رفتن به مطلب
ایران سی اف سی

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

بانکداری هوشمند در سال 2021 به قلم دومان سهند
hlf0ry0hp4r7.jpeg

تصویری از دومان سهند
من دومان سهند هستم و میخواهم از آینده بانکداری هوشمند برای شما بگویم.ابتدا خودم را یک معرفی کوتاه میکنم بعد شما را به ادامه مطلب دعوت میکنم.
من دومان سهند، متولد سال 1361 هستم. فعالیت حرفه ای خودم را در زمینه جذب وهدایت سرمایه از اوایل دهه ۸۰ شمسی آغاز کردم و در دهه ۹۰ شمسی بعنوان مدیر عامل ورییس هیئت مدیره چندین مجموعه کسب وکار به فعالیت خودم ادامه دادم.
من علاوه بر فعالیت در زمینه سرمایه گذاری بعنوان روزنامه نگار اقتصادی درچندین روزنامه ونشریه از جمله شرق، بهار، تجارت گردشگری ودنیای تجارت بعنوان خبرنگار، دبیرسرویس وسردبیر دارای تجربه هستم و در این مسیر با پستی و بلندیهای بسیاری همراه بودم.اینک من، دومان سهند، برای شما در سال 1400 شمسی می نویسم.

vwlseto5flgw.jpeg

فین تک | بانکداری هوشمند دومان سهند فین تک تمام عرصه های بانکداری را یکی یکی فتح می کند.اینشورتک صنعت بیمه سنتی را دگرگون می کند.ولث تک مدیریت ثروت و سرمایه گذاری را مدیریت می کند.پی تک جایگزین عابر بانک ها و کارتخوان ها می شود.تمام اینها یعنی برج های چند ده طبقه بانک ها، تبدیل به پردازنده های قوی داده پردازی خواهند شد.
شعبه های چند هزار و چند ملیتی تبدیل به ربات های هوشمند پاسخگو خواهند شد.پرسنل چند هزاری تبدیل به هوش مصنوعی خواهد شد.مدیران تصمیم گیر در حوزه وام دهی و اعتبار سنجی، جای خود را به افراد عادی که می خواهند مستقیم به فرد نیازمند قرض دهند، خواهند داد.
عکسی از دومان

bypnccwetteo.jpeg

عکس دومان سهند بانکداری در آینده به جای پول کاغذی ( فیات ) با رمزنگاری و پول های دیجیتال مورد تایید دولت ها اداره خواهد شد.کارمزد ها ، پورسانت ها و سود بانکی به شدت کاهش خواهد یافت و بانک به عنوان واسطه در تبادل پول و اعتبار از میان خواهد رفت و بانک های هوشمند به جای فکر سود به دنبال سود برای کاربران خواهد بود .
سرعت انتقال پول توسط اینترنت اشیا، جای سایتهای پرداخت بانک ها را خواهد گرفت.
بانک آینده به جای اداره شدن توسط افراد معدود با اقتصاد اشتراکی فراگیر خواهد بود و یک دلار یا میلیارد دلار در بانکداری هوشمند خدمات یکسان دریافت خواهند کرد. شما همچنین میتوانید مطلب دومان سهند: بنیانگذاران ارزهای دیجیتال را بخوانید.
دومان در 2021

1s8ddbzunwuo.jpeg

تصویر دومان سهند در سال 2021 یادداشت هایی از دومان سهند، روزنامه نگار، سرمایه گذار و کارآفرین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 0
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

روزهای محبوب

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

روزهای محبوب

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.