رفتن به مطلب

کاربران گرامی تاپیک دعوت به همکاری با سایت  رو مطالعه کنید و در صورت علاقه می توانید برای خودتون درآمد کسب کنید و پول در بیارید.

کاربران گرامی اگر به افزونه یا قالب های وردپرس نیاز دارید می توانید از بخش پشتیبانی سایت درخواست دهید تا در اسرع وقت با کمترین قیمت در اختیار شما قرار بگیرد.

جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
bitcoin

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر)

امتیاز دادن به این موضوع:

پست های پیشنهاد شده

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، بیت‌ کوین اس‌وی، لایت کوین، ایاس، بایننس کوین و کاردانو برای امروز (۱۰ تیر) را در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در ۲۷ ژوئن به زیر خط حمایت الگوی مثلث حرکت کرده است. این حرکت یک نشانه‌ی منفی برای قیمت است و باعث نامعتبر شدن این الگوی صعودی شده است. در وضعیت فعلی فروشندگان در حال دفاع از ضلع پایین الگوی مثلث هستند. با حرکت قیمت به زیر ضلع پایینی الگو در ۹,۲۳۸ دلار، این خط از سطح حمایت به مقاومت تبدیل شده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

با چرخش قیمت از این سطح به سمت پایین، فروشندگان برای هدایت قیمت به زیر ۸,۸۲۵ دلار تلاش خواهند کرد. در زیر این سطح یک حمایت جزئی در ۸,۶۳۸.۷۹ دلار وجود خواهد داشت و با ادامه‌ی ریزش، حمایت بعدی در ۸,۱۳۰.۵۸ دلار خواهد بود.

میانگین‌های متحرک برای اولین بار در دو الی سه ماه گذشته یک تقاطع نزولی را به ثبت رسانده‌اند. اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در ناحیه‌ی منفی خود قرار گرفته که نشان از برتری نسبی فروشندگان دارد. دیدگاه نزول قیمت با حرکت آن به بالای میانگین‌های متحرک در ۹,۳۳۳ الی ۹,۴۰۷ دلار منتفی خواهد شد، زیرا چنین حرکتی به معنای افزایش فشار خرید در سطوح پایین‌ خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۹,۲۳۸ – ۹,۳۳۳ – ۹,۴۰۷
 • حمایت‌ها: ۸,۸۲۵ – ۸,۶۳۸.۷۹ – ۸,۱۳۰.۵۸

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

قیمت اتریوم در ۲۷ ژوئن، حمایت ۲۲۵.۷۸۳ دلاری خود را شکسته است. با این حرکت، قیمت برای اولین بار طی دو الی سه ماه گذشته به زیر میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۲۲۴ دلار حرکت کرده و تثبیت شده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

خریداران در وضعیت فعلی در تلاش برای هدایت دوباره‌ی قیمت به بالای ۲۲۵.۷۸۳ دلار هستند. میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۳۰ دلار، کمی بالاتر از این مقاومت قرار دارد. اگر خریداران موفق به بالا بردن قیمت از این میانگین متحرک شوند، احتمال جهش قیمت تا ۲۵۳.۵۵۶ دلار وجود خواهد داشت.

در مقابل اگر قیمت از هر کدام از سطوح مقاومتی به سمت پایین بچرخد، فروشندگان برای پایین آوردن آن از ۲۱۶.۰۰۶ دلار تلاش خواهند کرد. در زیر این سطح، ادامه‌ی ریزش تا ۲۰۰ دلار و سپس تا ۱۷۶.۱۱۲ دلار ممکن خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۲۲۵.۷۸۳ – ۲۳۰ – ۲۵۳.۵۵۶
 • حمایت‌ها: ۲۱۶.۰۰۶ – ۲۰۰ – ۱۷۶.۱۱۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

قیمت ریپل در وضعیت فعلی در حال معامله شدن در یک کانال نزولی است. با توجه به شیب منفی میانگین‌های متحرک و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی منفی خود، می‌توان گفت که برتری نسبی با فروشندگان است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگرچه خریداران با ریزش قیمت به کف کانال به بازار ورود کردند، ولی برای هدایت آن به سمت سقف کانال در تلاش هستند. اگر قیمت از سطوح فعلی یا مقاومت سقف کانال به سمت پایین چرخش کند، فروشندگان برای ادامه‌ی روند نزولی آماده خواهند شد.

شکسته شدن خط حمایت کف کانال صعودی در ۰.۱۶۵ موجب افزایش فشار فروش خواهد شد. اولین حمایت کلیدی در مسیر نزول قیمت، ۰.۱۴ دلار خواهد بود. با نقض این سطح، حمایت بعدی در ۰.۱۲۴۴۱۲ دلار قرار دارد که این سطح هدف الگوی مثلث خواهد بود.

در مقابل اگر خریداران موفق به بالا بردن قیمت از مقاومت سقف کانال نزولی در ۰.۱۸۶ دلار شوند، این حرکت را می‌توان به نشانه‌ی آغاز معکوس شدن روند شناسایی کرد.

 • مقاومت‌ها: ۰.۱۸۶
 • حمایت‌ها: ۰.۱۶۵ – ۰.۱۴ – ۰.۱۲۴۴۱۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

قیمت بیت کوین کش در ۲۷ ژوئن با حرکت به زیر حمایت ۲۱۷.۵۵ دلاری خود، تا ۲۰۴.۹۳ دلار نیز به پایین آمده است. با ورود خریداران در این ریزش، قیمت بار دیگر تا سطح ۲۱۷.۵۵ دلار به بالا هل داده شده است که نشان از وجود تقاضا در سطوح پایین قیمت دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

به هر حال فروشندگان شرایط را برای خریداران ساده نخواهند کرد. شیب نزولی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در زیر سطح ۴۰، برتری نسبی فروشندگان بازار را نشان می‌دهد. آن‌ها بار دیگر برای پایین آوردن قیمت از ۲۰۰ دلار تلاش خواهند کرد.

در این صورت شروع روند نزولی جدید ممکن خواهد بود. اولین سطح حمایتی قیمت در ۱۸۰ دلار و سپس ۱۴۰ دلار قرار دارد. با جهش قیمت از سطح ۲۰۰ دلار، احتمال رشد آن تا ۲۴۰ دلار وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۲۴۰
 • حمایت‌ها: ۲۰۰ – ۱۸۰ – ۱۴۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین اس‌وی

قیمت بیت کوین اس‌وی در ۲۷ ژوئن تا ۱۳۵ دلار ریزش داشته است. در وضعیت فعلی با توجه به شیب نزولی هر دو میانگین متحرک و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی اشباع فروش، می‌توان گفت که روند به نفع فروشندگان است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

در وضعیت فعلی قیمت در حال تکمیل بازگشت (پولبک) به مقاومت کلیدی ۱۷۰ دلار است. اگر قیمت از این سطح به سمت پایین چرخش کند، فروشندگان برای پایین آوردن قیمت تا ۱۱۰ دلار تلاش خواهند کرد. در سناریوی دیگر اگر قیمت از ۱۷۰ دلار به سمت پایین چرخش کند و در بالای ۱۳۵ دلار بماند، قیمت برای چند روز دیگر به حرکات محدود خود ادامه خواهد داد. دیدگاه نزولی با حرکت و تثبیت قیمت در بالای ۱۷۰ دلار منتفی خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۱۷۰
 • حمایت‌ها: ۱۳۵ – ۱۱۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت‌ کوین

قیمت لایت کوین در ۲۷ ژوئن با حرکت به زیر حمایت ۴۱ دلار تا ۳۹.۱۸۴۳ دلار نیز ریزش داشته است. در وضعیت فعلی، شیب هر دو میانگین متحرک منفی است و اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی سطح ۴۰ قرار گرفته است. این دو عامل غلبه‌ی فروشندگان بر خریداران را یادآوری می‌کنند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

باید توجه داشت که اگرچه قیمت از ۳۹.۱۸۴۳ دلار با قدرت به بالا جهش کرده، اما خریداران همچنان در تلاش برای تثبیت قیمت در بالای ۴۱ دلار هستند. این مسئله نشان‌دهنده‌ی کمبود تقاضا در سطوح بالاتر قیمتی است.

اگر قیمت طی چند روز آینده موفق به خروج از مقاومت میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۴۳.۲۶ نشود، فروشندگان بار دیگر برای پایین آوردن قیمت از حمایت ۳۹ دلار تلاش خواهند کرد. با این حرکت، امکان ریزش قیمت تا ۳۴ دلار نیز وجود خواهد داشت.

این دیدگاه نزولی با جهش آن از سطوح فعلی و حرکت به بالای میانگین‌های متحرک منتفی خواهد شد. این حرکت احتمال رشد قیمت تا ۵۱ دلار را افزایش خواهد داد.

 • مقاومت‌ها: ۴۳.۲۶ – ۵۱
 • حمایت‌ها: ۳۹ – ۳۴

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین در ۲۷ ژوئن به زیر حمایت اخیر خود در ۱۵.۷۲ دلار رفته و حتی سطح ۱۴.۸۰ دلار را نیز دیده است. خریداران در این ریزش به بازار وارد شده اما همچنان در تلاش برای هل دادن قیمت به سطح شکسته شده‌ی ۱۵.۷۲ دلار هستند. این عامل کمبود خریداران در سطوح بالاتر قیمتی را نشان می‌دهد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگر قیمت از ۱۵.۷۲ دلار به سمت پایین چرخش کند، فروشندگان برای ادامه‌ی روند نزولی تا ۱۳.۶۵ دلار تلاش خواهند کرد. شیب نزولی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در زیر سطح ۴۰، نشان‌دهنده‌ی برتری فروشندگان خواهد بود. دیدگاه نزول قیمت با حرکت قیمت به بالای میانگین‌های متحرک در ۱۶ و ۱۶.۵ دلار منتفی خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۱۵.۷۲ – ۱۶ – ۱۶.۵
 • حمایت‌ها: ۱۳.۶۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

قیمت ایاس در ۲۷ ژوئن، حمایت کلیدی ۲.۳۳۱۴ دلاری خود را شکسته است. خریداران با ورود به بازار در ریزش، بار دیگر قیمت را به محدوده‌ی ۲.۳۳۱۴ الی ۲.۸۳۱۹ دلار بازگردانده‌اند. به هر حال این جهش فاقد قدرت کافی است که نشان می٬دهد تقاضا در سطوح بالاتر کمتر می‌شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در حال چرخیدن به سمت پایین است و اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در نزدیکی ناحیه‌ی اشباع فروش قرار گرفته است. این عوامل برتری فروشندگان را نشان می‌دهند.

اگر خریداران موفق به هل دادن قیمت به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲.۵۱ دلار نشوند، فروشندگان بار دیگر برای به زیر کشیدن قیمت از ناحیه‌ی حمایتی ۲.۱۹۲۶ الی ۲.۳۳۱۴ دلار تلاش خواهند کرد. در زیر این ناحیه‌، حمایت بعدی در ۱.۸۰ دلار قرار دارد.

دیدگاه نزولی قیمت با جهش قیمت از سطوح فعلی و حرکت به سمت بالای میانگین‌های متحرک منتفی خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۲.۵۱
 • حمایت‌ها: ۲.۳۳۱۴ – ۲.۱۹۲۶ – ۱.۸۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت کاردانو

قیمت کاردانو الگوی کلاسیک مثلث متقارن در نمودار تشکیل داده است. شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) به تدریج در حال افزایش است و اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز از سطح میانی خود جهش کرده است. این عوامل برتری نسبی خریداران به فروشندگان را نشان می‌دهند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اولین نشانه‌ی قدرت گرفتن قیمت، خروج و تثبیت قیمت در بالای الگوی مثلث خواهد بود. با هدایت قیمت به بالای ۰.۰۹۰۱۳۷۳ دلار، ادامه‌ی روند صعودی امکان‌پذیر خواهد بود. اولین هدف قیمت در ۰.۱۰ دلار و سپس در ۰.۱۰۶۸۶ دلار خواهد بود که هدف الگوی مثلث است.

در طرف مقابل اگر فروشندگان قیمت را تا زیر حمایت الگوی مثلث به پایین بکشند، ریزش آن تا ۰.۰۶۹۴۸۸ دلار ممکن خواهد بود. در زیر این سطح ریزش قیمت تا هدف الگوی مثلث در ۰.۰۵۴۹ دلار نیز می‌تواند ادامه داشته باشد.

 • مقاومت‌ها: ۰.۰۹۰۱۳۷۳ – ۰.۱۰ – ۰.۱۰۶۸۶
 • حمایت‌ها: ۰.۰۶۹۴۸۸۰ – ۰.۰۵۴۹

The post تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر) appeared first on ارزدیجیتال.

نمایش متن کامل

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه تشكر يا می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

این موضوع کاملا قدیمی است. لطفا به جای بروز کردن این موضوع در نظر شروع یک موضوع جدید باشید مگر این که لازم به بروز رسانی این موضوع باشید.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.


 • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
 • اضافه کردن...