رفتن به مطلب

کاربران گرامی تاپیک دعوت به همکاری با سایت  رو مطالعه کنید و در صورت علاقه می توانید برای خودتون درآمد کسب کنید و پول در بیارید.

کاربران گرامی اگر به افزونه یا قالب های وردپرس نیاز دارید می توانید از بخش پشتیبانی سایت درخواست دهید تا در اسرع وقت با کمترین قیمت در اختیار شما قرار بگیرد.

• اضافه کردن...

درج تصویر در وبلاگ در نسخه بروز مرورگر کروم

امتیاز دادن به این موضوع:

پست های پیشنهاد شده

اخیراً مرورگر کروم (Chrome) یک بروز رسانی داشته است که باعث مشکلاتی برای برخی کاربران در زمان درج تصویر در میان نوشته های وبلاگ شده است.
این مشکل به این دلیل است که پنل مدیریت وبلاگها در بلاگفا بصورت پیش فرض روی نسخه‌ی HTTPS  کار میکند که امنیت بالاتری دارد. در بروز رسانی اخیر مرورگر کروم از نمایش تصاویر از سایتهای HTTP بغیر از آدرس اصلی سایت در این حالت جلوگیری می شود. به زبان ساده تر کاربر آدرس تصویر را درج میکند اما در ویرایشگر آنرا نمی بیند. هرچند در صورت انتشار محتوا همان تصویر در وبلاگ دیده می شود.

برای حل مشکل دو راه پیشنهادی معرفی می شود. راه اول تغییر آدرس صفحات مدیریت پنل از HTTPS به HTTP  توسط کاربر است. بدین معنا که هربار پس از ورود به بخش مدیریت آدرس صفحات را که شبیه https://blogfa.com/desktop/home.aspx است را ویرایش و با حذف یک S  آنرا تبدیل به چنین آدرسی کرده http://blogfa.com/desktop/home.aspx  و سپس enter را بزنند.

راه دوم که یکبار برای همیشه است این است که در بخش تنظیمات مرورگر کروم گزینه insecure content  را تغییر و از حالت Block  به حالت Allow  تغییر دهند. برای اینکار در زمانی که سایت blogfa.com  باز است در نوار آدرس در کنار روی علامت قفل (یا واژه Not secure ) کلیک کنید و سپس گزینه Site settings  را انتخاب کنید. در انتهای صفحه نمایش داده شده گزینه  insecure content را پیدا کنید و سپس مقدار آنرا به Allow تغییر دهد.  در ادامه تصویری از شیوه کار درج شده است. 

توجه کنید که اگر آدرس تصویری که درج میکنید HTTPS باشد یا نسخه HTTPS آن توسط سایت ارائه شود نیازی به اینکارها نیست. میتوانید از سایتهای آپلود تصویر که نسخه HTTPS  دارند استفاده کنید.

http://www.blogfa.com/specialimages/howto-enable-mixed.gif

منبع: بلاگفا

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه تشكر يا می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• مطالب مشابه

• توسط minajafari
      بسیاری از افرادی که اصطلاح “وبلاگ نویسی” را شنیده اند اما نمیتوانند درک کنند که “وبلاگ” چیست یا چطور ایجاد یا خواندن آن می تواند زندگی خود را تحت تاثیر قرار دهد یا بهبود بخشد. این که آیا شما مطلقا هیچ ایده ای ندارید که این اصطلاحات به چه معنی است یا شما اصول اولیه را می شناسید اما میخواهید بیشتر بدانید، این راهنما به شما کمک می کند تا تجزیه و تحلیل جامع این موضوع را انجام دهید.
      بخش های زیر نیز اطلاعاتی در مورد سایت های وبلاگ نویسی محبوب و نحوه استفاده از یک یا چند وبلاگ برای تولید وجوه برای اهداف شخصی و تجاری ارائه می دهند.
      وبلاگ دقیقا چیست؟
      یک وبلاگ یک نشریه آنلاین یا مجله آنلاین است که در یک وب سایت قرار دارد. محتوا یک وبلاگ معمولا شامل متن، تصاویر، فیلم ها، GIF های متحرک و حتی اسکن از روزنامه ها یا نشریات قدیمی مجلات فیزیکی و سایر اسناد سخت افزاری است. از آنجا که یک وبلاگ تنها می تواند برای استفاده شخصی، وجود داشته باشد، به اشتراک گذاری اطلاعات با یک گروه منحصر به فرد و یا برای درگیر شدن با عمومی، صاحب وبلاگ می تواند وبلاگ خود را برای دسترسی خصوصی یا عمومی تنظیم کنید.
      هنگامی که یک وبلاگ در دسترس عموم قرار می گیرد، هر کس می تواند به طور معمول وبلاگ را از طریق لینک های موجود در وب سایت شخصی یا کسب و کار صاحب وبلاگ، پروفایل های رسانه های اجتماعی، ایمیل ها و خبرنامه های الکترونیکی و موتورهای جستجو آنلاین کلمات کلیدی پیدا کند. بسیاری از صاحبان وبلاگ همچنین وبلاگ ها را در وب سایت هایی که برای ایجاد، ذخیره سازی و به اشتراک گذاری وبلاگ ها مانند Blogger، LiveJournal، Tumblr و WordPress طراحی شده اند، راه اندازی می کنند.
      محتوای وبلاگ می تواند به عنوان پست در یک صفحه پیوسته و یا پست در صفحات فرد قابل دسترسی از طریق یک یا چند صفحه ایجاد شده در فرمت سبک لیست به عنوان لینک عنوان پست، قطعه و برچسب های مرتبط نمایش داده می شود. همه پست ها یا پیوندهایی به پستها معمولا به عنوان خوانده شده در نمایشگرهای معکوس نمایش داده می شوند و تازه ترین مطالب که در ابتدا نمایش داده می شود.

تفاوت وبلاگ ها و وب سایت ها در چیست؟
      تفاوت اصلی بین یک وبلاگ و یک وب سایت این است که یک وبلاگ یک نوع خاص از محتوای نمایش داده شده در صفحات وب در یک وب سایت است. اشتباه اغلب رخ می دهد به این دلیل که افراد و نمایندگان شرکت ها اغلب از دو اصطلاح به طور متناوب استفاده می کنند. به عنوان مثال، کسی ممکن است بگوید که آنها یک وبلاگ شرکتی را بازدید کردند، در حالی که در واقع وبلاگ تنها بخشی از وب سایت شرکت بود. سردرگمی نیز رخ می دهد به این دلیل که سیستم عامل هایی که به طور کامل به وبلاگ نویسان اختصاص داده می شوند این تصور را ایجاد می کنند که وبلاگ شخص یا شرکت در یکی از این سیستم عامل ها نیز وب سایت اصلی آنهاست.
      برای کمک به مرتب کردن آن همه چیز را در ذهن داشته باشید: در اغلب موارد، وب سایت های غیر وبلاگ نویسی با محتوای جدید به مرور زمان و سپس صفحات وبلاگ مرتبط و وب سایت های اختصاص یافته وبلاگ به روز می شوند. بلاگ ها معمولا به صورت هفتگی، روزانه یا حتی کمتر از روزانه به روز رسانی می شوند. وب سایت های غیر وبلاگ، مانند علاقه شخصی و بیوگرافی و یا سایت های کسب و کار، معمولا اخبار و محتوای وبلاگ خود را در آن فرکانس به روز رسانی می کنند و سپس صفحات جدید را اضافه می کنند یا برخی از مطالب را به صورت دلخواه به روز می کنند. وبلاگ ها همچنین بحث را تبلیغ می کنند. آنها دارای بخش نظرات هستند که برای ایجاد گفتگوی آنلاین درباره محتوای وبلاگ و صاحبان وبلاگ ها به شیوه ای مشابه با بخش های نظرات ارائه شده توسط خوانندگان توسط رسانه های خبری و سایر ناشران تحت مقالات آنلاین طراحی شده اند.

تفاوت پست های وبلاگ در مقابل صفحات وب
      محتوای وبلاگ که شما در مرورگر خود ظاهر می کنید، در یک صفحه وب ظاهر می شود. اصطلاح “صفحه” سند و محل را توصیف می کند. مهم است که توجه داشته باشیم که اصطلاح “وبلاگ” نیز اغلب برای توصیف مجموعه ای از صفحات وب است که به طور خاص محتوای وبلاگ را به ویژه در وب سایت های متمرکز بر وبلاگ ها به اشتراک می گذارد. این استفاده شبیه نحوه دسته بندی صفحات در یک دفترچه خاطرات، مجله یا ورود به سیستم به صورت جمعی است. همانطور که قبلا ذکر شد، محتوای وبلاگ به طور مرتب به روز می شود. بسیاری از وبسایت ها دارای صفحات غیر وبلاگ هستند که حاوی محتوایی هستند که به ندرت تغییر می کنند، مانند یک صفحه تاریخچه شرکت یا صفحه تماس. برخی از صفحات وب فراتر از چند تغییر کوچک و تغییر یافته در سالهای اخیر به روز نشده است.

محبوبیت وبلاگ ها و وبلاگ نویسی
      بسیاری از افراد تعجب می کنند چرا وبلاگ ها و وبلاگ نویسی بسیار محبوب شده اند. وبلاگ ها یک رسانه اجتماعی را فراهم می کنند. بسیاری از افراد طبیعتا حیوانات اجتماعی هستند. آنها به طور متقابلا افراد دیگر را به صورت آفلاین یا آنلاین برای تعامل و اشتراک دانش و دیدگاه ها جستجو می کنند. حتی بسیاری از افرادی که در صورت چهره به چهره ضد اجتماعی هستند، تنظیمات آفلاین از طریق ارتباطات آنلاین از طریق شبکه های اجتماعی با استفاده از هویت واقعی آنها یا افراد ناشناس لذت می برند. از آنجا که یک وبلاگ یک ابزار اجتماعی است، ایجاد یا خواندن وبلاگ ها آنها را با روش جایگزین بهتر برای تعامل با دیگران که پیش از این وجود نداشت، فراهم می کند.
      علاوه بر این، افراد اجتماعی و ضد اجتماعی به منظور ایجاد دوستی و روابط دیگر و استفاده از وبلاگ برای ایجاد درک بهتر از زندگی افرادی که احتمالا به طور روزانه با آنها ارتباط برقرار نمی کنند، از وبلاگ ها استفاده می کنند. به عنوان مثال، وبلاگ ها فرصتی برای ارتباط با افرادی که از دیگر فرهنگ ها هستند و یا در دیگر مناطق جغرافیایی زندگی می کنند، افرادی که در حوزه های مختلف حرفه ای کار می کنند و افرادی که قبلا از لحاظ جغرافیایی محدود و نادر نوع سرگرمی گرفته اند، ارائه می دهند. در این موارد، وبلاگ ها محتوایی را ارائه می دهند که مردم در گذشته می توانند از طریق روزنامه ها، مجلات، برنامه های تلویزیونی، فیلم ها، مستند و جشن های ویژه حمایت شده توسط جوامع، سازمان های هنری کسب و کار، ادارات دولت محلی، ایالتی و فدرال و موسسات علمی، از طریق روزنامه های آنلاین پیدا کنند.

چگونه وبلاگ نویسان از وبلاگهایشان درآمدزایی می کنند؟
      فراتر از بهبود ترافیک وب سایت با به روز رسانی محتوا به طور مرتب، با ایجاد اعتماد در بین اعضای هدف بازار خود باعث شوید تا افراد و کسب و کارها به سمت شما سوق داده شوند. آنها محتوایی را ارائه می دهند که مخاطبان مورد نظر آنها جالب و مفید هستند و همچنین آنها را به عنوان متخصصان معرفی می کند. مصرف کنندگان اغلب محصولات و خدمات جدیدی را از افراد و شرکت هایی که به آنها اعتماد دارند، می پردازند.
      آنها نیز به احتمال زیاد تکرار، مشتریان وفادار به هر کسی که آنها را درگیر می کند و محتوای آنها را با ارزش “رایگان” فراهم می کند. مصرف کنندگان که به یک فرد یا کسب و کار اعتماد می کنند و شروع به تکیه بر یک وب سایت خاص برای اطلاعات می کنند، بیشتر احتمال دارد که یک نام تجاری، محصولات یا خدمات را به رسمیت بشناسند و حتی در مورد تجربیات مثبت خود به اعضای شبکه های اجتماعی خود، از آنها انتقاد کنند.
      برخی از صاحبان وبلاگ هر زمانی که به دنبال تبلیغات استاتیک یا پویا و یا سایر لینک های جاسازی شده در صفحات وبلاگ خود می باشند، به وب سایت های وابسته می روند یا زمانی که کسی پس از استفاده از لینک خود یک محصول یا خدمات را در یک وب سایت شریک خریداری می کند، درآمد کسب می کند.

در نهایت، بسیاری از صاحبان وبلاگ با فروش وبلاگ هایشان پول می کنند. فروش بلاگ معمولا بعد از یک وب سایت وبلاگ نویسی شروع به دریافت ترافیک فوق العاده بالا می کند و برای سرمایه گذار به عنوان یک ابزار پولی با حجم بالا بالقوه جذاب می شود. بعضی افراد یک وبلاگ را فقط به طوری که می توانند آن را با وبلاگ موجود خود ادغام کنند یا سایت وبلاگ خریداری شده را به طور کامل از بین ببرند، زیرا رقابت باعث رانندگی ترافیک از وبلاگ خود و یا وب سایت های دیگر شده است.
      همانطور که می بینید، یک وبلاگ یک فرد یا کسب و کار را به منظور به اشتراک گذاشتن انواع اطلاعات و به دست آوردن انواع پاداش از تلاش های خود را فراهم می کند. وبلاگ ها می توانند به تنهایی درمانی باشند و یا کار دوگانه ای را انجام دهند که هر دو به عنوان یک منبع اجتماعی و پولی کار می کنند.
      شرکت طراحی سایت در تهران(اینتن) توانسته با بیش از سالها فعالیت در زمینه ی طراحی و بهینه سازی سایت (سئو) موفقیت هایی را از آن خود کند برای همکاری در کسب و کار آنلاین خود با مشاورین ما در ارتباط باشید.
    • توسط hostcode
      پذیرش رویکرد طراحی در مرورگر
      طراحی سایت         به نظر می رسید سخت و شاید حتی غیر ممکن است باشد. آیا می توانم این کار را انجام دهم؟ اما چقدر سخت است؟ من   قبلا اینها را تجربه کرده ام ...

من به طراحی وب سایت در Adobe Photoshop علاقه داشتم اما نمی دانستم از کجا شروع کنم. متوجه شدم که من در گذشته از ابزارهای نامناسبی استفاده کرده ام . طراحی وب  مثل طراحی گرافیکی نیست. ممکن است شامل برخی از عناصر طراحی گرافیک باشد، اما همانند هم نیستند.

چرا ما شروع به طراحی وب سایت ها در فتوشاپ کردیم؟

برای پیدا کردن پاسخ ما باید به تعریف و هسته طراحی وب برگردیم.

طبق ویکیپدیا اصطلاح طراحی وب به طور معمول برای توصیف فرایند طراحی مرتبط با طراحی سمت کاربر (سمت کلاینت) وب سایت از جمله استفاده از علامت نشانه گذاری است.

هنگامی که من شروع به کار کردم و طراح وب شدم، همه چیزی که داشتیم Notepad بود تا با آن کار کنیم. ما اصول اولیه HTML و 
      طراحی
       وب سایت  را فقط با آن یاد گرفتیم. بعدها CSS آمد، بنابراین ما آموختیم و شروع به استفاده از آن کردیم. چه چیز دیگری نیاز دارید؟

وب سایت ها شروع به تکامل کردند. بیشتر و بیشتر، ما شروع به استفاده از گرافیک برای بهبود وب سایت و زیبایی آن شدیم. سرعت پهنای باند بالا باعث می شود که این مهم امکان پذیر باشد.  PHP، ASP، SQL، CMS، SEO، JavaScript و انیمیشن های فلش همه بخشی از طراحی وب است که امروز می دانیم. برای طراح وب  زیاد است که تمام دانش لازم برای ساخت یک وب سایت را از ابتدا داشته باشد. بنابراین ما نقش را اینگونه تقسیم کردیم:

ما طراح وب را کشته ایم و او را با یک طراح گرافیک تقلیل کردیم که مجبور است طراحی وبسایت را در فتوشاپ انجام دهد و آن را به یک توسعه دهنده وب ارسال کند تا PSD را به HTML و CSS تبدیل کند. در نتیجه، طراح وب فراموش کرده که چگونه کد را بیاراید. او تمام صفحات وب سایت و تمام تعاملات و عناصر وب سایت را در فتوشاپ طراحی میآراید. فتوشاپ خطوط، زمینه، متن تصاویر و سایر عناصر تایپوگرافی را به خود جلب کرد. همه چیز را جمع کرد. پس از باز کردن این ابزار، طراحی یک وب سایت زیبا را در فتوشاپ آسان است. فتوشاپ به توسعه دهندگان وب کمک می کند  وب سایت را بر اساس  طرح های گرافیکی بسازند.
      وب سایت طراحی پاسخگو 
        وقتی اینترنت به موبایل رسید، ما نهایتا متوجه شدیم که طراحی وبسایتها در فتوشاپ ایده آل نیست. عمدتا به این دلیل است که دستگاه های زیادی با اندازه های مختلف با صفحه نمایش مختلف وجود دارد و طراحی وب سایت برای هر یک از آنها واقعا اتلاف وقت است. ما می خواستیم یک راه حل برای سرعت بخشیدن به روند طراحی وب و تولید یک محصول سازگار بیابیم که بدون در نظر گرفتن دستگاه کار می کند.

هرگز نباید طراح وب را جایگزین کرد.ممکن است  طراحان  کپی رایتندرهای دیگر را به تیم طراحی وب اضافه کرد، اما طراح وب را  باید نگه دارید. طراحی در چارچوب مرورگر باید انجام شود.، اگر طراح کد نباشید، شما یک طراح وب نیستید. شما ممکن است یک طراح باشید که می داند چگونه از فتوشاپ برای کشیدن رابط های زیبا  برای وب سایت ها استفاده کنید. اما شما یک طراح وب نیستید. برای تبدیل شدن به طراح وب، یادگیری HTML، CSS و JavaScript پایه الزامی است.

لازم نیست کامل باشد اولین وبسایت که من ساختم، شامل متن، پیوندها و تصاویر (عمدتا انیمیشن های متحرک) در پس زمینه تاریک بود.
      تنها با طراحی یک وب سایت در فتوشاپ طراحی   نمی شوید.مثل یک معمار ساختمان که طرحهایی برای ساختمانها را بدون دانستن اینکه چه موادی مورد استفاده قرار میگیرد، طراحی کند.

Wireframing
         من از فتوشاپ برای انجام این کار استفاده می کردم - متوجه شدم که سریعتر از هر ابزار دیگر است. هدف این است که به سادگی به سرعت تجدید طرح انجام شود. در فتوشاپ بسیار آسان است که تمرکز خود را روی جزئیات انجام دهید که مهم نیست. به همین دلیل این مرحله باید به سرعت انجام شود (مخصوصا اگر شما از فتوشاپ، تصویرگر یا هر ابزار ویرایش تصویر گرافیکی استفاده کنید).

نسخه اولیه
        گام بعدی، که از دیدگاه UX مهم است، ایجاد یک نمونه اولیه است. و از آنجایی که تصمیم گرفتم برای اولین بار به تلفن همراه بروم، یک نمونه اولیه برای آیفون ساختم. من از wireframes با کیفیت بالا استفاده کردم که در فتوشاپ ساخته شده و آنها را به  Marvel یک ابزار عالی است که به شما امکان می دهد تا به سرعت نمونه های اولیه را از تصاویر یا فایل های PSD ایجاد کنید.)

پس از آزمایش نمونه اولیه، تصمیم گرفتم چند تغییر ایجاد کنم. همانطور که پیش بینی کردم، وب سایت به آسانی تغییر نکرد. (به همین دلیل شما یک نمونه اولیه را در اوایل فرایند ایجاد می کنید.) همچنین می توانم نمونه اولیه را به طور مستقیم در مرورگر ایجاد کنم، اما من فکر می کنم برنامه مارول آن را در این مورد بسیار سریع تر ساخته است.

در طرح من برای طراحی مجدد وب سایت، ابتدا یک وظیفه به نام "Visual Design" داشتم. بعد از ایجاد نمونه اولیه، برنامه ریزی شد. ایده این بود که هر صفحه را در فتوشاپ بکشیم. اما نظرم تغییر کرد من این کار را لغو کردم و به برنامه نویسی رفتم.
      Coding
        من با یک سند HTML خالی شروع کردم. من تصمیم گرفتم در ابتدا با تایپوگرافی با محتوای واقعی تمرکز کنم. بنابراین یک مقاله نوشتم و آن را در HTML قرار دادم. سعی کردم از ترکیبات مختلف از نوع و اندازه ستفاده کنم. آرم، گرافیکی و عنصر ناوبری وجود نداشت.  

هنگامی که تایپوگرافی مناسب انتخاب شد، عناصر دیگر را اضافه کردم. پس زمینه عکس در قسمت بالا، لوگو و ناوبری اولین عناصر بود.
       برنامه نویسی واقعا سازنده است. شما می توانید تغییرات را اعمال کنید به محض اینکه متوجه شوید مشکل وجود دارد . و احتمال بیشتری دارد که این مشکلات را زودتر پیدا کنید، زیرا شما در حال کار بر روی محصول واقعی هستید.
         CMS یکپارچه سازی
        دقت و ریزبینی، باعث صرف زمان زیادی شد. طراحی هر یک از صفحات بسیار وقت گیر بود (لازم به ذکر است که کمال گرا بودن من اجازه نمی دهد که چیزی را به نیمه راه برسانم و رهایش کنم).در عوض تمرکز بر جزئیات در فتوشاپ، من به جزئیات دقیق در مرورگر تمرکز کردم. پس از ساخت اولین وب سایت سازگار با تلفن همراه ، تمام آنچه من مجبور به انجام آن تنظیم آن برای صفحه نمایش بزرگتر و ادغام آن با یک سیستم مدیریت محتوا. من تصمیم گرفتم از  کربی CMS به جای وردپرس استفاده کنم (من این تجربه را با شما به اشتراک می گذارم).

من برنامه ریزی کردم که وبسایت خود را در نیمه دوم ماه مارس راه اندازی کنم. اما چون من طراحی وب سایت را در فتوشاپ انجام دادم و مستقیما به مرورگر و برنامه نویسی رفتم، آن را در تاریخ 2 مارس راه اندازی کردم. با تصمیم به حذف هر صفحه در فتوشاپ من حداقل دو هفته را نجات دادم.
        مهارت های کد نویسی را بهبود بخشم
        صرفه جویی در زمان تنها چیز خوب در مورد رفتن به برنامه نویسی در مرورگر نیست. چیز دیگری که در مورد آن وجود دارد این است که مهارت های برنامه نویسی من به طور قابل توجهی بهبود یافته است. حرکت یک عنصر یا تغییر رنگ طول می کشد زمان و تلاش بیشتر. اما من تمام اصول فن آوری های طراحی وب و توانایی های آنها را به دست آوردم.

قبلا فقط اصول اسکریپت و jQuery را می دانستم. حالا من می توانم اسکریپت های خودم را بنویسم. این چیزی است که من همیشه می خواستم یاد بگیرم، 
      چه ابزارهایی می توانیم  استفاده کنیم؟
        ایجاد تغییر در کد و  وب سایت در مرورگر می تواند کند و آزار دهنده باشد. برخی از ابزارهایی که می توانند بهینه سازی روند را برای شما داشته باشند. من از Brackets   استفاده کردم زیرا هر بار که یک تغییر در کد ایجاد می شود، وبسایت را به طور خودکار بازخوانی می کند.

من همچنین توسعه دهندگان را دیده ام که در ابزارهایی مانند CodePen و JSFiddle برنامه نویسی کرده اند، به سادگی به این دلیل که این ابزار باعث می شود که آنها نتایج را برای تغییرات مشاهده کنند در کد براون کال همچنین یک پست در مورد طراحی در مرورگر و برخی از ابزارهایی را که در دسترس هستند ذکر می کند.

من فکر نمیکنم فرایند طراحی وب شامل طراحی رابط کاربر، طراحی تجربه کاربر و طراحی گرافیک می باشد. رابط کاربری پیچیده تر در فتوشاپ ساده تر می شود. عناصر گرافیکی نیز می توانند در فتوشاپ کشیده شوند. صادقانه بگویم، من هنوز هم بیشتر رابط های مورد نیاز خود را در Wondermags  ، ایجاد می کنم. 
    • توسط ircfc
      مشاهده فایل افزونه آپلود تصویر در دیدگاه های wpDiscuz Premium + Addon
      افزونه آپلود تصویر در دیدگاه های wpDiscuz Premium + Addon

قابلیت های افزونه wpdiscuz
      رابط کاربری بالا به روز رسانی زنده دیدگاه های جدید با دکمه های اعلان افزونه WPDiscuz Media Uploader به ارزش ۲۵$ با امکاناتی شگفت انگیز مرتب سازی دیدگاه ها بر اساس جدیدترین، قدیمی ترین و بیشترین رای نظرات ناشناس (نام و ایمیل را می توان به صورت غیر ضروری تنظیم کرد) پشتیبانی کامل از پلاگین های ورود به شبکه اجتماعی (فیس بوک، توییتر …) دکمه آجاکس “بارگذاری نظرات بیشتر” به جای صفحه بندی فرمت های تاریخ مختلف کاربران می توانند نظرات خود را ویرایش کنند (مدت زمان این کار می تواند توسط شما مشخص شود) تبدیل خودکار آدرس تصویر به HTML عملکرد شکستن متن دیدگاه (دکمه “مشاهده ادامه”) خطوط چندگانه (محدود شده توسط فیلتر دیدگاه وردپرس) گزینه های اطلاع رسانی نویسنده با کادرهای خاص در فرم دیدگاه فعال سازی اشتراک از طریق ایمیل “تأیید اشتراک” پشتیبانی کامل از Postmatic برای اشتراک ها و اظهار نظر از طریق ایمیل امکان اضافه کردن سیستم دیدگاه ها در صفحات پیوست کاملا یکپارچه و با وردپرس سازگار است ویژگی های امن و ضد اسپم به اسپم ها اجازه نمی دهند که اظهار نظر کنند رای و امتیاز دهی به دیدگاه ها سیستم رای گیری هوشمند با ردیابی توسط کاربر وارد شده و کوکی ها گزینه های اشتراک گذاری دیدگاه: فیس بوک، توییتر و گوگل پلاس دارای کپچا برچسب های سریع HTML ویرایش فرم های دیدگاه تنظیمات رنگ بندی قالب دیدگاه و هزاران قابلیت دیگر ارسال کننده ircfc ارسال جمعه, 3 خرداد 1398 دسته افزونه و پلاگین  
    • توسط ircfc
      افزونه آپلود تصویر در دیدگاه های wpDiscuz Premium + Addon

قابلیت های افزونه wpdiscuz
      رابط کاربری بالا به روز رسانی زنده دیدگاه های جدید با دکمه های اعلان افزونه WPDiscuz Media Uploader به ارزش ۲۵$ با امکاناتی شگفت انگیز مرتب سازی دیدگاه ها بر اساس جدیدترین، قدیمی ترین و بیشترین رای نظرات ناشناس (نام و ایمیل را می توان به صورت غیر ضروری تنظیم کرد) پشتیبانی کامل از پلاگین های ورود به شبکه اجتماعی (فیس بوک، توییتر …) دکمه آجاکس “بارگذاری نظرات بیشتر” به جای صفحه بندی فرمت های تاریخ مختلف کاربران می توانند نظرات خود را ویرایش کنند (مدت زمان این کار می تواند توسط شما مشخص شود) تبدیل خودکار آدرس تصویر به HTML عملکرد شکستن متن دیدگاه (دکمه “مشاهده ادامه”) خطوط چندگانه (محدود شده توسط فیلتر دیدگاه وردپرس) گزینه های اطلاع رسانی نویسنده با کادرهای خاص در فرم دیدگاه فعال سازی اشتراک از طریق ایمیل “تأیید اشتراک” پشتیبانی کامل از Postmatic برای اشتراک ها و اظهار نظر از طریق ایمیل امکان اضافه کردن سیستم دیدگاه ها در صفحات پیوست کاملا یکپارچه و با وردپرس سازگار است ویژگی های امن و ضد اسپم به اسپم ها اجازه نمی دهند که اظهار نظر کنند رای و امتیاز دهی به دیدگاه ها سیستم رای گیری هوشمند با ردیابی توسط کاربر وارد شده و کوکی ها گزینه های اشتراک گذاری دیدگاه: فیس بوک، توییتر و گوگل پلاس دارای کپچا برچسب های سریع HTML ویرایش فرم های دیدگاه تنظیمات رنگ بندی قالب دیدگاه و هزاران قابلیت دیگر