رفتن به مطلب
ایران سی اف سی

یه دنیا جوک, اس ام اس و.....!!

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

مغزه تركه رو ميشكافن ببينن توش چيه ميبينن يه لره نشسته داره فكر ميكنه .

اگه گفتي شباهت پسر خوب با دايناسور چيه ؟ شباهتشون اينه كه نسل هر دوشون منقرض شده !!

از عربه نوار مغزي ميگيرند، ميبينند بيست دقيقه اولش خاليه !!:d :d

از قصابي جبارخان به ليست مشتري*ها:

خدمات جديد قصابي جبارخان. جهت خريد گوشت گاو شماره 1، جهت خريد گوشت گوسفند شماره 2، جهت خريد دمبه شماره 3 را sms كنيد و سفارش خود را در منزل دريافت نماييد.

قصابي جبارخان، پيشگام در خدمات.

از رئيس بانك ملي به مشتركان: (ساعت 2 نصفه شب)

بانك ملي ايران ،* شما را به ادامه خوابتان دعوت مي*نمايد. هر جا سخن از....

از رزيتا به الميرا:

سلام المي جون. راستش من نمي*خواستم امروز اونجوري باهات صحبت كنم. ولي راستش ميدوني چيه. از وقتي اون اتفاق افتاد نظرم راجع به كامي عوض شده. نه كه فكر كني ازش خوشم اومده ها. ولي خب قبول كن كه آدم بدي هم نيست. حالا تو اونجوري كه صحبت كردي به هر حال من نمي دونم. اميدوارم از دستم ناراحت نشده باشي. راستي اگه.......... اس ام اس 1 از 52

نگاه اولت بر من اثر كرد، نگاه دومت ديوانه*ام كرد، نگاه سومت عاشق*ترم كرد، اه، گندشو در آوردي، نگاه آخرت ديگه هيزبازي بود!

اگر مجنون شوي تو؛ من ليلي نشوم اگر خسرو شوي تو؛ شيرين نشوم گر شوي سام تو؛ من نرگس نشوم يک بار، فقط يک بار تو آدم شو نامردم اگر که حوا نشوم.

ببخشید که مزاحمتون شدم ... من نمی خواستم این خبر ناراحت کننده رو بدم اما سعی کن قوی باشی... نامرد ها بالاخره گیتار شماعی زاده رو بردن.

يه بچه ميمون از مامانش مي پرسه : مامان چرا من اينقدر زشتم؟

مامانش ميگه: پسرم برو خدا رو شکر کن که به شکل اوني که اين sms رو ميخونه نشدي!

كشاورز پير در كنار گاو آهن فرسوده اش ايستاده بود و به مزرعه شخم نخورده اش مي نگريست و همچنان منتظر بود... چون گاوش داشت اس ام اس مي خوند. (نه اصلا منظورم شما نیستید!!!)

دنيا را بدون خانمها تصور كنيد: بازارها خالي، پولها اضافه، خيابونها خلوت، مخابرات ورشكست شده، شيطون بيكار!

دستام خسته شدن، پاهام تاول زدن، از کمر افتادم، دیگه جون ندارم. دارم می میرم. اگه می شه از اندی بپرس خوشگلا تا کی باید برقصن؟

به نظر شما با وجود وضعیت بحرانی دنیا و مشکلات فراوان و تصمیم جدید شورای نگهبان هنوز هم خوشگلا باید برقصن؟

این پیغام کاملا جدیه. باور کنید. منم اول قبول نداشتم مشقامو خوب نوشتم بابام بهم عیدی داد یه توپ قلقلی داد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 39
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

علی دایی به دنبال هماهنگی های انجام شده با دروازه بان جزایر قناری، و قطعی شدن گل زنیش در این دیدار، در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد؛ نظرش درباره ی خداحافظی با تیم ملی عوض شده و آمادگی دارد تا زدن هزارمین گل خود در خدمت تیم ملی باشد! به دنبال این اظهار نظر، سخنگوی فیفا گفت: که فیفا آمادگی دارد هشتصد گل دیگر مورد ادعای علی دایی را به صورت افتخاری در مراسم خداحافظی او، به وی اهدا کند! اين بود آخرين اخبار امروز

چمن ورزشگاه بازی ایران و مکزیک تا یک سال دیگر نیازی به کود ندارد چون علی دایی 90 دقیقه توی زمین...

به میرزاپور پیشنهاد شده در فیلم چند می گیری بری...ی بازی کنه. علی دایی هم قصد داره توی این فیلم نقش جنازه رو بازی کنه.

علی دایی ضمن عذرخواهی از ملت ایران گفت: قول می دم جام جهانی 2010 جبران کنم!

از علی دایی پرسیدن برای چی رفتی جام جهانی؟ گفت: می خواستم بازی ها رو از نزدیک تماشا کنم!

مراتب سن: 1-جنین 2-نوزاد 3-خردسال 4-کودک 5-نوجوان 6-جوان 7-میانسال 8-پیر 9-فرتوت 10-کهنسال 11-فسیل 12-علی دایی!

سلام، خوبي؟ ببين يه خواهشي ازت دارم. مي خوام اگه ميشه يه دو سه روزي بيام خونه ي شما بمونم. اين روزا انگار همه با من مشکل دارن. الان به يه دوست حقيقي نياز دارم... قربانت "عثامه بن لادن"

شايد باورت نشه، اما تورو به اندازه ي دوتا چشمام دوست دارم... از طرف موش كور!

عسل، جيگر، هلو، شيريني، طلا، نقره، روي، آهن قراضه، شيرآلات، سماور سوخته خريداريم!

ديروز منتظرت بودم، نيامدي، امروز مننتظرتم تا بيايي، و اگر نيايي، فردا چشم به راهت خواهم بود... چه سخته يبوست!

گر پسري کشته شود دختري ترشيده شود. گر پسران کشته شوند کل جهان ليته شود! گر بميرد دختري بر قبر او رويد گلي گر بميرند دختران دنيا گلستان مي شود!

اول شلوارتو در ميارم، بعد مي کشمت جلو، بعد بوست مي کنم، بعد پوشکتو عوض مي کنم.

همين الان Cnn اعلام كرد كه: پايگاه اتمي بوشهر و اصفهان امشب ساعت 24 به طور كامل هوا ميره، نميدوني تا كجا ميره، من اين توپ رو نداشتم....!؟

لینک به دیدگاه

چند دسته آدم هستند که تنشون مي خاره!

اونايي که چشمک ميزنن ولي شماره نميدن

اونايي که شماره مي گيرن ولي زنگ نمي زنن

اونايي که حموم نمي رن

اونايي که اس ام اس خودت رو واسه خودت مي فرستن!

می دونی Love مخفف چیه؟

L : لايق دوست داشتن بودن

O: اميد به آينده اي روشن

V: وفاداري در عشق

E: انرژي هسته اي حق مسلم ماست

لینک به دیدگاه

مي خوامت، هرجا هستي تورو خدا از ساعت 9 به بعد از خونه بيرون نرو، چون خيلي دوست دارم، نمي خوام از دستت بدم، آخه الان وقت جمع آوري زباله هست!

اون تويي… اوني كه صورتم رو نوازش ميكنه تويي... اوني كه شبها لپم رو قرمز ميكنه تويي...

اوني كه صداش تا صبح تو گوشمه تويي... پشه آخر يه روز مي كشمت!!!

تو چقدر خوشگلی ... چقدر نازی ... باورم نمی شه که اینقدر زیبایی تو وجود یک آدم جمع بشه ... تو دست هر چی خوشگله از پشت بستی ... جیگرتو ... نفس ... عسل ... ناناز ... خوب، بسه دیگه از جلوی آینه بیایم کنار

به خدا حيفه توي اين مملكت بموني، كسي قدر تو رو نمي*دونه، اگه بري هند اونجا تو رو مي*پرستن!

کجایی؟ نشستی اون بالا با تنهایی خودت حال می کنی، ما رو تحویل نمی گیری. الهی قربونت برم بی زحمت دو تا نارگیل بنداز پایین

روی یه برگ نوشتم که دوستت دارم ولی تو مثل بز خوردیش

لینک به دیدگاه

از زیدان می پرسن چی شد که materazi رو اون جوری با سر زدی؟ می گه: فلان فلان شده به من گفت علی دایی!

حالا ديگه اگه ميخواي گيتار شماعي زاده رو ازش بگير. اصلا انرژي هسته اي رو هم ازم بگير. ولي دايي رو از تيم ملي نگير.

قسمتي از وصيت نامه علي دايي: بعد از مردنم مرا در ورزشگاه آرادي به خاک بسپاريد تا هميشه در زمين باشم.

به اشتياق اولين دانه برف، به تحمل آخرين برگ پاييز، به گرماي تن خورشيد و به زيبايي آسمان شب قسم مي خورم كه سر كاري!

سوال بينش كنكور امسال: چه کسي مي تواند دايي را تعويض کند؟ 1- خداوند 2- رهبر 3- اراده ملت 4- هيچکدام

در پي باخت تيم ايران و جريحه دار شدن امت هميشه در صحنه نام ميوه پرتقال به نارنگي محمدي تغيير کرد.

مژده، مژده، آلبوم جديد اندي به بازار آمد، نوبت خوشگلا تموم شده، حالا ديگه تو هم بايد برقصي.

می گن احمدی نژاد به بازیکنان تیم ملی گفته بود اگه صعود نکنید باید با C-130 برگردید.

چمن زير پاتيم، حالا يه وقت خر نشي بخوريمون!

جهان بيش از ۶ ميليارد نفر جمعيت داره، يكي نيست به من احمق بگه: چرا واسه تو مسيج مي*فرستم؟

خري گم كرده*ام با بار كاشي / اس*ام*اس مي*دهم شايد تو باشي

لینک به دیدگاه

شباهت ببر با مگس:

وقتی ببر رو می بینی خودتو خراب می کنی.

همون جاست که مگس رو هم می بینی .

پس شباهتشون اینه که هر دو تاشون به این معتقدند که: ..... انرژی هسته ای حق مسلم ماست.

نگاهم با نگاهت کرد برخورد / خدامرگت بده حالم به هم خورد

سلام عزیزم! پليس يه جسد پيدا كرده شبيه ميمونه، وقتی شنيدم خيلي نگرانت شدم. اگه سالمی يه ايميل بزن ما رو از اين نگرانی بيرون بيار!

زمستان دوباره ميآيد بهار دوباره تکرار مي شود امّا تو هيچ وقت تکرار نمي*شوي چون خدا يك اشتباه *رو 2 بار تکرار نمي کنه!

اگه مي*خواي قلبتو... نگاه مهربونتو ... و دستاي گرمتو از من بگيري ... باشه! بگير. ولي تو رو خدا اين انرژي هسته*اي رو از من نگير!

اهداء اس*ام*اس، اهداء زندگي است، هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم! (انجمن بيماران اس*ام*اسي)

لینک به دیدگاه

دلم بدجور هواي دستها ت رو كرده.

لحظه شماري مي كنم

براي اون لحظه كه حقت رو كف دستت بذارم

عشق تو توي قلبم

مثل يه افغاني مي مونه كه از ايران بيرون نمي ره

مثل نذير شنبه كه از خونه شكوه بيرون نمي ره

احمدي نژاد اعلام كرد:

از اين به بعد دختراني كه

به پاي دوست پسرانشون مي سوزند

نمي توانند از سهميه بنزين استفاده كنند

و تنها مي توانند گاز سوز شوند

سوال کنکور ؟ هزینه مکالمات بین شهری تو همه جای کشور 499 ریال شده !! از کی تا حالا؟؟الف)از وقتی ایران سل اومده. ب)از وقتی ایران وبا اومده . ج)از وقتی ایران طاعون اومده. د) اصلا به تو چه تو شمارتو بگیر

ميدوني معني سي ان جي چيه ؟

يعني سوخت نداريم جيگر

وقتي از همه چي خسته شدي

وقتي حس مي كني همه درها به روت بسته شده

وقتي دلت پر از غم و غصه است

تا جايي كه مي توني دستات رو به طرف آسمون بلند كن

و با تمام توانت بزن تو سرت

لینک به دیدگاه

به یارو میگن با «اداره» جمله بساز؟ میگه: ا داره بارون میاد

به غضنفر ميگن: با «بنزين» جمله بساز. ميگه: خوش به حال شماها كه سوار بنزين!

به ترکه مِيگن با «جوراب» جمله بساز ميگه سقفتون بد جورآب مي ده

به غضنفر می گن: با " ارتش کوفه " جمله بساز می گه : عرط شکوفه داری...مثل گل بهاری

به يه جنوبي ميگن با «مخابرات» جمله بساز ميگه مخا برات بستني بخرم

به ابادانيه ميگن: با «موتور» جمله بساز. ميگه:مو تور خوردم رو قالي.

به غضنفر ميگن: با «كيبورد» يه جمله بساز. ميگه: بازي ايران و آمريكا رو كي برد؟؟؟

به غضنفر ميگن: با «توكيو» جمله بساز، ميگه: من خديجه رو دوست دارم توكيو؟

به غضنفر ميگن: با «ريلكس» جمله بساز. ميگه: رفتيم باغ‌وحش با گوريل عكس گرفتيم!

به غضنفر ميگن: با «شيشه» جمله بساز،‌ ميگه: ساعت يك ربع به شيشه!

به غضنفر ميگن: با اختاپوس » جمله بساز،‌ ميگه: اخ تا پوستم سیاه نشده برم تو سایه!

به تر كه می گن یه کلمه بگو كه توش مرده: باشه می گه آمبولانس

به غضنفر ميگن: با «عدس» جمله بساز، ميگه: اگه امشب نياي اَدست دلخور ميشم

به غضنفر ميگن: با «شمشير» جمله بساز، ميگه: فدات شم شير مي‌خوري؟!

به غضنفر ميگن: با «تورج» جمله بساز. ميگه: حقوق گرفتم، رفتم همه رو زدم تو رج (رگ)!

به غضنفر ميگن با ريسمان جمله بساز... مي گه مي تونم انگليسي بگم؟ مي گن: بابا ايول بگو.. غضنفر مي گه:نو ريسمان تو پيجينگ

به غضنفر ميگن: با «صداقت» جمله بساز، ميگه: داشتم با تلفن صحبت مي‌كردم صدا قطع شد!

به غضنفر ميگن: با «سينا» جمله بساز. ميگه: با عباس‌اينا رفتيم بيرون!

به غضنفر ميگن: با «سوسن» جمله بساز. ميگه: من چلوكباب دوست دارم مخصوصا با سماق!

به غضنفر ميگن: با «ستيز» جمله بساز، ميگه: موبايل سِت ايز آف (mobile set is off)

به غضنفر ميگن: با «رادار» جمله بساز ميگه: از اينجا به خونه ما راداره

به غضنفر ميگن: با «خرچنگ» جمله بساز، ميگه:‌ كره خر چنگ نزن!

به غضنفر ميگن: با «جام جم» جمله بساز. ميگه: صبح كه از خواب پاميشم جامو جم مي‌كنم!

به غضنفر ميگن: با «تلاش» جمله بساز،‌ ميگه: مادرم رفت بازار طلاشو فروخت!

لینک به دیدگاه

نانوايي ها بعد از هدف مند شدن سلام. به سيستم گوياي نانوايي شاطر اکبر خوش آمديد؛ جهت اطلاع از قيمت نان عدد 1، ثبت نام خريد نان به صورت قسطي عدد 2، طرحهاي تشويقي رنگي عدد 3 و شرکت در قرعه کشي پنج نان رايگان در هفته عدد 4 را فشار دهي

چيه چيزی شده؟؟ چرا ساکتی !! دوس داری بنزين بزنی با کارت کی.. ؟؟!!! شنيدم بنزين شده 700 به تازگی !! بنزين تو تقسيم ميکنی با يکی !! دیگه که رو کارت بنزينش حساسی !!!! روش داری عقايده خيلی شيکو وسواسي !!! اونقده اونو ميخوای که اگه ليتری 100 بنزين بدم بهت منو نشناس

زن خودش را زیبا می کند چون خوب فهمیده که چشم مرد،

تکامل یافته تر از مغز اوست !

یه ضرب المثل آفریقایی می گه : ehsaban tenat eb ras mahkim یعنی تو برام عزیز ترینی. جالبه اگر از آخر هم بخونی همین معنی رو میده!

این اس ام اس رو برای 2 نفر بفرست: اولی برای یک آدم احمق و دومی برای یک آدم نفهم. بعد بشین فکر کن ببین خودت کدوم یکی بودی که من اینو برات فرستادم؟

از رزيتا به الميرا:

سلام المي جون. راستش من نمي‌خواستم امروز اونجوري باهات صحبت كنم. ولي راستش ميدوني چيه. از وقتي اون اتفاق افتاد نظرم راجع به كامي عوض شده. نه كه فكر كني ازش خوشم اومده ها. ولي خب قبول كن كه آدم بدي هم نيست. حالا تو اونجوري كه صحبت كردي به هر حال من نمي دونم. اميدوارم از دستم ناراحت نشده باشي. راستي اگه.......... اس ام اس 1 از 52

لینک به دیدگاه

تركه و رشتيه ميرن جهنم .رشيته مي پرسه چه جوري مردي؟ تركه ميگه از سرما تو چي ؟ ميگه من از تعجب رفتم خونه ديدم زنم خوابيده همه جا رو گشتم ، توي اتاق ، زير تخت

توي انباري ، توي كمد ، خلاصه ديدم هيچ كس نيست از تعجب سكته كردم تركه گفت : خاك بر سرت اگه توي فريزر رو مي گشتي نه من مي مردم نه تو

تركه ميخواسته بره بهشت زهرا، گل گيرش نمياد كمپوت ميبره

يه مرده به رفيقش ميگه: ببين من هر وقت با زنم دعوا ميکنم، هميشه حرف آخر رو من ميزنم و اون ديگه هيچي نميگه! رفيقش ميگه: بابا دمت گرم، کارت خيلي درسته، حالا اون حرف آخر چي هست؟ مرده ميگه: گه خوردم

ترکه پشت در اتاق عمل بود ، پرستار صدا مي زنه: همراه مريض ... ترکه ميگه: .... 0912487...

اينجا راديو تهران است صداي ما را از تلويزيون ميشنويد : پيشاپيش فرا رسيدن عيد فطر و حلول ماه مبارک نوروز را بر همه فجر آفرينان عرصه ايثار و فن آوري هسته اي و پيروان آن حضرت صلوات

ترکه ميره استاديوم ، توي موج مکزيکي غرق مي شه!

به ترکه ميگن تو تهران پول ريخته بيا اينجا... از اتوبوس که پياده ميشه ميبينه يه تراول جلو پاشه ميگه الان حال ندارم از فردا جمع مي کنم

به رشتيه مي گن تو هشت سال اسير بودي ..... چطور بچه دو ساله داري ؟.... مي گه : من اسير بودم ، خانوم که اسير نبوده

ترکه داشته تو خيابون ميرفته يهو يه چيزي ميبينه، دولا ميشه انگشتشو ميزنه توش و ميزنه به دهنش، ميگه: اه اه اه اين که ا.ن بود، خوب شد پام نرفت روش

لینک به دیدگاه

اگه تا حالا نتونستی پس دیگه هیچوقت نمی تونی

( ستاد مبارزه با امیدواری کاذب جوانان )

----------------------------------------------------------------------------

اطلاعیه شیطان: تا میتوانید گناه کنید به علت مبلغ بالای قبض، گاز جهنم قطع شده از آتش خبری نیست

تهرانیه به آبادانیه میگه که ما یه سگ داریم وقتی میاد خونه در میزنه بعد میاد تو !!!!!!

آبادانیه میگه : کا مگه سگتون کلید نداره ؟!!!!!! D:

ترکه ميره مسابقه بيست سئوالي شرکت ميکنه، دوستاش قبل از مسابقه بهش ميگن جواب بيسکوئيت است ولي بزار آخرسر بگو... ترکه ميگه: يک کويته؟ دو کويته؟ سه کويته؟ ... نوزده کويته؟ مجري مسابقه براي راهنمايي ميگه که با چاي هم ميخورن.. ترکه ميگه: قنده

بچه ترکه از پدرش مي پرسه: بابا، ماه نزديك تره يا اصفهان؟ ترکه ميزنه پس گردنش و ميگه: آخه پدرسگ، معلومه ديگه، مگه تو از اينجا ميتوني اصفهان رو ببيني؟

نصيحت يه ترک به زنش: هر وقت يه سوسک تو دستشويي ديدي با دمپايي فورا نکوب تو سرش... بي توجه از بغلش رد شو... اين کار از صدتا فحش براش بدتره

چه خه چیست؟ نیروی مغناطیسی لر که سگ را در 20 متری میخ کوب میکند

از ترکه مي پرسن : فرق انجير با زنجير چيه ؟ ميگه والا اجه آدم شانس بياره زن جيرش مياد ولي اجه شانس نياره ان جيرش مياد

اصفهانيه آب معدني مي خره، به زنش مي گه حاج خانم آب بريز توش، اين خيلي غليظه.

لینک به دیدگاه

ترکه رو داشتن به جرم قتل زنش محاکمه ميکردن، دادستان ميگه: سنگدل! تو وقتي داشتي زنت رو ميکشتي، نداي وجدانت رو نشنيدي؟! ترکه ميگه: نه والله! بس که اين زنيکه جيغ و داد ميکرد مگه ميذاشت ما چيزي بشنويم؟!!

من اگر دفتر نفرین شده ی اندوهم / اگر از نسل گلی هرزه به روی کوهم / اگر از کل جهان وارث یک احساسم / تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی / که فقط لایق آتش زدنی

اصفهانيه مي ره فيلم شام آخر رو ببينه، با خودش قابلمه مي بره

این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست آن کشور نو آن وطــــن دانش و صنعت هرگز به دل انگیــــــــــزی ایران کهن نیست در مشهد و یزد و قم و سمنان و لرستان لطفی است که در کلگری و نیس و پکن نیست در دامن بحر خزر و ساحل گیلان موجی است که در ساحل دریای عدن نیست در پیکر گلهای دلاویز شمیران عطری است که در نافه ی آهوی ختن نیست آواره ام و خسته و سرگشته و حیران هرجا که روم هیچ کجا خانه من نیست آوارگی وخانه به دوشی چه بلایی ست دردی است که همتاش در این دیر کهن نیست

اره با تعجب به یخ نگاه میکنه و میگه:خدایا یعنی کجاش سوراخه که آب میچکه

ترکه میاد اهواز میره جاده ساحلی یه دشداشه (لباس سفید و بلند عربا)رو زمین میبینه

میگه : ولک این عربه رو کی خورده پوستشو اینجا ریخته

لینک به دیدگاه

عربه با تهرانیه دعوا میکنه حالا تهرانیه هی فحش میداده

عربه برا اینکه کم نیاره میگه : نه تربیت دیدی نه خانوادگی حرف نکن صحبت نزن برو با این موهای احمقت انگار از وحشیا اوردنش با اون چاقش

عادل پسر خاله عزیزم

نگاهت چون عقاب،

دلت چون دریا،

دستت چون آتش

صدایت چون پرنده،

قدت چون سرو.

خاک بر سرت هیچیت مثل آدم نیست

شعر جديد ايران: سرزده است افق مهر خوا وران فروغ بابا مربا بده بابا

تو خودت نمره بیستی خر نشو هیچ گه ایی نیستی

جيک جيک جيک جيک جيک جيک جيک جيک جيک جيک جيک يه جيک اضافه کن بفرست براي جوجه ي بعدي . ( ستاد سر شماري جوجه هاي آخر پاييز)

خواص گوسفند :

بو میدهد

سبزی میخورد

گاهی می خوابد

پرواز نمیکند

عقل دارد اما اس ام اس های سر کاری را تا آخر می خواند...!!!

تا حالا دقت کردی همه ی چیزهای خوب خانوم هستن؟

خورشید خانوم، مهتاب خانوم، پروانه خانوم...

اما همه ی چیزهای بد آقا هستن:

آقا دزده، آقا گاوه، آقا گرگه....

لینک به دیدگاه

نامزد غضنفر:اینقدر مى خوامت كه دوست دارم تو بغلت بمیرم

غضنفر: تو رو بخدا برو بغل ننـــت بمیر واسه ما مشكل درست نكن!

ای دخترانی که ملاک انتخابتان خودرو طرف است همانا پس از مدتی همچون روغن موتور آن خودرو تعویض می شوید

به ترکه ميگن پسرت رکورد شکونده ميگه گه خورده من که پولش رو نميدم

ترکه داشته راه ميرفته خسته ميشه شروع ميکنه به دوييدن'

قزوينيه تو صف نون بوده، يه پسر خوشگل هم جلوش واستاده بوده. يه دفعه شاطره مياد بيرون، ميگه: نون تموم شد! ملت هم ميرن دنبال كار و زندگيشون و صف به هم ميخوره. قزوينيه شاكي ميشه، داد ميزنه: نون تموم شد كه شد! صف رو چرا بهم ميزني

ترکه بدهکار بوده، شرخر ميفرستن در خونش يارو مياد تو ميگه يا بدهکاريتو ميدي يا شلوارتم ميکنم ميبرم، ترکه ميگه هرچي دلت مي خواد ببر، نون بربري رو با خودت نبر

یه روز يارو سوار هواپيما مي شه، يهو هواپيما سقوط مي کنه... اين قرار بود جوک باشه اما حادثه خبر نمي کنه.

يه يارو ميره زير غلطك، تركه ميره خبر مرگش رو به خانوادش بده. ميره در خونشون به پسر يارو ميگه: بابات چه جوري بود؟ ميگه: دراز و باريك. تركه ميگه: حالا ديگه صاف و پهنه

لینک به دیدگاه

دو تا اصفهاني دراز كشيده بودند يكيشون داشته خميازه مي كشيده اون يكي ميگه داداش تا دهنت بازه اين اصغر ما رو هم صدا بزن

تو چقدر خوشگلي ... چقدر نازي ... باورم نمي شه که اينقدر زيبايي تو وجود يک آدم جمع بشه ... تو دست هر چي خوشگله از پشت بستي ... جيگرتو ... نفس ... عسل ... ناناز ... خوب، بسه ديگه از جلوي آينه بيايم کنار

باغ وحش تهران: لطفا به حيوانات خوراکي ندهيد .

باغ وحش ترکها: خوراکي هاي حيوانات را نخوريد.

باغ وحش لر ها: از خوردن حيوانات بپرهيزيد

لره ميره آزمايشگاه خون بده ، از انگشتش خون نميومده

پرستاره انگشتشو ميمکه تا خون بياد

لره خوشش مياد ميگه اينجا آزمايش ادرار هم ميگيرين ؟

لینک به دیدگاه

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.