رفتن به مطلب

کاربران گرامی تاپیک دعوت به همکاری با سایت  رو مطالعه کنید و در صورت علاقه می توانید برای خودتون درآمد کسب کنید و پول در بیارید.

کاربران گرامی اگر به افزونه یا قالب های وردپرس نیاز دارید می توانید از بخش پشتیبانی سایت درخواست دهید تا در اسرع وقت با کمترین قیمت در اختیار شما قرار بگیرد.

×
×
 • اضافه کردن...

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)

امتیاز دادن به این موضوع:


پست های پیشنهاد شده

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، بیت‌ کوین اس‌وی، لایت کوین، بایننس کوین، کاردانو و چین لینک برای امروز (۲۱ مرداد) را در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

خریداران همچنان در تلاش برای هدایت قیمت بیت کوین به بالای مقاومت ۱۲,۱۱۳.۵۰ دلار هستند. این نشانه‌ی مثبتی برای قیمت خواهد بود و نشان می‌دهد که آنها هنوز دست به ذخیره‌ی سود معاملات نزده‌اند. این امر باعث دلسردی معامله‌گرانی می‌شود که از صعود قیمت جامانده‌اند و ممکن است مجبور به خرید در سطوح بالاتر شوند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب هر دو میانگین متحرک صعودی بوده و شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی اشباع خرید قرار گرفته است. این عوامل نشان از برتری خریداران دارد. با شکست و تثبیت قیمت در بالای ۱۲,۱۱۳.۵۰ دلار، احتمال ادامه‌ی روند صعودی ممکن خواهد بود. مقاومتی جزئی در ۱۲,۳۰۴.۳۷ دلار وجود دارد که به احتمال زیاد شکسته خواهد شد. در بالای این سطح امکان ادامه‌ی روند صعودی تا ۱۳,۰۰۰ دلار و سپس ۱۴,۰۰۰ دلار وجود خواهد داشت.

در طرف مقابل اگر فروشندگان با قدرت از مقاومت ۱۲,۱۱۳.۵۰ دلار دفاع کنند، احتمال اصلاح قیمت تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۱۱,۰۵۲ دلار وجود خواهد داشت. جهش قوی قیمت از این میانگین متحرک، احتمال شکسته‌شدن مقاومت بالاسری را افزایش خواهد داد. به‌هرحال پایین کشیده شدن قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) نشانه‌ی تضعیف آن خواهد بود. در زیر این سطح امکان دیده‌شدن دوباره‌ی سطح ۱۰,۴۰۰ دلار وجود خواهد داشت. ریزش دوباره‌ی قیمت به زیر این سطح، نشانه‌ی بازگشت فروشندگان به بازار خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۱۲,۱۱۳.۵۰ – ۱۲,۳۰۴.۳۷ – ۱۳,۰۰۰ – ۱۴,۰۰۰
 • حمایت‌ها: ۱۱,۰۵۲ – ۱۰,۴۰۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

قیمت اتریوم طی چند روز گذشته در بالای مقاومت شکسته‌شده‌ی ۳۶۶ دلار در حال معامله‌شدن است. این نشانه‌ی خوبی برای قیمت به حساب می‌آید، زیرا بیان‌گر این موضوع است که خریداران برای بستن معاملات خود یا ذخیره‌ی سود عجله‌ای ندارند. با این تفاسیر می‌توان گفت که خریداران انتظار ادامه‌ی روند صعودی را دارند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب هر دو میانگین متحرک صعودی بوده و شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی اشباع خرید قرار گرفته است. این عوامل نشان از برتری خریداران و احتمال ادامه‌ی روند صعودی تا مقاومت بالاسری دارد. شکست و تثبیت قیمت در بالای مقاومت ۴۱۵.۶۳۴ دلار، نشانه‌ای از احتمال ادامه‌ی روند صعودی تا ۴۸۰ دلار خواهد بود.

به‌هرحال فروشندگان از مقاومت ۴۱۵.۶۳۴ دلار دفاع کرده‌اند، بنابراین قیمت ممکن است برای مدتی در داخل محدوده‌ی خود باقی بماند. دیدگاه صعودی قیمت با ریزش آن به زیر ۳۶۶ دلار منتفی خواهد شد. با این حرکت شتاب قیمت تضعیف خواهد شد و امکان ریزش آن تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۳۵۱ دلار وجود خواهد داشت. در زیر این سطح، احتمال عمیق‌تر شدن اصلاح تا سطح اصلاحی ۶۱.۸ درصد فیبوناچی در ۳۰۴.۳۶۷ دلار وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌: ۴۱۵.۶۳۴ – ۴۸۰
 • حمایت‌: ۳۶۶ – ۳۵۱ – ۳۰۴.۳۶۷

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

قیمت ریپل در وضعیت فعلی درون یک الگوی گوِه نزولی در حال معامله‌شدن است. این الگو معمولاً به‌عنوان الگوی ادامه‌دهنده‌ی روند دسته‌بندی می‌شود. با حرکت قیمت به بالای الگو، احتمال ادامه‌ی روند صعودی با هدف اولیه‌ی ۰.۳۴۶۷۲۷ دلار و در بالای آن تا ۰.۴۳۲۱۰۵ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اصلاح قیمت ریپل از ۰.۳۲۶۱۱۳ دلار برای آن مفید خواهد بود. زیرا شاخص قدرت نسبی (RSI) از عمق ناحیه‌ی اشباع خرید پایین آمده است. شیب هر دو میانگین متحرک صعودی است که نشانگر برتری نسبی خریداران است.

دیدگاه صعود قیمت با حرکت آن به زیر الگو و میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۲۶۷ دلار منتفی خواهد شد. این حرکت تأثیر منفی بر قیمت خواهد گذاشت و ممکن است قیمت را تا سطح ۶۱.۸ درصد اصلاحی فیبوناچی در ۰.۲۴۴۴۷۲ دلار به پایین بکشد.

 • مقاومت‌ها: ۰.۳۲۶۱۱۳ – ۰.۳۴۶۷۲۷ – ۰.۴۳۲۱۰۵
 • حمایت‌ها: ۰.۲۶۷ – ۰.۲۴۴۴۷۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

قیمت بیت کوین کش در ۷ و ۱۰ اوت تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۸۴ دلار پایین آمده است. این موضوع نشان می‌دهد که فروشندگان در تلاش برای پایین آوردن قیمت به زیر حمایت ۲۸۰ دلاری هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

در صورت موفقیت، این امر نشانه‌ی منفی برای قیمت خواهد بود چراکه نشان‌دهنده‌ی کمبود تقاضا در سطوح بالاتر خواهد بود. در این صورت ریزش قیمت تا ۲۶۰ دلار و در زیر آن تا ۲۴۵ دلار ممکن خواهد بود.

شیب هر دو میانگین متحرک صعودی بوده و شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال تثبیت در بالای سطح ۶۰ است. این عوامل و هدایت قیمت به بالای خط روند منفی توسط خریداران، نشان از برتری خریداران دارد. در بالای این مقاومت، جهش قیمت تا ۳۵۳ دلار ممکن خواهد بود. شکست قیمت در بالای این سطح نیز باعث ادامه‌ی روند صعودی تا ۴۰۰ دلار خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۳۵۳ – ۴۰۰
 • حمایت‌ها: ۲۸۰ – ۲۶۰ – ۲۴۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت چین لینک

قیمت چین لینک در ۷ اوت تا ۹.۰۵ دلار پایین آمده است، اما فروشندگان موفق به تثبیت قیمت در این سطح نشده‌اند. قیمت به‌سرعت از این سطوح بازیابی شده است که نشان می‌دهد خریداران در حال ایجاد جریان قوی برای خرید هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

حرکت قیمت به بالای سقف اخیر خود در ۱۴.۴۵۸۶ دلار، فروشندگان را وادار به پوشش موقعیت‌های فروش خود کرده که نتیجه‌ی آن صعود قوی قیمت بوده است.

به احتمال زیاد فروشندگان از ناحیه‌ی مقاومتی ۱۴.۴۵۸۶ الی ۱۴.۸۵۳۷ دلار دفاع خواهند کرد. اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز با قدرت در ناحیه‌ی اشباع خرید در حرکت است. این موضوع نشان از احتمال اصلاح جزئی یا ورود قیمت به فاز تحکیم دارد.

در طرف دیگر اگر خریداران به خرید در سطوح بالاتر ادامه داده و قیمت را به بالای ناحیه‌ی مقاومتی مذکور هدایت کنند، حرکت صعودی قیمت تا سطح ۲۶۱.۸ درصد گسترشی فیبوناچی موج نزولی قیمت در ۱۷.۴۳۱۹ دلار ادامه خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۱۴.۴۵۸۶ – ۱۴.۸۵۳۷ – ۱۷.۴۳۱۹
 • حمایت‌ها: ۹.۰۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین اس‌وی

تقلای خریداران برای هدایت قیمت بیت کوین اس‌وی به بالای مقاومت ۲۴۰ دلاری، نشان از کمبود تقاضا در سطوح بالاتر دارد. به‌هرحال در مسیر نزول قیمت، خریداران از حمایت ۲۱۴ دلاری دفاع خواهند کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) افقی شده و شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال نزول تدریجی است. این موضوع نشان‌دهنده‌ی کاهش قدرت خریداران است. اگر فروشندگان موفق به کاهش قیمت به زیر ناحیه‌ی حمایتی بین میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۱۶ دلار و ۲۱۴ دلار شوند، ریزش قیمت تا ۲۰۰ دلار نیز ممکن خواهد بود.

از طرفی دیگر اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) به‌سمت بالا جهش کند، خریداران بار دیگر برای هدایت قیمت تا ۲۴۰ دلار تلاش خواهند کرد. در این صورت ادامه‌ی روند صعودی قیمت تا ۲۶۰.۸۶ دلار ممکن خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت‌ کوین

قیمت لایت کوین از ۲ اوت درون محدوده‌ی ۵۶ الی ۶۰ دلاری در حال معامله‌شدن است. این نشان از تعادل بین عرضه و تقاضا دارد. از طرفی شیب هر دو میانگین متحرک صعودی بوده و شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی مثبت خود قرار گرفته است. بنابراین برتری نسبی با خریداران خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگر قیمت به بالای سطح ۶۰ دلار حرکت کند، امکان ادامه‌ی رشد آن تا ۶۵.۱۵۷۳ دلار وجود خواهد داشت. این سطح برای آینده‌ی قیمت کلیدی خواهد بود، زیرا در بالای آن تکانه (شتاب حرکت) صعودی قیمت افزایش خواهد یافت.

در طرف مقابل اگر فروشندگان موفق به هدایت قیمت به‌زیر سطح ۵۶ دلار و میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۵۴.۸۳ دلار شوند، ریزش قیمت تا حمایت کلیدی ۵۱ دلار ممکن خواهد بود. ریزش به‌زیر این سطح نشان می‌دهد احتمال چرخش روند وجود داشته باشد، اما اگر خریداران با ریزش قیمت به بازار ورود کنند، ممکن است قیمت برای چند روز حرکاتی محدود را تجربه کند.

 • مقاومت‌ها: ۶۰ – ۶۵.۱۵۷۳
 • حمایت‌ها: ۵۶ – ۵۴.۸۳ – ۵۱

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت کاردانو

قیمت کاردانو در ۹ اوت از ناحیه‌ی مقاومتی ۰.۱۵ الی ۰.۱۵۴۳۰۵۱ دلار به‌سمت پایین چرخیده است. این امر نشان‌دهنده‌ی دفاع قوی فروشندگان از این ناحیه است. به‌هرحال شیب صعودی میانگین‌های متحرک بیانگر ادامه‌ی روند صعودی قیمت خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۱۳۷۹ دلار جهش کند، خریداران برای بالابردن قیمت از این ناحیه‌ی مقاومتی تلاش خواهند کرد. اهداف قیمت در بالای این ناحیه ۰.۱۷۳ و ۰.۲۰ دلار خواهند بود.

اگر خرس‌ها قیمت را به‌زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) هدایت کنند، ادامه‌ی ریزش قیمت تا حمایت ۰.۱۳ دلاری ممکن خواهد بود. با جهش قیمت از این حمایت، نوسانات قیمت برای چند روز محدود باقی خواهد ماند. در زیر حمایت ۰.۱۳ دلاری، برتری با فروشندگان بوده و ایستگاه بعدی قیمت ۰.۱۲ دلار است.

 • مقاومت‌ها: ۰.۱۵ – ۰.۱۵۴۳۰۵۱ – ۰.۱۷۳ – ۰.۲۰
 • حمایت‌ها: ۰.۱۳۷۹ – ۰.۱۳ – ۰.۱۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین طی سه روز گذشته در محدوده‌ی ۲۱.۷۶۲۸ الی ۲۲.۹۳ دلار در حال معامله‌شدن است. این امر نشان می‌دهد خریداران و فروشندگان درباره‌ی مسیر بعدی حرکت در شک و تردید به سر می‌برند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

در وضعیتی که خریداران در ریزش قیمت تا ۲۱.۷۶۲۸ دلار وارد معاملات خرید می‌شوند، فروشندگان از مقاومت ۲۲.۹۳ دلاری دفاع می‌کنند. شیب هر دو میانگین متحرک صعودی بوده و شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه‌ی مثبت خود قرار گرفته است. این به‌نفع خریداران خواهد بود. اگر آن‌ها موفق به هدایت قیمت به بالای ۲۲.۹۳ دلار شوند، حرکت قیمت تا ۲۴.۴۵۸۸ دلار و در بالای آن تا ۲۷.۱۹۰۵ دلار ممکن خواهد بود.

در طرف مقابل اگر قیمت به‌زیر ۲۱.۷۶۲۸ دلار حرکت کند، ریزش قیمت تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۱ امکان‌پذیر خواهد بود. در زیر این سطح احتمال چرخش روند به نزولی نیز ممکن است.

 • مقاومت‌ها: ۲۲.۹۳ – ۲۴.۴۵۸۸ – ۲۷.۱۹۰۵
 • حمایت‌ها: ۲۱.۷۶۲۸ – ۲۱

The post تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۱ اوت (۲۱ مرداد) appeared first on ارزدیجیتال.

نمایش متن کامل

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه تشكر يا می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

 • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.