رفتن به مطلب

کاربران گرامی تاپیک دعوت به همکاری با سایت  رو مطالعه کنید و در صورت علاقه می توانید برای خودتون درآمد کسب کنید و پول در بیارید.

کاربران گرامی اگر به افزونه یا قالب های وردپرس نیاز دارید می توانید از بخش پشتیبانی سایت درخواست دهید تا در اسرع وقت با کمترین قیمت در اختیار شما قرار بگیرد.

جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
bitcoin

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۶ می (۶ خرداد)

امتیاز دادن به این موضوع:

پست های پیشنهاد شده

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، بیت‌ کوین اس‌وی، لایت کوین، ایاس، بایننس کوین و تزوس برای امروز (۶ خرداد) را در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در ۲۴ می به زیر خط روند صعودی (خط زرد در تصویر) رفته است. اگر خریداران تا چند روز آینده موفق به هدایت قیمت به بالای آن نشوند، این امر بیا‌نگر پایان این روند صعودی خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین ۲۶ می (۶ خرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

سطح حمایت بعدی کمی پایین‌تر از میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) و در ۸,۱۳۰.۵۸ دلار قرار دارد. اگر قیمت در این سطح حمایت شود، برای چند روز دیگر بین دو حد پایین و بالای ۸,۱۳۰.۵۸ الی ۱۰,۰۰۰ دلار محصور خواهد ماند.

افقی شدن میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۹,۰۷۳ دلار و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) کمی در زیر ناحیه‌ی میانی خود، نشان‌دهنده‌ی تعادل نسبی بین عرضه و تقاضا است. با جهش قیمت از حمایت ۸,۱۳۰.۵۸ دلار امکان رشد دوباره‌ی قیمت تا ۱۰,۰۰۰ دلار وجود خواهد داشت. در مقابل، با ریزش قیمت به زیر این حمایت، امکان شروع روند نزولی جدید وجود دارد.

 • مقاومت‌ها: ۱۰,۰۰۰
 • حمایت‌ها: ۹,۰۷۳ – ۸,۱۳۰.۵۸

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

خریداران موفق به حفظ قیمت اتریوم درون کانال صعودی نبوده‌اند که نشانه‌ی خوبی برای قیمت نیست. در وضعیت فعلی خریداران در تلاش برای حفظ قیمت در بالای روند صعودی (خط زرد در تصویر) هستند. قیمت در نوسانات اخیر خود دو مرتبه به این خط واکنش نشان داده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی اتریوم ۲۶ می (۶ خرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

با شکست خط روند نزولی در ۲۱۱ دلار و بسته شدن آن در بالای آن، الگوی سر و شانه معکوس در قیمت فعال خواهد شد. هدف این الگو در ۲۵۷ دلار و در نزدیکی سقف کانال صعودی قرار خواهد گرفت.

در مقابل، اگر فروشندگان موفق به پایین آوردن قیمت از خط روند صعودی در ۱۹۷ دلار شوند، ریزش قیمت تا ۱۷۶.۱۱۲ دلار ممکن خواهد بود. با حمایت قیمت در این سطح، اتریوم برای چند روز دیگر نوساناتی محدود را تجربه خواهد کرد. افقی شدن میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) کمی در بالای سطح ۵۰، نشان‌دهنده‌ی تعادل نسبی بین عرضه و تقاضا است. ریزش قیمت به زیر سطح ۱۷۶.۱۱۲ دلار به معنی شروع روند نزولی جدید خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۲۱۱ – ۲۵۷
 • حمایت‌ها: ۱۹۷ – ۱۷۶.۱۱۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

قیمت ریپل پس از برخورد به میانگین‌های متحرک به سمت پایین چرخش کرده و امروز تا ۰.۱۷۵ دلار نیز ریزش داشته است. جهش قیمت از سطح ۰.۱۷۳۷۲ دلار به معنی حمایت قوی خریداران از آن است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ریپل ۲۶ می (۶ خرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

خریداران با ورود به معاملات خرید در جهش قیمت از حمایت ۰.۱۷۵ دلار، می‎‌توانند حد ضرر این معاملات را در ۰.۱۷۳ دلار تنظیم کنند. با شکست خط روند نزولی (خط زرد در تصویر) در ۰.۲ دلار، سناریوی صعود قدرت خواهد گرفت.

در بالای این سطح، حرکت قیمت تا ۰.۲۲۵۰۴ دلار و سپس ۰.۲۳۶۱۲ دلار ممکن خواهد بود. خریداران با حرکت قیمت به سطوح بالاتر می‌توانند حد ضرر را به سطوح بالاتر منتقل کنند. در مقابل با چرخش قیمت از این سطح و ریزش آن به زیر ۰.۱۷۳۷۲ دلار، حرکت نزولی قیمت تا ۰.۱۴ دلار ادامه ‌دار خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۰.۲ – ۰.۲۲۵۰۴ – ۰.۲۳۶۱۲
 • حمایت‌ها: ۰.۱۷۳۷۲ – ۰.۱۴

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

قیمت بیت کوین کش در ۲۴ می پس از برخورد به میانگین‌های متحرک چرخش کرده و به زیر سطح حمایت اخیر خود در ۲۳۰ دلار رفته است. حمایت شدن قیمت در بالای سطح ۲۱۷.۵۵ دلار به معنی جریان داشتن خرید در سطوح پایین‌تر خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین کش ۲۶ می (۶ خرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

خریداران بار دیگر برای هدایت قیمت به بالای میانگین‌های متحرک در ۲۴۰ دلار تلاش خواهند کرد. در صورت موفقیت، حرکت قیمت تا ۲۵۵.۴۶ دلار و در بالای آن تا مقاومت کلیدی ۲۸۰.۴۷ دلار ممکن خواهد بود. در مقابل چرخش قیمت از میانگین‌های متحرک به سمت پایین، احتمال ریزش آن تا ۲۱۷.۵۵ دلار را افزایش خواهد داد. قیمت در گذشته سه مرتبه به این سطح واکنش نشان داده است، بنابراین با جهش قیمت از آن موقعیت خرید وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۲۴۰ – ۲۵۵.۴۶ – ۲۸۰.۴۷
 • حمایت‌ها: ۲۱۷.۵۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین اس‌وی

قیمت بیت کوین‌اس‌وی در ۲۴ می پس از برخورد به میانگین‌های متحرک به سمت پایین چرخیده است. این امر نشانه‌‌ای منفی برای قیمت تلقی می‌شود. حمایت بعدی قیمت در ۱۷۰ دلار قرار دارد که با شکسته شدن آن احتمال شروع روند نزولی جدید وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی بیت کوین اس‌وی ۲۶ می (۶ خرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

با این حال با توجه به اینکه خریداران در گذشته سه مرتبه از سطح ۱۷۰ دلار حمایت کرده‌اند، جهش قیمت از این سطح می‌تواند فرصت خرید ایجاد کند. با هدایت قیمت به بالای خط روند نزولی (خط زرد در تصویر) در ۱۹۷ دلار توسط خریداران، امکان رشد قیمت تا ۲۲۷ دلار وجود خواهد داشت. با توجه به این که قیمت در گذشته دو مرتبه به این سطح واکنش نشان داده است، سطح ۲۲۷ دلار مقاومت کلیدی برای قیمت خواهد بود. بنابراین خریداران می‌توانند در نزدیکی این سطح سود معاملات خود را ذخیره کنند.

 • مقاومت‌ها: ۱۹۷ – ۲۲۷
 • حمایت‌ها: ۱۷۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت‌ کوین

قیمت لایت کوین در ۲۴ می پس از برخورد به میانگین‌های متحرک به سمت پایین چرخیده است. این امر نشانه‌‌ای منفی برای قیمت تلقی می‌شود. اگر در چند روز آینده خریداران موفق به هدایت قیمت به بالای میانگین‌های متحرک در ۴۴ دلار نشوند، احتمال فعال شدن الگوی سر و شانه افزایش خواهد یافت.

تحلیل تکنیکال هفتگی لایت کوین ۲۶ می (۶ خرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

این الگوی بازگشتی یا بسته شدن قیمت در زیر سطح ۳۹ دلار فعال خواهد شد و توان شروع حرکت نزولی جدید در قیمت تا حمایت ۲۷.۲۱۳۶ دلار را خواهد داشت. اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در حال تشکیل این الگو است که با حرکت آن به زیر سطح ۴۰ فعال خواهد شد.

سناریوی نزول قیمت با جهش آن از حمایت ۳۹ دلار و حرکت به بالای خط روند نزولی (خط زرد در تصویر) در ۴۳.۵ دلار منتفی خواهد شد و در این صورت رشد قیمت تا ۵۰.۷۸۶۴ دلار ممکن خواهد بود. با بسته شدن قیمت در بالای سطح ۵۲.۲۸۰۳ دلار نیز شتاب قیمت افزایش خواهد یافت.

 • مقاومت‌ها: ۴۴ – ۵۰.۷۸۶۴ – ۵۲.۲۸۰۳
 • حمایت‌ها: ۳۹ – ۲۷.۲۱۳۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین در چند روز گذشته در بالای میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) حمایت شده است. این سطح برای قیمت حمایت کلیدی به حساب می‌آید. با جهش قیمت از این سطح، احتمال حرکت قیمت تا خط روند نزولی در ۱۷ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی بایننس کوین ۲۶ می (۶ خرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

در صورت موفقیت خریداران در حمایت از قیمت، رشد آن تا ۱۸.۱۳۷۷ دلار ممکن خواهد بود. در بالای این مقاومت نیز روند صعودی تا مقاومت ۲۱.۵۰ دلار ادامه‎‌دار خواهد شد.

در مقابل با چرخش قیمت از سطوح فعلی یا خط روند نزولی و حرکت قیمت به زیر میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۱۶.۰۱۶۸ دلار، ریزش قیمت تا ۱۴.۹۵۸۶ دلار و در زیر آن تا ۱۳.۶۵ دلار ممکن خواهد بود. شکست قیمت به زیر این سطح نیز به معنی شروع روند نزولی جدیدی خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۱۷ – ۱۸.۱۳۷۷ – ۲۱.۵۰
 • حمایت‌ها: ۱۶.۰۱۶۸ – ۱۴.۹۵۸۶ – ۱۳.۶۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

قیمت ایاس در چند روز گذشته در زیر دو میانگین متحرک در حال معامله شدن بوده است. این امر نشانه‌ای منفی برای قیمت به حساب می‌آید. در وضعیت فعلی فروشندگان برای پایین آوردن قیمت از حمایت کلیدی ۲.۳۳۱۴ دلار تلاش خواهند کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ایاس ۲۶ می (۶ خرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب منفی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی سطح میانی خود، نشان از برتری نسبی فروشندگان دارد. با بسته شدن قیمت در زیر ۲.۳۳۱۴ دلار، الگوی سر و شانه با هدف ۱.۵۵۲۴ دلار فعال خواهد شد.

اگر خریداران بار دیگر از حمایت ۲.۳۳۱۴ دلار دفاع کرده و قیمت را به بالای دو میانگین متحرک در ۲.۵۹ دلار هدایت کنند، جهش قیمت تا ۲.۸۳۱۹ دلار مورد انتظار است.

 • مقاومت‌ها: ۲.۵۹ – ۲.۸۳۱۹
 • حمایت‌ها: ۲.۳۳۱۴ – ۱.۵۵۲۴

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت تزوس

قیمت تزوس بار دیگر از خط روند منفی در ۲۴ می به سمت پایین چرخیده است. این موضوع نشان می‌دهد که فروشندگان با قدرت در حال دفاع از این مقاومت هستند. آنها در چند روز گذشته نیز مرتباً قیمت را به زیر حمایت کف کانال صعودی برده‌اند.

تحلیل تکنیکال هفتگی تزوس ۲۶ می (۶ خرداد)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگر فروشندگان موفق به پایین آوردن قیمت از سطح ۲.۵۷۹۵ دلار شوند، ریزش قیمت تا میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۲.۴۸ دلار و در زیر آن تا ۲.۲۴ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. ریزش قیمت به زیر این سطح موجب شروع روند نزولی جدید خواهد شد.

در مقابل اگر خریداران موفق به بالا بردن قیمت از خط روند نزولی (خط زرد در تصویر) در ۲.۶ دلار شوند، جهش قیمت تا ۳.۰۷۳۶۹ دلار و در بالای آن تا ۳.۲۷۱۲ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. بنابراین شکست و تثبیت قیمت در بالای خط روند منفی به معنی فرصت خرید خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۲.۶ – ۳.۰۷۳۶۹ – ۳.۲۷۱۲
 • حمایت‌ها: ۲.۵۷۹۵ – ۲.۴۸ – ۲.۲۴

The post تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۶ می (۶ خرداد) appeared first on ارزدیجیتال.

نمایش متن کامل

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه تشكر يا می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

این موضوع کاملا قدیمی است. لطفا به جای بروز کردن این موضوع در نظر شروع یک موضوع جدید باشید مگر این که لازم به بروز رسانی این موضوع باشید.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.


 • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
 • اضافه کردن...