رفتن به مطلب

کاربران گرامی تاپیک دعوت به همکاری با سایت  رو مطالعه کنید و در صورت علاقه می توانید برای خودتون درآمد کسب کنید و پول در بیارید.

ایران سی اف سی
>> تولد پسرم ---- کوپن amirali << >> تخفیف 60.000 هزار تومانی هر کاربر می تواند 3 بار استفاده کند <<

Best Way To Sell Ethereum To Pkr Currency

امتیاز دادن به این موضوع:

ارسال های توصیه شده

This is one of the best ways to sell ethereum to Pkr currency at high rates and low fees. Selling ethereum is very easy and simple with this site and you can get here many benefits such as you can get free ether coins and high profitability. The process is very simple so, first of all, you will need to go Btcpakistan website and then click the exchange button and choose the option for sell and start the procedure. Enter the amount of ethereum that you want to sell and choose the payment option such as bank account. After this, enter your bank details and wallet key to send and receive money. When you have done then click on the order button it will take a few seconds in responding and after a few seconds your money will be transferred to your bank account so then you can easily withdraw money. Hence, you can easily sell your ethereum to Pkr currency instantly in no time.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• مطالب مشابه

• توسط ircfc
      مشاهده فایل قالب BEST THEME
      قالب BEST THEME سازگار با آخرین نسخه
      ارسال کننده ircfc ارسال جمعه, 12 اردیبهشت 1399 دسته قالب  
    • توسط ircfc
      قالب BEST THEME سازگار با آخرین نسخه
    • توسط ircfc
      برنامه Best Answer on Discussions Forums
    • توسط ircfc
      مشاهده فایل برنامه Best Answer on Discussions Forums
      برنامه Best Answer on Discussions Forums
      ارسال کننده ircfc ارسال چهارشنبه, 14 فروردین 1398 دسته افزونه و پلاگین  
    • توسط smartenglish
      آی اسپورت – در آستانه دربی شهر مادرید، تری گیبسون از اسکای یک لاین آپِ ترکیبی از دو تیم را انتخاب کرده. لاین آپِ او بر اساس فرم فعلی بازیکنان در فصل 2016/17 انتخاب شده.
      سیستم: 3-4-4، با سه هافبک میانی
      دروازبان
       یان اوبلاک (اتلتیکو) رو درون دروازه قرار می دم. کاسیا و ناواس اونور برای رئال به میدان رفتن و به نظرم حتی کاسیا بدشانس بود که خیلی سریع به نیمکت بازگشت چون اشتباهی مرتکب نشده بود.
      مدافعان
      برای دفاع راست، دنی کارواخال (رئال) رو انتخاب کردم. سطح کارواخال و خوانفران خیلی نزدیک هست، من بیشتر جوانیِ کارواخال رو مد نظر قرار دادم.
      در ابتدا می خواستم هر 4 نفر دفاعی رو از اتلتیکو بزارم اما در نهایت گودین (اتلتیکو) و سرخیو راموس (رئال) رو انتخاب کردم. فکر نمی کنم هیچ سنتر فورواردی در دنیا دوست داشته باشه برابر چنین زوج دفاعی قرار بگیره.
      برای دفاع چپ هم انتخابِ من فیلیپه لوییز (اتلتیکو) بود. او در حمله خوبه و احتمالا در دفاع هم از مارسلو بهتره.
      هافبک ها
      تونی کروس و مودریچ (رئال) در یک سال اخیر فوق العاده بودن و جای هیچ حرفی باقی نمیزارن.
      کوکه (اتلتیکو) هم انتخاب بعدیِ من برای خط هافبک هست. به خاطر مصدومیت های سایر بازیکنان، این سه نفر بیشتر بازی کردن و با ثبات تر بودن.
      مهاجمان
      گرت بیل (رئال) رو سمتِ راست قرار می دم چون او بدونِ شک بهترین بازیکن فاز هجومی رئال در این فصل بوده. آنتوان گریزمن(اتلتیکو) مهاجم وسط من هست و یه کم نسبت به بنزما و موراتا برتری داره.
      و سمت چپ هم کاراسکو (اتلتیکو) که دو یا سه هفته پیش گفتم تا اینجا بهترین بازیکنِ فصل بوده.
      می دونم که هواداران رونالدو خواهند گفت او باید عضوِ هر تیمی باشه، و اگه قرار بود بهترین تیمِ چند سال اخیر رو انتخاب کنم، قطعا تو تیمم حضور داشت. اما حقیقت اینه که رونالدو بخش ایتدایی این فصل رو از دست داد. و بعد از بازگشت هم به هیچ عنوان فرمِ خوبی نداشته و در سطح استاندارد های خودش ظاهر نشده. به هر حال نمی تونم بگم کاراسکو بهترین بازیکن فصل بوده و بعد بزارمش کنار چون رونالدو در 8 سال قبلی 2000 گل زده! این انتخاب به طور خالص بر اساس فرمِ این فصل هست.

بهترین XI از بازیکنانِ دو تیم بر اساس فرمِ فعلی

اطلاعیه ها

• >> تولد پسرم ---- کوپن amirali << >> تخفیف 60.000 هزار تومانی هر کاربر می تواند 3 بار استفاده کند <<

• اضافه کردن...