رفتن به مطلب

کاربران گرامی تاپیک دعوت به همکاری با سایت  رو مطالعه کنید و در صورت علاقه می توانید برای خودتون درآمد کسب کنید و پول در بیارید.

کاربران گرامی اگر به افزونه یا قالب های وردپرس نیاز دارید می توانید از بخش پشتیبانی سایت درخواست دهید تا در اسرع وقت با کمترین قیمت در اختیار شما قرار بگیرد.

×
×
 • اضافه کردن...

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان)

امتیاز دادن به این موضوع:


پست های پیشنهاد شده

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، لایت کوین، کاردانو، بایننس کوین، پولکادات، بیت کوین اس‌وی و چین لینک را برای امروز (۲۰ آبان) در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین همچنان در حال پیشروی در روند صعودی خود است، اما در این مسیر با مقاومت کلیدی ۱۶,۰۰۰ روبه‌رو است. این امر می‌تواند به ذخیره سود معاملات معامله‌گران کوتاه‌مدت و ورود ‌خرس‌های تهاجمی به موقعیت فروش منجر شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

با تثبیت قیمت در زیر حمایت روانی ۱۵,۰۰۰ دلار، احتمال ریزش آن تا ۱۴,۰۰۰ دلار وجود خواهد داشت. میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ ۸۲۱۱; خط آبی در تصویر) در ۱۳,۹۳۵ دلار نیز کمی در زیر این سطح قرار گرفته است. با این تفاسیر احتمال دفاع پرقدرت خریداران از این سطح وجود خواهد داشت.

جهش سریع قیمت از این میانگین متحرک به ‌معنی جریان انباشت به‌دست خریداران خواهد بود. قیمت قبل از آغاز حرکتی رونددار، ممکن است به‌مدت چند روز در محدوده ۱۴,۰۰۰ الی ۱۶,۰۰۰ دلار محبوس باقی بماند.

در شرایطی که گاوها موفق به بالا بردن قیمت از ۱۶,۰۰۰ دلار شوند، رشد آن تا ۱۷,۲۰۰ دلار و در بالای آن تا سقف تاریخی قیمت (ATH) ممکن خواهد بود. با ریزش قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ ۸۲۱۱; خط آبی در تصویر)، احتمال ادامه آن تا میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ ۸۲۱۱; خط قرمز در تصویر) در ۱۲,۱۳۷ دلار وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۱۶,۰۰۰ ۸۲۱۱; ۱۷,۲۰۰
 • حمایت‌ها: ۱۵,۰۰۰ ۸۲۱۱; ۱۴,۰۰۰ ۸۲۱۱; ۱۲,۱۳۷

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

گاوهای بازار در تلاش برای هدایت قیمت اتریوم به بالای الگوی کنج صعودی هستند. قیمت در دو روز گذشته در تایم فریم روزانه یک الگوی کندل استیک (شمعی) بازگشتی تشکیل داده است و در وضعیت فعلی در یک محدوده فشرده معامله می‌شود. این امر نشان از نبود قطعیت میان خریداران و فروشندگان دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

با ریزش قیمت به زیر سطح ۴۳۲ دلار توسط فروشندگان، احتمال کاهش بیشتر آن تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ ۸۲۱۱; خط آبی در تصویر) در ۴۰۹ دلار وجود خواهد داشت. شکست قیمت به زیر الگو به‌ معنی برتری فروشندگان خواهد بود.

به‌هرحال شیب صعودی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه مثبت خود، برتری خریداران را می‌رساند. اگر خریداران موفق به هدایت قیمت به بالای ضلع بالای الگو شوند، احتمال رشد آن تا ۴۸۸.۱۳۴ دلار وجود خواهد داشت. شکست قیمت به بالای این مقاومت، ممکن است موجب ادامه روند صعودی تا ۵۲۰ و در بالای آن تا ۵۵۰ دلار شود.

 • مقاومت‌: ۴۸۸.۱۳۴ ۸۲۱۱; ۵۲۰ ۸۲۱۱; ۵۵۰
 • حمایت‌: ۴۳۲ ۸۲۱۱; ۴۰۹

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

قیمت ریپل در ۷ نوامبر برای خروج از محدوده نوسانات عرضی خود تلاش کرده است، اما فروشندگان این اجازه را به قیمت نداده‌اند. در وضعیت فعلی خریداران در تلاش برای حفظ قیمت در بالای میانگین‌های متحرک هستند. در این صورت احتمال تلاش دوباره این افراد برای هدایت قیمت به بالای ۰.۲۶ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

با تثبیت قیمت به‌مدت یک روز در بالای این سطح، احتمال رشد آن در یک روند صعودی جدید تا ۰.۳۰ دلار وجود خواهد داشت. به‌هرحال شیب افقی میانگین‌های متحرک و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی ناحیه میانی، تعادل میان عرضه و تقاضا را نشان می‌دهد.

با ریزش قیمت به زیر میانگین‌های متحرک، احتمال نوسانات محدود آن به‌مدت چند روز دیگر در ناحیه ۰.۲۶ الی ۰.۲۲۹۵ دلار وجود خواهد داشت. ریزش قیمت به زیر ناحیه حمایتی ۰.۲۲۹۵ الی ۰.۲۱۹۷۱۲ دلار، به‌ معنی چرخش برتری به‌نفع فروشندگان خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۰.۲۶ ۸۲۱۱; ۰.۳۰
 • حمایت‌ها: ۰.۲۲۹۵ ۸۲۱۱; ۰.۲۱۹۷۱۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

قیمت بیت کوین کش طی سه روز گذشته به بالای سطح ۲۷۲ دلار حرکت کرده است، اما موفق به تثبیت در سطوح بالاتر نبوده است. تعدد دفعات واکنش قیمت به ناحیه مقاومتی ۲۷۲ الی ۲۸۰ دلار، نشان‌دهنده دفاع پرقدرت فروشندگان از این محدوده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگر خرس‌ها موفق به پایین آوردن قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ ۸۲۱۱; خط آبی در تصویر) در ۲۵۷ دلار شوند، ادامه ریزش تا ۲۴۲ دلار و در زیر آن تا ۲۳۱ دلار ممکن خواهد بود. چنین حرکتی احتمال نوسان محدود قیمت به‌مدت چند روز در ناحیه ۲۳۱ الی ۲۸۰ دلار، افزایش خواهد داد.

به‌هرحال شیب صعودی میانگین‌های متحرک و قرارگرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه مثبت خود به‌معنی برتری نسبی خریداران خواهد بود. اگر این گروه موفق به هدایت قیمت به بالای ناحیه مقاومتی مذکور شوند، جهش قیمت تا ۳۰۰ دلار و در بالای آن تا ۳۲۶.۳۰ دلار ممکن خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۲۸۰ ۸۲۱۱; ۳۰۰ ۸۲۱۱; ۳۲۶.۳۰
 • حمایت‌ها: ۲۵۷ ۸۲۱۱; ۲۴۲ ۸۲۱۱; ۲۳۱

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت چین لینک

تلاش خریداران در ۷ نوامبر برای هدایت قیمت چین لینک به بالای مقاومت ۱۳.۲۸ دلار موفق نبوده است، اما نکته مثبت جهش آن از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ ۸۲۱۱; خط آبی در تصویر) در ۱۱.۴۶ دلار است. در وضعیت فعلی این افراد در تلاش برای بالا بردن دوباره قیمت از این سطح هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

در صورت موفقیت، الگوی سر و شانه معکوس با هدف ۱۹.۲۷۳۱ دلار فعال خواهد شد. میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه به‌تدریج در حال افزایش است و شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه مثبت خود قرار گرفته است. مجموعه این عوامل برتری نسبی خریداران را می‌رساند.

به‌هرحال اگر قیمت از مقاومت بالاسر به سمت پایین چرخش کند، خرس‌ها بار دیگر برای هدایت آن به زیر میانگین‌های متحرک تلاش خواهند کرد. در این صورت ریزش قیمت تا ۹.۷۶۶۵ دلار ممکن خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۱۳.۲۸ ۸۲۱۱; ۱۹.۲۷۳۱
 • حمایت‌ها: ۱۱.۴۶ ۸۲۱۱; ۹.۷۶۶۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین طی چند روز گذشته بین دو حد پایین و بالای ۲۵.۶۶۵۲ و ۳۲ دلار محصور شده است. خریداران در ۷ نوامبر به‌منظور هدایت قیمت به بالای میانگین‌های متحرک تلاش کرده‌اند، اما موفق ظاهر نشدند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب نزولی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ ۸۲۱۱; خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه منفی، نشان از برتری فروشندگان دارد. با تثبیت قیمت در زیر میانگین‌های متحرک، ادامه ریزش قیمت تا ۲۵.۶۶۵۲ دلار ممکن خواهد بود.

جهش قیمت از این حمایت، احتمال نوسانات محدود را به‌مدت چند روز دیگر افزایش خواهد داد. ریزش قیمت به زیر این ناحیه نیز به‌معنی شروع روند نزولی جدید خواهد بود. دیدگاه نزولی قیمت با چرخش آن از سطوح فعلی و حرکت به بالای ۳۰ دلار ممکن خواهد بود. چنین حرکتی ممکن است تا دیده‌شدن سطح ۳۲ دلار نیز ادامه یابد.

 • مقاومت‌ها: ۳۰ ۸۲۱۱; ۳۲
 • حمایت‌ها: ۲۸.۵ ۸۲۱۱; ۲۵.۶۶۵۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین

قیمت لایت کوین در ۷ نوامبر از مقاومت کلیدی ۶۴ دلار به‌سمت پایین چرخیده است. قیمت در گذشته سه مرتبه به این مقاومت واکنش نشان داده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال تشکیل یک واگرایی منفی در قیمت است که نشان‌دهنده تضعیف شتاب صعودی است. اگر قیمت از سطوح فعلی به‌سمت پایین چرخش کرده و به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ ۸۲۱۱; خط آبی در تصویر) در ۵۶ دلار حرکت کند، احتمال ریزش آن تا میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA ۵۰ ۸۲۱۱; خط قرمز در تصویر) در ۵۰ دلار وجود خواهد داشت.

در طرف مقابل اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ ۸۲۱۱; خط آبی در تصویر) جهش کند، خریداران بار دیگر برای هدایت قیمت به بالای ۶۴ دلار تلاش خواهند کرد. در صورت موفقیت احتمال رشد آن تا ۶۸.۹۰۰۸ دلار وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۶۴ ۸۲۱۱; ۶۸.۹۰۰۸
 • حمایت‌ها: ۵۶ ۸۲۱۱; ۵۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت پولکادات

قیمت پولکادات در حال نوسان در یک محدوده فشرده بین ۳.۸۰ الی ۴.۹۵ دلار است. قیمت در ۷ نوامبر از ۴.۸۵۸۶ دلار به‌سمت پایین چرخیده است که نشان از دفاع پرقدرت فروشندگان از این سطح دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

به‌هرحال، خریداران در تلاش برای حفظ قیمت در بالای میانگین‌های متحرک هستند و شاخص قدرت نسبی (RSI) در سطح میانی خود (۵۰) حمایت شده است. اگر این شاخص به بالای روند نزولی خود حرکت کند، برتری در بازار با خریداران خواهد بود.

اگر این افراد موفق به هدایت قیمت به بالای ۴.۹۵ دلار شوند، احتمال رشد قیمت تا ۵.۵۸۹۹ دلار وجود خواهد داشت. همچنین دفاع پرقدرت فروشندگان از این سطح محتمل خواهد بود. اما با نفوذ قیمت به بالای این سطح، احتمال شروع روند صعودی جدید وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۴.۹۵ ۸۲۱۱; ۵.۵۸۹۹
 • حمایت‌ها: ۳.۸۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت کاردانو

قیمت کاردانو در ۷ نوامبر از مقاومت ۰.۱۱۴۲۲۴۱ دلار به‌سمت پایین چرخیده است که نشان می‌دهد فروشندگان از این سطح به قدرت دفاع خواهند کرد. به‌هرحال، نکته مثبت این است که خریداران اجازه ریزش قیمت به زیر میانگین‌های متحرک را نداده‌اند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

جهش قوی قیمت در ۸ نوامبر از میانگین‌های متحرک نشان از احساسات بازار مبتنی بر خرید در ریزش‌ها دارد. خریداران بار دیگر به‌منظور هدایت قیمت به بالای مقاومت بالاسر تلاش خواهند کرد. در این صورت رشد قیمت تا ۰.۱۲۸ دلار و در بالای آن تا ۰.۱۴۴۵ دلار ممکن خواهد بود.

در طرف مقابل، اگر قیمت از ۰.۱۱۴۲۲۴۱ دلار به سمت پایین چرخش کند، نوسانات محدود قیمت به‌مدت چند روز دیگر ادامه خواهد داشت. ریزش قیمت به زیر میانگین‌های متحرک به‌معنی تضعیف روند و احتمال ریزش قیمت به زیر ۰.۰۸۹۳ دلار خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۰.۱۱۴۲۲۴۱ ۸۲۱۱; ۰.۱۲۸ ۸۲۱۱; ۰.۱۴۴۵
 • حمایت‌ها: ۰.۰۸۹۳

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین اس‌وی

قیمت بیت کوین اس‌وی همچنان در حال نوسان در محدوده گسترده ۱۴۶ الی ۱۸۱ دلار است. قیمت در سه روز گذشته بر روی میانگین‌های متحرک شناور است که نشان‌دهنده نبود قطعیت میان معامله‌گران درباره مسیر بعدی قیمت است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب افقی میانگین‌های متحرک و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی در نزدیکی سطح میانی، نشان از تعادل میان عرضه و تقاضا دارد. اگر قیمت در زیر میانگین‌های متحرک تثبیت شود، فروشندگان برای هدایت قیمت تا حمایت کلیدی ۱۴۶ دلار تلاش خواهند کرد.

جهش قیمت از این سطح، ممکن است نوسانات محدود قیمت را برای چند روز دیگر تمدید کند. اگر خریداران موفق به هدایت قیمت به بالای مقاومت ۱۸۱ دلار شوند، روند به‌نفع خریداران خواهد چرخید.

 • مقاومت‌ها: ۱۸۱
 • حمایت‌ها: ۱۴۶

The post تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان) appeared first on ارزدیجیتال.

نمایش متن کامل

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه تشكر يا می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

 • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.