast پشتیبانی از آنالیز زنده و سریع محتوای مطالب شما و ارائه راهکارها و هشدارهای لازم جهت بهینه سازی محتوا پیش از انتشار آن است.
   معرفی افزونه سئو اخبار و سایت های خبری | Yoast News SEO
   افزونه سئو اخبار News SEO برای افزونه Yoast SEO به شما کمک می کند تا سایت خبری خود را برای گوگل بهینه کنید. علاوه بر آن با کمک افزونه سئو اخبار (Yoast News SEO) می توانید سایت خود را در نتایج بخش اخبار گوگل نیز نمایش دهید. پس اگر یک سایت خبری دارید یا در بخشی از سایت شما اخبار و مقاله وجود دارد همین حالا افزونه News SEO را خریداری کنید. و با کمک این افزونه مقالات و اخبار سایت خود را بهینه و آن ها را در نتایج جستجوی اخبار گوگل (Google News) نمایش دهید.
   مشخصات فنی افزونه سئوی محلی وردپرس
   تولید فایل KML  و اضافه کردن آن به طور خود کار به نقشه سایت XML خود (برای گوگل مورد نیاز می باشد) خروجی آدرس در قالب Schema.org نمایش ساعات کاری نمایش نقشه های گوگل، شامل یک برنامه ریز مسیر یک فروشگاه یاب برای راحتی در پیدا کردن نزدیک ترین مکان پشتیبانی از مکان های مختلف آپلود CSV برای مکان های مختلف افزونه Yoast WooCommerce SEO چه کاری انجام می دهد؟
   – این افزونه تا حد زیادی تجربه به اشتراک گذاری را برای رسانه های اجتماعی مانند Pinterest بهبود خواهد داد.
   – این افزونه چیزهای نامرتبط با یک محصول را از نقشه سایت حذف می کند و اطمینان می دهد که چیزهایی که لازم است در نقشه سایت وارد شوند، وجود خواهد داشت.
   – گزینه استفاده از مدیریت سلسله نشانی ها (breadcrumbs) را از افزونه Yoast SEO اضافه می کند، که نسبت به همین قابلیت در ووکامرس بسیار کامل تر است.
   – این افزونه سایر تنظیمات مورد نیاز جهت سازگار پذیری میان محصولات ووکامرس و افزونه Yoast SEO Premium را نیز به طور خودکار انجام می دهد تا با هیچ مشکلی در استفاده از افزونه Yoast SEO Premium روی سایت مجهز به ووکامرس مواجه نباشید.
   افزونه Yoast video seo چگونه کار می کند؟
   زمانی که افزونه سئو فیلم وردپرس را نصب می کنید ، منو جدیدی به بخش سئو وبسایت شما اضافه می گردد و در آن با یک کلیک می توانید تمام مطالب خود را که در آن ویدئو وجود دارد در نقشه سایت خود به نمایش بگذارید.
    
   فایل های زیر در بسته قرار دارند:
   Yoast SEO Premium
   Yoast Local SEO
   Yoast Local Woocommerce
   Yoast SEO News
   Yoast Video SEO
   Yoast Woocommerce SEO
    
   توجه: برای استفاده از این محصولات جانبی باید ابتدا افزونه Yoast SEO Premium را نصب کنید
   ارسال کننده ircfc ارسال ۱۸/۰۸/۰۷ دسته افزونه و پلاگین  
  • توسط ircfc
   افزونه حرفه ای SEO Audit Module
    
   دمو: https://addons.prestashop.com/en/seo-natural-search-engine-optimization/28279-seo-audit-best-seo-practices-2020-incredibly-good.html
  • توسط ircfc
   مشاهده فایل افزونه حرفه ای SEO Audit Module
   افزونه حرفه ای SEO Audit Module
    
   دمو: https://addons.prestashop.com/en/seo-natural-search-engine-optimization/28279-seo-audit-best-seo-practices-2020-incredibly-good.html
   ارسال کننده ircfc ارسال ۲۱/۰۲/۰۵ دسته افزونه و پلاگین  
  • توسط ircfc
   مشاهده فایل بسته کامل سئو حرفه ای و قدرتمند Premium Seo Pack
   بسته کامل سئو حرفه ای و قدرتمند Premium Seo Pack
    
   ویژگی های اصلی بسته سئوی حرفه ای | Premium Seo Pack :
   تنها با یک کلیک برگه ها، نوشته ها و… را در عرض چند ثانیه بهینه سازی می کند. بررسی وضعیت رنکینک سایت شما در مقایسه با رقیبان طراحی و تولید نقشه ی سایت حرفه ای افزایش و بهینه سازی لینک های داخل سایت سفارشی کردن عنوان و متای برگه وارد کردن گوگل آنالیز در داشبورد وردپرس و… این افزونه قادر است تمامی ابزارهای مخصوص بهینه سازی گوگل را به صورت یک جا در پیشخوان وردپرس شما به همراه آورد و تمامی مراحل را با یک افزونه انجام دهد. با این حساب می توانید وبسایتی حرفه ای و کاملا بهینه داشته باشید و دیگر نگران رقیبان خود نباشید.
   پرمیوم سئو پک چیست؟
   پرمیوم سئو پک مجموعه ای هست از ابزارهای قدرتمند مورد نیاز برای سئوی سایت شما که برای افزایش ورودی گوگل سایت شما بهترین کارایی را خواهند داشت. premium seo pack شامل تمامی ابزارهای مورد نیاز برای سئوی وردپرس هست و شما با استفاده از این افزونه دیگر نیازی به نصب افزونه های متعدد برای افزایش سئو و سرعت سایتتان نخواهید داشت .
   سایر ویژگی‌های بسته سئوی حرفه ای Premium Seo Pack
   سازگاری کامل با تمامی نسخه های وردپرس
   لیستی از افزونه های مورد نیاز برای سئو وردپرس ( می توانید افزونه های دلخواه را فعال یا غیر فعال کنید )
   گوگل آنالیتیکس: می توانید اطلاعات جامع گوگل آنالیز خودتان را در پنل مدیریت وردپرس مشاهده کنید. تحریم های گوگل را دور بزنید و مستقیم به آنالیز گوگل دسترسی داشته باشید.
   مانیتورینگ خطای ۴۰۴: می توانید خطاهای ۴۰۴ یافت نشد سایتتان را ببینید و آنها را به صفحات دلخواه تغییر مسیر بدهید.
   Serp Tracking: می توانید موقعیت صفحات مختلف سایتتان در گوگل را بشناسید.
   تست سرعت گوگل: می توانید از طریق pagespeed test گوگل ، سرعت سایتتان را بررسی کرده و نقاط ضعف و قوت سرعت سایتتان را مطلع شوید.
   بهینه سازی صفحات: می توانید تمامی صفحات و نوشته های سایتتان را در یک چشم به هم زدن بهینه سازی کنید.
   سئوی محلی: این ابزار می تواند شرکت شما را در شهرتان در سطح نتایج گوگل نمایش دهد.
   این یعنی افزایش ورودی تضمینی گوگل در سطح منطقه یا شهر شما!
   بهینه کردن عنوان و متای صفحات
   ساخت نقشه سایت: ابزاری کامل برای ساخت سایت مپ شما
   نقشه سایت ویدیو های شما: می تواند از ویدیوهای سایتتان نقشه سایت کاملی برای نمایش در نتایج ویدیویی گوگل ارائه کند.
   سئوی نامک های صفحات: ابزاری است که نامک (url) سایت شما را بصورت کامل سئو می کند.
   بهینه ساز تصاویر سایت:تگ های مورد نیاز برای سئوی تصاویر را به سایت شما می دهد تا ورودی گوگل بالایی از نتایج تصویری گوگل داشته باشید.
   حق تالیف گوگل: ابزاری است که حق تالیف پست های شما را کاملا شخصی کرده و به گوگل می فهماند که این پست را شما نوشته اید. با لینک کردن پست به صفحه Google+ شما
   ساخت لینک: ابزاری که برای شما لینک های سئو شده و تضمینی ایجاد می کند.
   ساخت بک لینک: لینک مستقیم سایت شما را در هزاران سایت معتبر قرار می دهد.
   آمار محبوبیت در شبکه های اجتماعی: محبوبیت شما را در شبکه های اجتماعی مختلف مورد بررسی قرار داده و اعلام می کند
   وضعیت سئوی شما از نظر social marketing
   این افزونه نیاز به دانش ابتدائی سئو و کار با ابزار گوگل وبمستر دارد
   ارسال کننده ircfc ارسال ۱۸/۰۸/۰۸ دسته افزونه و پلاگین  
  • توسط ircfc
   بسته کامل سئو حرفه ای و قدرتمند Premium Seo Pack
    
   ویژگی های اصلی بسته سئوی حرفه ای | Premium Seo Pack :
   تنها با یک کلیک برگه ها، نوشته ها و… را در عرض چند ثانیه بهینه سازی می کند. بررسی وضعیت رنکینک سایت شما در مقایسه با رقیبان طراحی و تولید نقشه ی سایت حرفه ای افزایش و بهینه سازی لینک های داخل سایت سفارشی کردن عنوان و متای برگه وارد کردن گوگل آنالیز در داشبورد وردپرس و… این افزونه قادر است تمامی ابزارهای مخصوص بهینه سازی گوگل را به صورت یک جا در پیشخوان وردپرس شما به همراه آورد و تمامی مراحل را با یک افزونه انجام دهد. با این حساب می توانید وبسایتی حرفه ای و کاملا بهینه داشته باشید و دیگر نگران رقیبان خود نباشید.
   پرمیوم سئو پک چیست؟
   پرمیوم سئو پک مجموعه ای هست از ابزارهای قدرتمند مورد نیاز برای سئوی سایت شما که برای افزایش ورودی گوگل سایت شما بهترین کارایی را خواهند داشت. premium seo pack شامل تمامی ابزارهای مورد نیاز برای سئوی وردپرس هست و شما با استفاده از این افزونه دیگر نیازی به نصب افزونه های متعدد برای افزایش سئو و سرعت سایتتان نخواهید داشت .
   سایر ویژگی‌های بسته سئوی حرفه ای Premium Seo Pack
   سازگاری کامل با تمامی نسخه های وردپرس
   لیستی از افزونه های مورد نیاز برای سئو وردپرس ( می توانید افزونه های دلخواه را فعال یا غیر فعال کنید )
   گوگل آنالیتیکس: می توانید اطلاعات جامع گوگل آنالیز خودتان را در پنل مدیریت وردپرس مشاهده کنید. تحریم های گوگل را دور بزنید و مستقیم به آنالیز گوگل دسترسی داشته باشید.
   مانیتورینگ خطای ۴۰۴: می توانید خطاهای ۴۰۴ یافت نشد سایتتان را ببینید و آنها را به صفحات دلخواه تغییر مسیر بدهید.
   Serp Tracking: می توانید موقعیت صفحات مختلف سایتتان در گوگل را بشناسید.
   تست سرعت گوگل: می توانید از طریق pagespeed test گوگل ، سرعت سایتتان را بررسی کرده و نقاط ضعف و قوت سرعت سایتتان را مطلع شوید.
   بهینه سازی صفحات: می توانید تمامی صفحات و نوشته های سایتتان را در یک چشم به هم زدن بهینه سازی کنید.
   سئوی محلی: این ابزار می تواند شرکت شما را در شهرتان در سطح نتایج گوگل نمایش دهد.
   این یعنی افزایش ورودی تضمینی گوگل در سطح منطقه یا شهر شما!
   بهینه کردن عنوان و متای صفحات
   ساخت نقشه سایت: ابزاری کامل برای ساخت سایت مپ شما
   نقشه سایت ویدیو های شما: می تواند از ویدیوهای سایتتان نقشه سایت کاملی برای نمایش در نتایج ویدیویی گوگل ارائه کند.
   سئوی نامک های صفحات: ابزاری است که نامک (url) سایت شما را بصورت کامل سئو می کند.
   بهینه ساز تصاویر سایت:تگ های مورد نیاز برای سئوی تصاویر را به سایت شما می دهد تا ورودی گوگل بالایی از نتایج تصویری گوگل داشته باشید.
   حق تالیف گوگل: ابزاری است که حق تالیف پست های شما را کاملا شخصی کرده و به گوگل می فهماند که این پست را شما نوشته اید. با لینک کردن پست به صفحه Google+ شما
   ساخت لینک: ابزاری که برای شما لینک های سئو شده و تضمینی ایجاد می کند.
   ساخت بک لینک: لینک مستقیم سایت شما را در هزاران سایت معتبر قرار می دهد.
   آمار محبوبیت در شبکه های اجتماعی: محبوبیت شما را در شبکه های اجتماعی مختلف مورد بررسی قرار داده و اعلام می کند
   وضعیت سئوی شما از نظر social marketing
   این افزونه نیاز به دانش ابتدائی سئو و کار با ابزار گوگل وبمستر دارد