رفتن به مطلب
ایران سی اف سی

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۵ ژانویه (۲۵ دی)

امتیاز دادن به این موضوع:


براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، لایت کوین، ایاس و استلار برای امروز (۲۵ دی) را در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در هفته‌ی گذشته، درگیر انباشت بالای سطح ۷,۸۵۶.۷۶ دلار بود. این سطح مقاومتی با قدرت شکسته شده است. شیب مثبت هردو میانگین متحرک و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی مثبت خود، نشان‌دهنده‌ی قدرت خریداران نسبت به قدرت فروشندگان است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین 15 ژانویه (25 دی)

با شکست قیمت در بالای سطح ۸,۴۵۲.۸۴ دلار انتظار افزایش مومنتوم در قیمت بیت کوین را داشتیم. این سطح با صعود قیمت در کندل روزانه‌ی دیروز (۱۴ ژانویه) شکسته شد، بنابراین می‌توان انتظار یک رالی صعودی تا ۹,۵۰۰ دلار و در بالای آن تا ۱۰,۳۶۰.۸۹ دلار را داشت. پیشنهاد می‌شود با صعود قیمت، حد ضرر همراه با حرکات قیمتی به سطوح بالاتر منتقل شود.

از طرفی دیگر اگر قیمت باری دیگر به زیر حمایت ۷,۸۵۶.۷۶ دلار نزول کند، ریزش قیمت تا ۷،۰۰۰ دلار امکان‌پذیر است.

 • مقاومت‌ها: ۱۰,۳۶۰.۸۹ – ۹,۵۰۰
 • حمایت‌ها: ۸,۴۵۲.۸۴ – ۷,۸۵۶.۷۶ – ۷،۰۰۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

اتریوم سقف کانال صعود و نزولی روزانه‌ی خود را با قدرت شکانده است. این اتفاق پیشنهاد حرکت به سمت سطوح بالاتر در قیمت اتریوم را می‌دهد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم 15 ژانویه (25 دی)

قیمت به هدف او‌لیه‌ی خود پس از شکست کانال در مقاومت ۱۷۳.۸۴۱ دلار رسیده است. با توجه به فاصله گرفتن قیمت از میانگین‌های متحرک می‌توان انتظار دیده شدن دوباره‌ی سقف کانال برای تکمیل پولبک در ناحیه‌ی ۱۵۱.۸۲۹ الی ۱۵۷.۵۰ دلار را داشت.

در مقابل اگر قیمت همچنان با قدرت سطح مقاومتی ۱۷۳.۸۴۱ دلار را بشکند، انتظار یک رالی قیمتی تا هدف ۱۹۷.۷۵۰ دلار را داریم. قیمت به هدف او‌لیه‌ی خود پس از شکست کانال در مقاومت ۱۷۳.۸۴۱ دلار رسیده است. با توجه به فاصله گرفتن قیمت از میانگین‌های متحرک می‌توان انتظار دیده شدن دوباره‌ی سقف کانال در ناحیه‌ی ۱۵۱.۸۲۹ الی ۱۵۷.۵۰ دلار را داشت.

 • مقاومت‌ها: ۱۹۷.۷۵۰ – ۱۷۳.۸۴۱
 • حمایت‌ها: ۱۵۷.۵۰ – ۱۵۱.۸۲۹

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

قیمت ریپل در هفته‌ی گذشته از سطح میانگین‌های متحرک جهش داشته است که نشانه‌ی مثبتی است. خریداران موفق به هدایت قیمت به مقاومت بالاسری در ۰.۲۳۲۶ دلار شده‌اند که نشان می‌دهد در سطوح بالاتر همچنان تقاضا وجود دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل 15 ژانویه (25 دی)

با برخورد قیمت ریپل به روند منفی روزانه انتظار داریم فروشندگان برای پایین آوردن قیمت تا سطح حمایتی ۰.۲۰۰۴۱ دلار تلاش کنند. میانگین‌های متحرک نیز در این سطح واقع شده‌اند. اگر فروشندگان موفق به پایین کشیدن قیمت از این سطح حمایتی شوند، ریزش قیمت تا ۰.۱۸۳۳۹ دلار ممکن است.

در طرف مقابل اگر خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای سقف ۰.۲۴۵۱ دلار شوند، قیمت روند منفی خود را شکانده است و انتظار قدرتمند شدن خریدارن و افزایش مومنتوم را داریم.

 • مقاومت‌ها: ۰.۲۴۵۱
 • حمایت‌ها: ۰.۱۸۳۳۹ – ۰.۲۰۰۴۱ – ۰.۲۳۲۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

قیمت بیت کوین کش به بالای مقاومت ۳۳۱ دلاری خود نفوذ کرده است. با نزدیک شدن قیمت به روند منفی روزانه و قرار گرفتن شاخص RSI در ناحیه‌ی اشباع خرید انتظار اصلاح قریب الوقع در قیمت بیت کوین کش را خواهیم داشت. البته با توجه به شیب مثبت هر دو میانگین و جهش قیمت از این دو، احتمال صعود قیمت تا خط روند در قیمت ۴۱۷ دلار در این هفته را می‌توانیم داشته باشیم و ممکن است پس از این صعود اصلاح قیمتی شروع شود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش 15 ژانویه (25 دی)

معامله‌گران می‌توانند حد ضرر معاملات خرید را در سطح ۳۰۷ دلار قرار دهند و با صعود قیمت آن را به بالاتر انتقال دهند. با نزول قیمت به زیر سطح ۲۵۸.۲۶ دلار، دیدگاه نزولی و احتمال ریزش قیمت تا حمایت ۲۴۱.۸۵ دلار قوی می‌شود.

 • مقاومت‌ها: ۴۱۷
 • حمایت‌ها: ۳۳۱ – ۳۰۷ – ۲۵۸.۲۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت‌ کوین

قیمت لایت کوین در هفته‌ی گذشته موفق به شکاندن مقاومت ۵۰ دلاری خود شد. قیمت با برخورد به میانگین های متحرک در روز گذشته جهش خوبی به سمت بالا تجربه کرده است. این به این معناست که تقاضا در سطوح بالاتر همچنان وجود دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین 15 ژانویه (25 دی)

در تایم فریم هفتگی قیمت به مقاومت میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه برخورد کرده است. اگر قیمت در این هفته موفق به تثبیت در بالای این میانگین در ۵۷ دلار شود، انتظار رالی قیمت تا سطوح بالاتر مانند ۶۳ دلار و بالاتر از آن در ۷۲ دلار را خواهیم داشت.

در مقابل اگر قیمت به زیر حمایت ۵۰ دلاری برود، انتظار ریزش قیمت تا ۴۷.۸۲۶۴ دلار وجود خواهد داشت. به معامله‌گرانی که از قبل از این حرکات وارد معامله‌ی خرید شده‌اند، پیشنهاد به نگه داشتن حد ضرر در ۴۷ دلار می‌شود.

 • مقاومت‌ها: ۷۲ – ۶۳
 • حمایت‌ها: ۵۰ – ۴۷.۸۲۶۴

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

با نفوذ قیمت به ناحیه‌ی مقاومتی ۳.۶۷ الی ۴.۲۵ دلار و ورود اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) به ناحیه‌ی اشباع خرید انتظار اصلاح قیمت ایاس را در این هفته داریم.

تحلیل تکنیکال هفتگی ایاس ۱۵ ژانویه (۲۵ دی)

قیمت ایاس می‌تواند تا سطوح میانگین‌های متحرک در ۲.۹۸ الی ۳.۱۴ دلار و پولبک به خط روند اصلاح داشته باشد. اگر قیمت بر خلاف تحلیل به بالای ناحیه‌ی مقاومتی ۴.۲۵ دلار برود، قدرت خریداران بیشتر خواهد شد و ایاس می‌تواند تا ۵ دلار (با توجه به الگوی نیم دایره) صعود داشته باشد.

 • مقاومت‌ها: ۵ – ۴.۲۵
 • حمایت‌ها: ۳.۱۴ – ۲.۹۸

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار

خریدارن در قیمت استلار موفق به شکستن مقاومت ۰.۰۵۰۸ دلاری در قیمت شده‌اند. الگوی فنجان و دسته تشکیل شده در نمودار روزانه می‌تواند قیمت را تا هدف الگو در روند منفی در ۰.۶۰۷ دلار هدایت کند.

تحلیل تکنیکال هفتگی استلار ۱۵ ژانویه (۲۵ دی)

شیب مثبت هردو میانگین متحرک و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی مثبت خود، غلبه‌ی قدرت خریداران به فروشندگان را نشان می‌دهد. حد ضرر معاملات خرید را می‌توان روی حمایت ۰.۰۴۶۰ دلار قرار داد. در صورت نفوذ قیمت به زیر این سطح، انتظار ریزش تا سطح ۰.۰۴۱۰ دلار وجود دارد.

 • مقاومت‌ها: ۰.۶۰۷
 • حمایت‌ها: ۰.۰۵۰۸ – ۰.۰۴۶۰ – ۰.۰۴۱۰

The post تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱۵ ژانویه (۲۵ دی) appeared first on ارزدیجیتال.

نمایش متن کامل

توجه: برای دانلود مرورگر به فیلترشکن نیاز دارید ولی بعد از نصب مرورگر مثل مرورگرهای دیگه (کروم، فایرفاکس و ...) کار می کنه!

بیت کوین - کسب درآمد حرفه ای

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

×
×
 • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.