رفتن به مطلب
ایران سی اف سی

بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

اگر تازه وارد بازار رمز ارز ها شدید پیشنهاد می کنم کار خودتون با یک صرافی ارز دیجیتال معتبر شروع کنید خیلی از افراد بودند که وارد بازار ارز دیجیتال شدند ولی به علت انتخاب اشتباه صرافی کلا از کار کردن در بازار رمز ارز ها پشیمان شدند به نظر من برای انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی شما باید با ویژگی های کامل صرافی های ارز دیجیتال آشنا باشید مهم ترین ویژگی که باید برای انتخاب صرافی ارز دیجیتال در نظر بگیرید امنیت صرافی هست و دومین ویژگی که در این مورد اهمیت دارد پاسخ گوشی صرافی می باشد بهتره یک صرافی انتخاب کنید که امنیت خوبی داشته باشه و بتونه به صورت ۲۴ ساعته پاسخ گویه شما باشه  چند هفته پیش داشتم تو اینترنت درباره بهترین صرافی های ارز دیجیتال تحقیق می کردم تو سایت دیدنگار یک مقاله بود که خیلی کامل درباره ویژگی های صرافی ارز دیجتال توضیح داده بود و چند تا از بهترین صرافی های ارز دیجیتال را با  ویژگی هایی که داشتند معرفی کرده بود لینکشو  براتون می زارم اگر دوست داشتید یک نگاهی بهش بندازید 

https://www.didnegar.com/mag/best-persian-cryptocurrency/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.