رفتن به مطلب
ایران سی اف سی

دست نوشته ها و اشعار غم انگیز

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

باران کـه می بـارد

دلـم بـرایت تنـگ تـر می شـود

راه می افـتم ... بـدون ِ چـتـر ...

من بـغض می کنـم

آسمـان گـریـه ....

......................................

بیا برای یک بار هم که شده دست به خلاف بزنیم... من اندوه تو را می دزدم...! تو تنهایی مرا....!!!!

پ.ن : خدایا

خط و نشان دوزخت را برایم نکش، جهنم تر از نبودنت جایی را سراغ ندارم...

گاهی اوقات تو زندگی به حدی تلاش می کنیم تا شرایطی بهتر رو رقم بزنیم اما بعد مدت زمانی، می فهمیم که فقط حمالی بودیم برای دیگران و زمان رو به راحتی از دست دادیم!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 2
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

روزهای محبوب

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

روزهای محبوب

تمام ناتمام من با تو تمام میشود

چشمهایت به من خیره مانده... و قلبت آرام است. همین که تو آرام باشی همه چیز خوب پیش می رود...!!! خنده ام میگیرد... به روزهایی که گذشت،،، به روزهایی که خواهد آمد. تو هم میخندی.میدانی که من همیشه محو تماشای لبخند توام.پس بخند و روزهای مرا معطر کن. بوی بهشت از خنده های تو می آید... چه عطر دل انگیزی!!!

می نشینم،بند کفشهایم را می بندم،بلند میشوم،میخواهم بروم... با من می آیی،میدانم که می آیی.

بودنت را ایمان دارم، و خواستنت را. وقتی که تو میخواهی چرا من نخواهم؟؟؟ تو بخواهی همه چیز مثل موم لای انگشتان من است و تو نخواهی...

تو که بهترینی،نمیتوانم برایت چیزی بخواهم اما برای من ِ کمترین بهترین را بخواه....

برای چشمهایی که همیشه برای دیدن من باز است

میدانم که همیشه، هر وقت، حتی زمانی که بیادت نیستم به یاد منی... میدانم با منی و در منی!! میدانم چشمهایت همیشه باز بازست حتی زمانی که چشمهای من بسته است... برای از تو گفتن باید مولانا شوم، از تو گفتن کار من نیست! بی پرده بگویم من حقیرتر از آنم که بتوانم از بزرگی های تو بگویم. . .

آسمان را که نگاه میکنم تو را میبینم، کنار همان ستاره ای که سمت راست آسمان است و هر شب حتی وقتی هوا ابریست میدرخشد. میدانی؟ کنار آن ستاره قلب من می تپد.گاهی شک میکنم ستاره است یا برق چشم تو که داری به من نگاه میکنی...از این فاصله دور!

وقتی روح ما کنار هم است دیگر فاصله معنای ندارد.ما فاصله ها را به بازی گرفته ایم و به آنها میخندیم.اصلاً مگر جدایی بین ما معنی میدهد؟ وقتی که تو روح حود را در من دمیده ای و چشم مرا به زیبایی ها باز کرده ای.....

خدای خوب من؛ میدانم که چشمهایت برای دیدن من همیشه باز است، میدانم با منی و در منی... من دستهای تو را در میان دستهایم احساس میکنم!!

خدای خوبم، با من بمان.... مثل همیشه عزیز و بزرگ

همیشه منظر دریا و کوه، روح افزاست

و منظر تو، تلاقی کوه با دریاست

نفس ز عمق تو و قله ی تو میگیرم

به هرکجا که تو باشی،هوای من آنجاست

دقایقی ست تو را با من و مرا با تو

نگاه ثانیه ها مات بر دقایق ماست

من و تو آینه ی روبروی هم شده ایم

چقدر اینهمه با هم یکی شدن زیباست

خوشا به سینه ی تو سر نهادن و خواندن

که همدلی چو من ، آنجا گرفته و تنهاست

بدون واسطه همواره دیدمت ، آری

درون آینه ی روح ، جسم ناپیداست

بیا ولی که بخوانیم بی هراس، از هم

که همسرایی مرغان عشق بی پرواست

گاهی اوقات تو زندگی به حدی تلاش می کنیم تا شرایطی بهتر رو رقم بزنیم اما بعد مدت زمانی، می فهمیم که فقط حمالی بودیم برای دیگران و زمان رو به راحتی از دست دادیم!

لینک به دیدگاه

نوبت من شده بود

که معلم پرسید

صرف کن رفتن را

و شروع کردم من

رفتم ...،

رفتی..... ،

رفت .......... ،

و سکوتی سرسخت

همه جا را پر کرد

سردی ِ احساسش

فاصله را رو کرد

آری رفتی ... رفت

و من اکنون تنها

مانده ام در اینجا

شادی ام غارت شد

من شکستم در خود

سهم من غربت شد

من دچارش بودم

بغض یک عادت شد

خاطرات سبزش

روی قلبم حک شد

رفت و در شکوه شب

با خدا تنها شد

و حضورش در من

آسمانی تر شد

اشک من جاری شد

صرف ِ فعل ِ رفتن

بین غم ها گم شد

و معلم آرام

اشک را شد همگام

نزدیکتر آمد

روی دفترم نوشت:

تلخ ترین فعل جهان رفتن شد

بهرام آبادی (سکوت)

لینک به دیدگاه

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.