رفتن به مطلب
ایران سی اف سی

چندتا عکس از دروغ تساوی انسانها

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

یکی صبح که بیدار میشه اینجوری میره حمام:10:

538748.jpg

یکی هم اینجوری :84:

558181.jpg

همه آدمها با هم برابرند ، اما پولدارها محترم ترند. همه آدمها برابرند اما سياه ها بدبخت ترند و سفيدها برترند ...... البته تبعيضی در بين نيست . در کل همه آدمها با هم مساويند و بعضيها مساوی ترند !:244:

56951581.jpg

همیشه همه منتظر چراغ سبز نیستن

بعضی ها منتظر اینند که چراغ قرمز بشه....

:148:

554290.jpg

اگر مي خواهي خوشبخت باشي براي خوشبختي ديگران بكوش؛

زيرا آن شادي كه ما به ديگران مي دهيم به خود ما بر مي گردد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 20
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در کل همه آدمها با هم مساويند و بعضيها مساوی ترند !

این جمله کتاب قلعه حیوانات هست که کتاب فوق العاده ای هست اونجا جای آدما نوشته حیوانات در کل کل کتاب در خدمت این جمله هست که کتاب پرفروش و خوبی هم هست باز هم توصیه میکنم بخونید

راستی فقر عموما به خاطر بی عرضگی خود ادماست

فرهنگ ایران

http://www.farhangirani.ir/

banner.gif

سئو سایت ، وبلاگ و انجمن شما با قیمتی باورنکردنی پیام بدید

یاهو : FARHANGIRAN_AMIR

لینک به دیدگاه

در کل همه آدمها با هم مساويند و بعضيها مساوی ترند !

این جمله کتاب قلعه حیوانات هست که کتاب فوق العاده ای هست اونجا جای آدما نوشته حیوانات در کل کل کتاب در خدمت این جمله هست که کتاب پرفروش و خوبی هم هست باز هم توصیه میکنم بخونید

راستی فقر عموما به خاطر بی عرضگی خود ادماست

من مخالفم ...............می دونی تو امریکا چه طور مردم فقیر شدن ........ بعد از اون فضاحت مالی خیلی از مردم شغلشون رو از دست دادن به واسطه اون خیلیای دیگشون که به بانک بدهکار بودن خونه هاشون رو از دست دادن ..... جالبه که بدونی اگه یک فرد همه ی بدهی هاش رو سر موعد داده باشه و فقط 2 قسط مونده باشه بازم خونشون رو می گیرن................ این فقط یکی از هزاران مدلش هست ........ بازم خواستی مثال می زنم .

گاهی اوقات تو زندگی به حدی تلاش می کنیم تا شرایطی بهتر رو رقم بزنیم اما بعد مدت زمانی، می فهمیم که فقط حمالی بودیم برای دیگران و زمان رو به راحتی از دست دادیم!

لینک به دیدگاه

داداش ببین میدونی چرا یه ادم بیل گیتس میشه....

من خودم اوایل اینو قبول نداشتم اما هر چی بیشتر زندگی نامه میخونم بیشتر به این میرسم

من یه اصل توی زندگی دارم: اگه قرار باشه یه پولدار توی دنیا باشه گرا اون من نباشم

چیزی که همه چی رو به انسان میرسونه فقط خود انسان هست

کتاب راز رو در این باره بخون

اصولا بین عرف مردم اینارو کسی قبول نداره اما اگه خواستی فلسفی بحث میکنیم

فرهنگ ایران

banner.gif

لینک به دیدگاه

این فلسفی فکر کردن نیست بلکه سطحی و چشم بسته فکر کردنه:28:

لینک به دیدگاه

درود اچ.ملکی خان

ببین من یه نظر دارم شما هم یه نظر قرار نیست نظر همدیگرو بکوبونیم یا توهین کنیم

شما عقایدت رو میگی کاملا منطقی بحث میکنی منم همینطور یه نفر اون یکی رو متقاعد میکنه

گفتم که علمی و فلسفی بحث کنیم نه ....

ممنون ازت

فرهنگ ایران

banner.gif

لینک به دیدگاه

داداش ببین میدونی چرا یه ادم بیل گیتس میشه....

من خودم اوایل اینو قبول نداشتم اما هر چی بیشتر زندگی نامه میخونم بیشتر به این میرسم

من یه اصل توی زندگی دارم: اگه قرار باشه یه پولدار توی دنیا باشه گرا اون من نباشم

چیزی که همه چی رو به انسان میرسونه فقط خود انسان هست

کتاب راز رو در این باره بخون

اصولا بین عرف مردم اینارو کسی قبول نداره اما اگه خواستی فلسفی بحث میکنیم

عزیز من این مسئله یه چیز کلیه که نمیشه صرفا از دید فلسفی نگاه کرد,متاسفانه الان خیلی از به اصطلاح روشنفکرا برای اینکه هر چیزیه رو زیر سوال ببرن پسوند فلسفه و منطق رو به میون میارن (البته جدا از کلام و شخصیت شما).............. حرف شما در یک کلام کلی بود..........یعنی هر کی که فقیر خودش باعث شده ولی این غلطه, به نظرم من بهتره برای اینکه بفهمی چرا خیلی از مناطق دنیا دچار فقر شده, به سمت اقتصاد و سیاست کلی ابر قدرت ها برو و دربارش مطالعه کن..............در کل بهتر جای بی عرضگی رو به کلمه اشتباه بدی تا متوجه تغییر مشهود جملت بشی..........

گاهی اوقات تو زندگی به حدی تلاش می کنیم تا شرایطی بهتر رو رقم بزنیم اما بعد مدت زمانی، می فهمیم که فقط حمالی بودیم برای دیگران و زمان رو به راحتی از دست دادیم!

لینک به دیدگاه

البته آقای f توی یه سری کتاب داستان و زندگینامه تفکرات نویسنده رو خوندند و بر اساس همونها هم نظرشونو بیان میکنن اما شرایط دنیای واقعی و کنونی رو مورد توجه قرار نمیدن بخاطر همین دچار اشتباه شده اند و فقط 5درصد موضوع رو میبینند و 95درصد بقیه رو کلاً نادیده میگیرند:227:که اگه با دید بازتری به موضوع نگاه کنند و از قالب کتاب خارج بشوند به نقش دیگران از جمله به قول آقایm ابرقدرتها و ... هم پی میبرند؛مثلاً این بچه سیاه پوست چه میدونه عرضه چیه که بخاد جلوی فقر خودشو بگیره همینطور توی فقر و محدودیت بزرگ میشه و هیچ وقت هم نه خودش قادره و نه چنین اجازه ای پیدا میکنه که خودشو از فقر نجات بده:56:

لینک به دیدگاه

سلام به تمامی دوستان عزیز

من خیلی وارد بحث شما دوستان نمیشم

فقط این رو میخوام بگم که نظر همه شما درسته

منتها هر کدوم از یک دیدگاه و منظر دارید نگاه میکنید

حرف اقای سون هم درسته و هم حرف اقای فرهنگ ایران

منتها از دو جنبه مختلف نگاه کردید

هیچ چیز مطلق نیست بلکه شرایط هستند که روی مسائل تاثیر میذارن و البته نقش خود ادم هم تاثیر داره

اقای فرهنگ ایران شما از دیدگاه کتاب راز و نظریات انتونی رابینز و فلورانس اسکاویل شین و دیگر استاتید روانشناسی که نظرشون اینه در مفهوم کلی خواستن توانستن است و

انسان ها یکسری توانایی هایی دارند که شاید به جرات بشه گفت غافل هستند از شناخت و پیدا کردن اونها

منتها اقای سون از این دیدگاه میگن که زمانی که شرایط اجتماع یاری نکنه شاید نقش یک ادم با اون توانایی ها تاثیر زیادی نداشته باشه

من زیاد وارد بحث نمیشم و نظری هم نمیدم

فقط خواستم بگم شاید بشه یک نتیجه کلی از مجموع این نظریات گرفت

+بهتره برای نظریات هم احترام قائل باشیم

ممنون

لینک به دیدگاه

هیچ چیز مطلق نیست بلکه شرایط هستند که روی مسائل تاثیر میذارن و البته نقش خود ادم هم تاثیر داره

اقای فرهنگ ایران شما از دیدگاه کتاب راز و نظریات انتونی رابینز و فلورانس اسکاویل شین و دیگر استاتید روانشناسی که نظرشون اینه در مفهوم کلی خواستن توانستن است و

انسان ها یکسری توانایی هایی دارند که شاید به جرات بشه گفت غافل هستند از شناخت و پیدا کردن اونها

منتها اقای سون از این دیدگاه میگن که زمانی که شرایط اجتماع یاری نکنه شاید نقش یک ادم با اون توانایی ها تاثیر زیادی نداشته باشه

ممنون

اتفاقا یک مدیر باید با شجاعت وارد مبحثی بشه که می تونه جواب بده ............... کلمه دخالت هم که مسخرس چون اینجا تا حدودی عمومی و همه می تونن نظراتشون رو بدن .............. البته بنده قصد بی احترامی و ارزش قائل نشدن به نظرات دیگران رو ندارم ..... ولی داغی مباحث به همین بحث و جدلشه...........

راستی جان من کتابی حرف نزن ,سون یا رضا یا هرچی که دلت خواست ما رو صدا بزن ولی پسوند اقا و جناب و....... اینا رو نبند .............همونجوری که من خیلی راحت می گم بابا بزرگ, نمی خوای از این به بعد که بهت بگم جناب اقای پردون بزرگ پدر :4:

لینک به دیدگاه

ای ول راست گفت؛ولی آقا پردون فقط وقتی میخاد وسط دعوا بیاد و به قول آقای m نقش پدربزرگ رو بازی کنه وارد میشه و همه رو یه تکونی میده بعدم میره تا دوباره بحث داغ بشه و بیاد آب بریزه روش:277::245::174:

لینک به دیدگاه

عزیز من این مسئله یه چیز کلیه که نمیشه صرفا از دید فلسفی نگاه کرد,متاسفانه الان خیلی از به اصطلاح روشنفکرا برای اینکه هر چیزیه رو زیر سوال ببرن پسوند فلسفه و منطق رو به میون میارن (البته جدا از کلام و شخصیت شما).............. حرف شما در یک کلام کلی بود..........یعنی هر کی که فقیر خودش باعث شده ولی این غلطه, به نظرم من بهتره برای اینکه بفهمی چرا خیلی از مناطق دنیا دچار فقر شده, به سمت اقتصاد و سیاست کلی ابر قدرت ها برو و دربارش مطالعه کن..............در کل بهتر جای بی عرضگی رو به کلمه اشتباه بدی تا متوجه تغییر مشهود جملت بشی..........

درود یه سوال ایا کسی که فقیر ترین فرد توی سومالی هست میتونه پولدارترین فرد باشه . من میگم حتما میتونه همونقد که بیل گیتس میتونه ببین این حرف آدمای سست اراده هست که چیزی رو به گردن دیگری میندازن (اصلا منظورم شما یا کسی نیست ) من میگم هیچ جبری در زندگی یه فرد وجود نداره همه همه اختیار مطلق هست که باهاش میتونه به هر چی که میخواد برسه هر چیزی نظر نویسنده ها شاید بعضی شون این باشه اما من در هر چیزی نظر خودمو دارم

اولین کتابم رو بعد از اون همه مقاله به زودی منتشر میکنم

البته آقای f توی یه سری کتاب داستان و زندگینامه تفکرات نویسنده رو خوندند و بر اساس همونها هم نظرشونو بیان میکنن اما شرایط دنیای واقعی و کنونی رو مورد توجه قرار نمیدن بخاطر همین دچار اشتباه شده اند و فقط 5درصد موضوع رو میبینند و 95درصد بقیه رو کلاً نادیده میگیرند:227:که اگه با دید بازتری به موضوع نگاه کنند و از قالب کتاب خارج بشوند به نقش دیگران از جمله به قول آقایm ابرقدرتها و ... هم پی میبرند؛مثلاً این بچه سیاه پوست چه میدونه عرضه چیه که بخاد جلوی فقر خودشو بگیره همینطور توی فقر و محدودیت بزرگ میشه و هیچ وقت هم نه خودش قادره و نه چنین اجازه ای پیدا میکنه که خودشو از فقر نجات بده:56:

آفرین دقیقا بحث من روی همینه که یه بچه سیاه پوست که توی بدترین روستای آفریقا بدنیا اومده میتونه بزر

گترین فرد دنیا بشه اینو قبول دارم بهش معتقدم پاشم وایمیستم

+ ربطی به کتابای مختلفی که من خوندم نداره گفتم من نظریات خودمو دارم

ممنون

حرفتو تقریبا قبول دارم به غیر از قسمت اجتماع

اجتماع چیه یعنی یه جمعی از ادما من کاری به جمع ادما ندارم

من میگم هر کس به تنهایی میتونه هر کاری توی دنیا انجام بده شاید درکش سخت باشه اما امکانپذیره و به هر جا که میخواد میتونه برسه

اتفاقا یک مدیر باید با شجاعت وارد مبحثی بشه که می تونه جواب بده ............... کلمه دخالت هم که مسخرس چون اینجا تا حدودی عمومی و همه می تونن نظراتشون رو بدن .............. البته بنده قصد بی احترامی و ارزش قائل نشدن به نظرات دیگران رو ندارم ..... ولی داغی مباحث به همین بحث و جدلشه...........

راستی جان من کتابی حرف نزن ,سون یا رضا یا هرچی که دلت خواست ما رو صدا بزن ولی پسوند اقا و جناب و....... اینا رو نبند .............همونجوری که من خیلی راحت می گم بابا بزرگ, نمی خوای از این به بعد که بهت بگم جناب اقای پردون بزرگ پدر :4:

ای ول راست گفت؛ولی آقا پردون فقط وقتی میخاد وسط دعوا بیاد و به قول آقای m نقش پدربزرگ رو بازی کنه وارد میشه و همه رو یه تکونی میده بعدم میره تا دوباره بحث داغ بشه و بیاد آب بریزه روش:277::245::174:

خب اینا هم که دیگه به من مربوط نمیشه

لنگ نویس: هر روز بیشتر از این تالار خوشم میاد رضا گفت بچه های با مرامی داره

البته به من که نمیرسن :83:

خلاصه دوستان این دفعه کسایی که اسمشون هم توی نام کاربری نیست ب دادن پست اسمشون رو هم بنویسن یخده بیشتر رفیق شیم

فرهنگ ایران

banner.gif

لینک به دیدگاه

حرفتو تقریبا قبول دارم به غیر از قسمت اجتماع

اجتماع چیه یعنی یه جمعی از ادما من کاری به جمع ادما ندارم

من میگم هر کس به تنهایی میتونه هر کاری توی دنیا انجام بده شاید درکش سخت باشه اما امکانپذیره و به هر جا که میخواد میتونه برسه

نه معلومه که حرف خوش حالی این آقای فرهنگ ایران نمیشه باید ببرمش وسط یه بیابون ببینم میتونه بدون اجتماع زندگی کنه یا نه؛البته گناه داره یه چندتا از افسانه های بیل گیتس و امثالهم رو بهش میدم ببینم دیگه قصه تعریف میکنه یا نه؟؟اگه فکر کنی طرف بچه پولدار نیست جایی هم زندگی میکنه که اجازه بدست آوردن یک سکه رو هم بهش نمیدن اونوقت منطق و فلسفه رو به یه پول سیاه میفروشه که یه لیوان آب تمیز بخوره.:74::208:

لینک به دیدگاه

راستی خبری از دادا وحید نیست کسی ندیده ایشونو؛وای خدا احتمالاً دوباره داره نقشه میکشه من بینوا رو عزل رتبه کنه بعد بگه ببخشید ها ولی بهرحال برو گم شو؛:356:دادا شوخی کردم باهات ها نگی این پسره باز زد بسرش؛میدونی که من حالیم نیست اگه شوخی نکنم میمیرم:229:

لینک به دیدگاه

راستی خبری از دادا وحید نیست کسی ندیده ایشونو؛وای خدا احتمالاً دوباره داره نقشه میکشه من بینوا رو عزل رتبه کنه بعد بگه ببخشید ها ولی بهرحال برو گم شو؛:356:دادا شوخی کردم باهات ها نگی این پسره باز زد بسرش؛میدونی که من حالیم نیست اگه شوخی نکنم میمیرم:229:

سلام دادا

این حرفا چیه؟؟

من چنین جسارتی نمی کنم دادا به هیچ کسی :201:

شوخی بکنید

بخندید

ولی سعی کنید احترام همدیگه رو داشته باشید

بازم اگه دلخوری یا ناراحتی پیش اومده از طرف من رسما معذرت خواهی میکنم :233:

موفق باشید. یاحق

* لطفا از ما حمایت کنید تا بهترین خدمات رو براتون ارائه بدیم *

m3vay27br3f44q7zg.jpg?size_id=4

قوانین و اساسنامه سایت    -    تبلیغات در سایت    -    فروشگاه سایت

* بخش های متنوع در منوی اصلی سایت موجود می باشد *

لینک به دیدگاه

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.