رفتن به مطلب
ایران سی اف سی

لباس پاکیزه

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

امام على عليه‏ السلام:
النَّظيفُ مِنَ الثِّيابِ يُذهِبُ الهَمَّ و الحُزنَ؛
لباس پاكيزه اندوه را مى‏ زدايد.
كافى : ج 6 ، ص 444

نمایش متن کامل

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 هفته بعد...

با عرض سلام و خسته نباشید . مطلب خیلی خوبی در مورد لباس نوشتید ، من اما یه سوال داشتم از خدمتتون  ،همسر من یه کارگاه کوچیک داره و کارش فنی ه ،ما همیشه مشکل لباس کار داشتیم ، نمیدونم شده با کشی که کار فنی میکنه زندگی کنید یا نه ، خیلی دردسر داره ، اینکه هی بره بیرون و با لباس کثیف بیاد واقعا آزار دهنده است ، من تو تولدش براش لباس کار خریدم ، جنس لباس کار و رنگ لباس کار طوری بود که نه زود چرک میشد نه روش معلوم میشد که کثیفه و نیازی نبود هر روز لباسشو بشورم . به نظرم اگر کسی کار میکنه بهتره لباس کار بخره ، من تو یکی از این سایتها دیدم و خریدم و البته خریدمم بد نبوده ، می تونید تو صفحه قیمت لباس کار ، از قیمتهاش اطلاع کسب کنید و اگر دلتون خواست بخرید . 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۰/۹/۲۳ در ۲۱:۴۷، siminmehmandust گفته است:

با عرض سلام و خسته نباشید . مطلب خیلی خوبی در مورد لباس نوشتید ، من اما یه سوال داشتم از خدمتتون  ،همسر من یه کارگاه کوچیک داره و کارش فنی ه ،ما همیشه مشکل لباس کار داشتیم ، نمیدونم شده با کشی که کار فنی میکنه زندگی کنید یا نه ، خیلی دردسر داره ، اینکه هی بره بیرون و با لباس کثیف بیاد واقعا آزار دهنده است ، من تو تولدش براش لباس کار خریدم ، جنس لباس کار و رنگ لباس کار طوری بود که نه زود چرک میشد نه روش معلوم میشد که کثیفه و نیازی نبود هر روز لباسشو بشورم . به نظرم اگر کسی کار میکنه بهتره لباس کار بخره ، من تو یکی از این سایتها دیدم و خریدم و البته خریدمم بد نبوده ، می تونید تو صفحه قیمت لباس کار ، از قیمتهاش اطلاع کسب کنید و اگر دلتون خواست بخرید . 

سلام

خیلی عالیه که به فکر شوهرتون هستید و مطلبتون مفید بود

امیدوارم به درد بقیه دوستان بخوره و استفاده بکنند

با تشکر یاحق

* لطفا از ما حمایت کنید تا بهترین خدمات رو براتون ارائه بدیم *

m3vay27br3f44q7zg.jpg?size_id=4

قوانین و اساسنامه سایت    -    تبلیغات در سایت    -    فروشگاه سایت

* بخش های متنوع در منوی اصلی سایت موجود می باشد *

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

مطلب فوق العاده ای بود . من هم میخواستم در مورد کفش ایمنی برای همسرم چندتا سوال تخحصصی بپرسم . 

لینک به دیدگاه

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.