رفتن به مطلب
برای اطمینان افزونه حرفه ای Yoast SEO Premium + extensions و قالب حرفه ای BeTheme - Responsive Multi-Purpose بصورت رایگان در سایت قرار گرفت. هر افزونه و قالب که مد نظر دارید با قیمت نصف از سایت های مشابه قرار می گیرد ×

پـَـــ نــه پـَــــ

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

[center:3rs2t2dy]تو این تاپیک هرکی یه جمله پـَـــ نــه پـَــــ میگه[/center:3rs2t2dy]

[center:3rs2t2dy]سعی کنید جمله ها از خودتون باشه[/center:3rs2t2dy]

اولیش خودم

[center:3rs2t2dy]رفتم adsl شارژ کنم پول رو به طرف دادم

میگه میخوای adsl شارژ کنی ؟!!!

پـَـــ نــه پـَــــ میخوام کرایه خونمو بدم چند ماهه عقب افتاده !!! :d[/center:3rs2t2dy]

نوبت شماست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 40
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

صبح از خواب بيدار شدم، مامانم ميگه خوب خوابيدى؟

تا اومدم بگم: پـَـَـ ...

گفت: پـَـَـ نه پـَـَـ و زهرمار، پـَـَـ نه پـَـَـ درده بيدرمون، پـَـَـ نه پـَـَـ كوفت، پـَـَـ نه پـَـَـ مرض...

گفتم: خوب حالا چرا ميزنى؟ گفت: پـَـَـ نه پـَـَـ ميخواى بشينم باهات درد ودل کنم پَـــ نَ پَــــ ش کنی بذاری فیسبوک =)) =)) =)) =))

عاشقــــــــی . . ღღ . . جُــــرم قشنگــــــی است . . ღღ . . به انکــــــارش ، . . ღღ . . مَکـــــــــوش ...!

لینک به دیدگاه

رفتم تو موبایل فروشی .... فروشنده گفت موبایل می خوای؟

گفتم نه پـَـَـ نه ...... نه ...نه ...... پـَـَـ نه پـَـَـ اومدم کارت شارژ بخرم :-?? :-?? :-? :-? :d YMWHISTLE YMWHISTLE YMWHISTLE :-J :-J :-J x_x x_x x_x x_x

.

.

.

رفتم تو قصابی .... طرف بهم گفت گوشت می خوای

گفتم پـَـَـ نه پـَـَـ اومدم نرخ سکه طلا رو بپرسم :d :-bd :-bd =d> =d> =d> =d> =d> :YMBRINGITON: :YMBRINGITON: :YMBRINGITON: l-)

گاهی اوقات تو زندگی به حدی تلاش می کنیم تا شرایطی بهتر رو رقم بزنیم اما بعد مدت زمانی، می فهمیم که فقط حمالی بودیم برای دیگران و زمان رو به راحتی از دست دادیم!

لینک به دیدگاه

سر کلاس استاد به شاگرد گفت : پنجره

شاگرد گفت : ببندمش ؟

گفت پـَـــ نــه پـَــــ پنجره دن داش گلیر آی باری باخ باریباخ :d :d :d :d :d :d

اینو یکی تو یاهو برام فرستاد :d

لینک به دیدگاه

و خیابون موتوریه اومد کیفم رو قاپید، یارو میپرسه دزد بود؟

گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ رفیقم بود اومده بود امانتیش رو پس بگیره، فقط خواست هیجانش بیشتر باشه

رفتم از قسمت قفسه باز کتابخونه 2 تا کتاب برداشتم آوردم گذاشتم جلوی مسئولش که وارد حسابم کنه؛ میگه: میخوای ببریشون؟

پـَـَـ نــه پـَـَــــ اومدم کتابارو بهت توصیه کنم بخونی، میانگین ساعت مطالعه تو مملکت بره بالا

پیت بول

http://4noghteh.rzb.ir

لینک به دیدگاه

با دوستم رفتیم تو یه مغازه ی شلوغ که عسل طبیعی می فروشه؛ نوبت ما که می شه طرف می گه: شمام عسل می خواین؟ پـَـــ نــه پـَـــ دوتا زنبوریم اومدیم استخدام شیم!

بچه 2 ساله : مامان من شیر میخوام , مامان : مامان جون دیگه بزرگ شدی شیرمو نمیخواد بخوری اصلاً دیگه شیر بی شیر , بچه : پـَـــ نــه پـَـــ یه دفعه بگو اون ممتو لولو برد :d :d

لینک به دیدگاه

پام ميشكنه ميرم بيمارستان دكتر مي گه چرا پاتو تو هوا نگه داشتي؟ پات شكسته ؟ مي گم پـــ نه پـــ دارم تمرين لي لي مي كنم

لینک به دیدگاه

قاتل روح الله داداشی میگه حالا میخوان چیکارم کنن ؟ اعدامم میکنن ؟

پـَـــ نــه پـَـــ

میگن رفتی مرحله بعد حالا باید محراب فاطمی رو بکشی

:d

لینک به دیدگاه

به استاد ارگم زنگ زدم که کلاس امروزو اوکی کنم میگه واسه اوکی کردن کلاست زنگ زدی؟؟؟

میگم پـَـــ نــه پـَـــ زنگ زدم حالتو بپرسم

لینک به دیدگاه

یکی میره آرایشگاه طرف میگه اومدید موهاتون رو کوتاه کنید میگه: پـَـــ نــه پـَـــ اومدم ببینم شما کارتون رو درست انجام میدید

یکی قله اورست رو فتح می کنه بر می گرده پایین بهش میگن قله سرد بود میگه : پـَـــ نــه پـَـــ شومینه درسته کرده بودن رو قله هوا گرم شده بود

یکی خانمی ژله درست می کنه مرد خانه می آد عصبانی بوده در رو محکم می بنده ژله شروع می کنه به لرزیدن زنه میگه در رو محکم بستی داره میلرزه مرده گفت: پـَـــ نــه پـَـــ دیده من عصبانی هستم ترسیده داره می لرزه

رفتم درمانگاه به آقای دکتر گفتم یک گواهی به من میدید گفت می خواهی فردا نری مدرسه گفتم: پـَـــ نــه پـَـــ می خواهم یادگاری نگه دارم یاد این موقع که مریض شدم بی افتم بخندم

یکی با یکی دیگه داشت تو اتاق یواشکی حرف میزد من داشتم یواشکی گوش می دادم و گوشم رو چسبانده بودم به در اتاق در رو باز کرد بهم گفت فال گوش وایساده بودی گفتم : پـَـــ نــه پـَـــ داشتم ضربان قلب در را گوش می دادم ببینم خوب می زنه یا نه

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) YMWHISTLE YMWHISTLE YMWHISTLE YMWHISTLE YMWHISTLE YMWHISTLE YMWHISTLE :-w :-w :-w :-w :-w :-w =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) %-( %-( %-( %-( %-( %-( %-( %-( ^#(^ ^#(^ ^#(^ ^#(^ ^#(^ ^#(^ ~x( ~x( ~x( ~x( ~x( ~x( 8-> 8->

لینک به دیدگاه

رفتم مخابرات ميگم ADSL ميخوام

ميگه واسه خودت ميخواي؟

ميگم پــــ نـــــ مامان بزرگم ميخواد بره فيسبوك سرعت اينترنتمون پاينه

يا حق

لینک به دیدگاه

ساعت دوازده شب رسيدم خونه

بابام ميگه الان رسيدي؟

گفتم پــ نــ دو ساعت پيش رسيدم الان تكرارش داره پخش ميشه

يا حق

لینک به دیدگاه

رفتم بچه خواهرمو از مهدکودک بيارم، مربيه ميگه: بچه رو ميبريدش؟ گفتم پـَـــ نــه پـَـــ همينجا ميخورمش

با کلی عشق و علاقه به 1 بنده خدا گفتم I love you میگه با منی منم گفتم پـَـــ نــه پـَـــ با pmc ام اومدم تو از کف دستم عکس بگیری

:d :d :d :d :d :d

لینک به دیدگاه

دیروز داداشتم رفته بود بانک وقتی رسیده بود که داشتن میبستن

نگهبانش اومده میگه کاری داشتین بانک بسته است

داداشم میگه پـَـــ نــه پـَـــ میدونم تعطیله اومدم حالتون رو بپرسم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

ساعت 8شب خسته وکوفته اومدم خونه زنم میگه ازسرکاربرگشتی

میگم پ ن پ

‏.

‏.

‏.

‏.

‏.

‏,

‏,

‏.

‏.

‏.

‏.

‏.

‏.

‏.

‏.

‏.

‏.

‏.

‏.

‏.

‏.

‏.

‏.

‏.

‏.

‏.

‏.

من غلت کنم به زنم چیزی بگم

نه حسن خطرناکه حسن :d

لینک به دیدگاه

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.