رفتن به مطلب

کاربران گرامی تاپیک تخفیف ویژه طراحان سایت  رو مطالعه کنید و حتما از این فرصت بی نظیر و عالی نهایت استفاده را بکنید.

کاربران گرامی تاپیک دعوت به همکاری و کسب درآمد با سایت  رو مطالعه کنید و در صورت علاقه می توانید برای خودتون درآمد کسب کنید و پول در بیارید.

بامزه!!!!!!!!!!!

امتیاز دادن به این موضوع:

happy girl
 اشتراک گذاری

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال های توصیه شده

یکی از فانتزیام اینه که

یکی از فانتزیام اینه که راننده ماشین پلیس بشم بلند گو بگیرم دستم بگم :راننده پژو حرکت کن !مگان !!سرت رو بنداز پایین ! مگه خودت خوار مادر نداری !؟ماکسیمای مشکی ؟ای شیطون دخترای خوشگلی سوار کردیاااااا !؟206 صندوق دار آهنگت خیلی قدیمیه ... عوضش کن...!؟بی.ام.و مشکی ...ماتیز سفید... شماها که اینهمه خوشگلید دوس پسرم دارین یا شمارهمو از پشت همین میکروفن اعلام کنم؟!!بــــــــــــی.­امممم م.و ... فخر می فروشی ؟؟؟!!!بزن بغل ببینم!:

شام مهمون بودیم،سر سفره به

شام مهمون بودیم،سر سفره به بابام میگم،اون پارچ آب رو میدی؟زد پس کله ام نزدیک بود سرم بره تو بشقاب!!میگم چرا میزنی؟میگه:خاک بر سرِ خرت کنن!آب که خونه خودمونم هست..جوجه بخور!

داشتم تو اتوبان میرفتم دیدم

داشتم تو اتوبان میرفتم دیدم یه بچه ای رو موتور خوابش برده بود و داشت می افتاد باباش هم اصلا حواسش نبود.رفتم کنارش هر چقدر بوق میزدم نمی فهمید.آخرش رفتم جلوش و سرعتمو کم کردم تا ایستاد بهش گفتم :پس چرا حواست به بچه ات نیس ؟؟؟ی دفعه دو دستی زد تو سرشو گفت :اصغر پس ننه ت کوووووووو؟؟!!!!

نمرات درسام مبیینم یاد سیستم

نمرات درسام مبیینم یاد سیستم بازی فوتبال میفتم. 442 4231 433 ...

دیروز داشتم یه روزنامه

دیروز داشتم یه روزنامه میخوندم انتهاش نوشته بود مطلب ادامه دارد... بی اختیار دستمو بردم رو ادامه مطلب تا کلیک کنم !

اینایی که رنگ پوستشون تیره س

اینایی که رنگ پوستشون تیره س اینایی که هیچکس دوسشون نداره اینایی که معمولا شبا از خلوتشون بیرون میزنن همینایی که جثه کوچیکی دارن اما خیلیا ازشون میترسن اینایی که خدا دوتا بال بهشون دادهاینا سوسکن، سریع با یه دمپایی مورد هدف قرار بدین …

ینی اون جلب توجهی که یه ژیان

ینی اون جلب توجهی که یه ژیان تو خیابون میکنه بنز و بوگاتی و فراری وپراید نمیکنهآیا می‌دانستید گداهای شهر

آیا می‌دانستید گداهای شهر نیویورک با پول خُردهای ته جیب‌شان می‌توانند یک‌ ماه در هتل‌های کیش، اقامت خوبی داشته باشند؟!

پرچم بالاست :)

سرِ كلاسهای دانشگاه ؛ اگه يه پسر عطسه كنه: هيشششش اگه يه دختر عطسه كنه: عافيت باشه/ ايشالا خيره/ دستمال برسونيد به خانــم/ بخاری ها رو روشن كنيد/ عــآآآغــآآآ خـــُـــ اون پنجره رو ببند يخ كردن همه!

باور کنید اگر نرم ترین کاناپه

باور کنید اگر نرم ترین کاناپه های دنیا در سمت راست اتاق و مجلل ترین مبل های جهان در سمت چپ اتاق باشد …بالشت میندازم وسط اتاق و دراز می کشم تلویزیون می بینم !!!

یه سکته ی عمیق میزنی وقتی حس

یه سکته ی عمیق میزنی وقتی حس میکنی گوشیت تو جیبت نیست تجربه کردید ایا؟

سلامتی اونایی که موقع خرج

سلامتی اونایی که موقع خرج کردن برای دوستاشون، پول براشون حکم جی ال اکس رو داره.

راحت از تو جیب درمیاد

دیشب یه پشه نیشم زد پاشدم

دیشب یه پشه نیشم زد پاشدم دنبالش کردم بالاخره گوشه اطاق خفتش کردم.

اومدم بکشمش یهوگفت: مامان!!

راست میگفت! من مامانش بودم آخه خون من تو رگاش بود! تا صبح تو بغل هم گریه کردیم!

خدایا به ما که بنزو بی ام و

خدایا به ما که بنزو بی ام و نمیدی

.

.

.

.

.

.

.

حداقل به اونایی که میدی یه کم تو قیافه هاشون دقت کن ما انقدر حرص نخوووووریم

این پسرارو دیدین ابرو نخ

این پسرارو دیدین ابرو نخ میکنن مو بلند میکنن شلوار صورتی میپوشن بعد اوا صحبت میکنن؟ من خیلی نگرانشونم میترسم کم کم پارک دوبل یادشون بره.

والاااا

سلام کلا قرمزی. خوبم :-)

ما ماله اون نسلی هستیم که خدا خدا میکردیم بریم چهارم دبستان که با خودکار بنویسیم به افتخاره خودموووووووون

عطسه گرامي، يا بيا يا برو!

عطسه گرامي، يا بيا يا برو! هيچ خبرداري كه وقتي اون وسط گير ميكني، قيافه آدم عين مَنگول ها ميشه ؟

ﺑـﺎ ﺍﯾـﻦ ﻭﺿـﯽ ﮐـﻪ ﺑـﻌـﻀـﯽ

ﺑـﺎ ﺍﯾـﻦ ﻭﺿـﯽ ﮐـﻪ ﺑـﻌـﻀـﯽ ﭘـﺴـﺮﺍ ﭘـﯿـﺶ ﻣـﯿـﺮﻥ ﻓـﮏ ﮐـﻨـﻢ ﻣـﻮﻗـﻊ ﻋـﺮﻭﺳـﯿـﺸـﻮﻥ ﻋـﺮﻭﺱ ﺑـﺎ ﻣـﺎﺷـﯿـﻦ ﻣـﯿـﺎﺩ، ﺍﯾـﻨـﺎﺭﻭ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﯾـﺸـﮕـﺎﻩ ﻭﺭ ﻣـﯿـﺪﺍﺭﻩ ﻣـﯿـﺮﻥ ﺗــﺎﻻﺭ . . .

مرسی....ﺁﺭﺍﯾﺸﮕﺎﻩ ﻣﺮﺩﻭﻧﻪ 20

مرسی

....

ﺁﺭﺍﯾﺸﮕﺎﻩ ﻣﺮﺩﻭﻧﻪ 20 ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ :

ﺩﺍﺍﺍﺵ ﮔﻮﺷﻪ ﺳﯿﺒﯿﻼﺗﻮ ﭼﻪ ﻣﺪﻟﯽ ﺑﺰﻧﻢ؟

ﺁﺭﺍﯾﺸﮕﺎﻫﺎﯼ ﺍﻻﻥ : ﻋﺰﯾﺰﺯﺯﺯﻡ ... ﺍﺑﺮﻭﻫﺎﺗﻮ ﻫﺸﺘﯽ ﮐﻨﻢ ﯾﺎ

ﺷﯿﻄﻮﻧﯽ؟

ﭼﻦ ﺳﺎﻝ ﺩﯾﮕﻪ : ﻗﺮﺑﻮﻭﻭﻥ ﺍﻭﻥ ﺷﮑﻞ ﻧﺎﺯﺕ ﺑﺸﻢ ﻣﻦ

ﻣﯿﮑﺎﭖ ﺧﻠﯿﺠﯽ ﺑﺰﻧﻢ ﯾﺎ ﻻﯾﺖ ﺍﺭﻭﭘﺎﯾﯽ |:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 0
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

روزهای محبوب

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

روزهای محبوب

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

این موضوع کاملا قدیمی است. لطفا به جای بروز کردن این موضوع در نظر شروع یک موضوع جدید باشید مگر این که لازم به بروز رسانی این موضوع باشید.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

سایت ایران سی اف سی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

مطالب در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه اینترنتی حذف خواهد شد.

• اضافه کردن...