رفتن به مطلب

کاربران گرامی تاپیک دعوت به همکاری با سایت  رو مطالعه کنید و در صورت علاقه می توانید برای خودتون درآمد کسب کنید و پول در بیارید.

کاربران گرامی اگر به افزونه یا قالب های وردپرس نیاز دارید می توانید از بخش پشتیبانی سایت درخواست دهید تا در اسرع وقت با کمترین قیمت در اختیار شما قرار بگیرد.

جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
bitcoin

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور)

امتیاز دادن به این موضوع:

پست های پیشنهاد شده

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، بیت‌ کوین اس‌وی، لایت کوین، بایننس کوین، ایاس و چین لینک را برای امروز (۱۱ شهریور) در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در ۳۰ اوت (۹ شهریور)، میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) را در ۱۱,۵۵۹ دلار شکانده است. در وضعیت فعلی خریداران برای هدایت قیمت به بالای ناحیه مقاومتی ۱۲,۱۱۳.۵۰ الی ۱۲,۴۶۰ دلار تلاش خواهند کرد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

در صورت موفقیت، ادامه حرکت روند صعودی با هدف اولیه ۱۳,۰۰۰ دلار و در بالای آن ۱۴,۰۰۰ دلار ممکن خواهد بود. به هر حال، میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) به حالت افقی درآمده است و شاخص قدرت نسبی (RSI) در بالای سطح میانی خود قرار گرفته است. این عوامل تعادل بین عرضه و تقاضا را نشان می‌دهد.

با چرخش قیمت از مقاومت بالاسر، به‌مدت چند روز بین دو سطح ۱۱,۰۰۰ الی ۱۲,۱۱۳.۵۰ دلار نوسانات محدودی را تجربه خواهد کرد. ریزش قیمت به زیر ۱۱,۰۰۰ دلار به‌معنی تضعیف آن خواهد بود و با حرکت به زیر ناحیه ۱۰,۰۰۰ الی ۱۰,۴۰۰ دلار، روند قیمت به نزولی خواهد چرخید.

 • مقاومت‌ها: ۱۲,۱۱۳.۵۰ – ۱۲,۴۶۰ – ۱۳,۰۰۰ – ۱۴,۰۰۰
 • حمایت‌ها: ۱۱,۰۰۰ – ۱۰,۴۰۰ – ۱۰,۰۰۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

خریداران قیمت اتریوم را در ۲۸ اوت (۷ شهریور)، به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) هدایت کرده‌اند. در ادامه با یک حرکت صعودی پرقدرت در ۳۰ اوت، قیمت به بالای مقاومت ۴۱۵.۶۳۴ دلار حرکت کرده است.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه صعودی شده و شاخص قدرت نسبی (RSI) روند نزولی خود را شکانده است. این عوامل برتری خریداران را نشان می‌دهد. با توجه به حرکت و تثبیت قیمت در بالای ۴۴۶.۴۷۹ دلار، ادامه روند صعودی تا ۴۸۰ و در بالای آن تا ۵۵۰ دلار ممکن خواهد بود.

در مقابل با چرخش قیمت از مقاومت بالاسری، برای مدتی وارد فاز تحکیم خواهد شد. شتاب حرکت نیز با ریزش قیمت به زیر ۳۶۶ دلار تضعیف خواهد شد.

 • مقاومت‌: ۴۸۰ – ۵۵۰
 • حمایت‌: ۳۶۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

خریداران قیمت ریپل را به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۲۸ دلار هدایت کرده‌اند. این امر نشان از وجود جریان خرید در سطوح پایین‌تر دارد. میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه افقی شده و شاخص قدرت نسبی (RSI) به بالای سطح میانی خود (۵۰) رفته است. این عوامل کاهش فشار فروش را خبر می‌دهند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگر خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه دلار شوند، رشد قیمت تا ۰.۲۹۵ دلار و در بالای آن تا ۰.۳۲۶۱۱۳ دلار ممکن خواهد بود. در طرف مقابل، با ریزش قیمت به زیر این میانگین متحرک، فروشندگان برای پایین کشیدن آن تا میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۰.۲۶ دلار تلاش خواهند کرد. در این صورت امکان عمیق‌تر شدن اصلاح تا سطح ۶۱.۸ درصد اصلاحی فیبوناچی در ۰.۲۴۱۰۶۸ دلار امکان‌پذیر خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۰.۲۸ – ۰.۲۹۵ – ۰.۳۲۶۱۱۳
 • حمایت‌ها: ۰.۲۶ – ۰.۲۴۱۰۶۸

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت چین لینک

قیمت چین لینک در ۲۹ اوت (۸ شهریور)، به بالای الگوی مثلث متقارن رفته که نشان از وجود جریان خرید در سطوح پایین‌تر دارد. اما فروشندگان نیز بیکار نخواهند ماند و در وضعیت فعلی در تلاش برای به تاخیر انداختن صعود قیمت در مقاومت ۱۷.۶۷۳۸ دلار هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

به هر حال، شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در حال افزایش است و شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه مثبت قرار گرفته است. این عوامل برتری خریداران را می‌رساند. اگر آن‌ها موفق به حفظ قیمت شوند، احتمال شکسته شدن مقاومت ۱۷.۶۷۳۸ دلار افزایش خواهد یافت. در بالای این سطح، احتمال دیده شدن دوباره‌ی سطح ۲۰.۱۱۱۱ دلار ممکن خواهد بود. در بالای این سطح نیز احتمال ادامه روند صعودی قیمت ممکن خواهد بود.

در طرف مقابل، با ریزش قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۱۵ دلار، ادامه نزول قیمت تا میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۱۱.۷۲ دلار ممکن خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۱۷.۶۷۳۸ – ۲۰.۱۱۱۱
 • حمایت‌ها: ۱۵ – ۱۱.۷۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

قیمت بیت کوین کش از حمایت ۲۶۰ دلاری خود به بالا جهش کرده است اما در وضعیت فعلی با مقاومت ۲۸۰ دلار رو‌به‌رو شده است. میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) کمی بالاتر از این سطح در ۲۸۲ دلار واقع شده است، بنابراین احتمال دفاع پرقدرت خریداران از این مقاومت وجود خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

اگر قیمت از سطوح فعلی به سمت پایین چرخش کند، فروشندگان برای پایین کشیدن قیمت به زیر حمایت ۲۶۰ دلار تلاش خواهند کرد. در این صورت، ریزش قیمت تا ۲۴۵ دلار و در زیر آن تا ۲۳۲ دلار امکان‌پذیر خواهد بود.

در وضعیت فعلی، میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) به‌حالت افقی در‌آمده است و شاخص قدرت نسبی (RSI) کمی در زیر ناحیه میانی خود قرار گرفته است. این عوامل تعادل بین عرضه و تقاضا را نشان می‌دهد. با حرکت قیمت به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه، احتمال ادامه روند صعودی قیمت تا ۳۰۰ دلار و در بالای آن تا ۳۲۶.۳۰ دلار وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۲۸۲ – ۳۰۰ – ۳۲۶.۳۰
 • حمایت‌ها: ۲۶۰ – ۲۴۵ – ۲۳۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت‌ کوین

قیمت لایت کوین در ۳۰ اوت به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۵۹.۲۴ دلار و خط روند نزولی حرکت کرده است. این عوامل نشان‌دهنده‌ی بازگشت گاوها به بازار هستند. فروشندگان در وضعیت فعلی در تلاش برای به تاخیر انداختن روند صعودی در مقاومت جزئی ۶۴ دلار هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

با چرخش قیمت از سطوح فعلی، ریزش قیمت تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۵۹.۲۴ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در حال افزایش است و شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه مثبت خود در حال حرکت است. این عوامل برتری نسبی خریداران را نشان می‌دهد.

با جهش قیمت از این میانگین متحرک، خریداران برای هدایت آن به بالای ناحیه مقاومتی ۶۴ الی ۶۸.۹۰۰۸ دلار تلاش خواهند کرد. این دیدگاه صعودی، با ریزش قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه منتفی خواهد شد. در این صورت، ادامه‌ روند نزولی تا میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۵۴.۷۲ دلار ممکن خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۶۴ – ۶۸.۹۰۰۸ – ۸۰
 • حمایت‌ها: ۵۹.۲۴ – ۵۴.۷۲

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین اس‌وی

بازیابی قیمت بیت کوین اس‌وی در وضعیت فعلی به مقاومت ۲۰۰ دلاری برخورد کرده است. هر دو میانگین متحرک در بالای این مقاومت قرار گرفته‌اند، بنابراین انتظار دفاع پرقدرت فروشندگان از این سطح را خواهیم داشت.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

شیب میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه به‌تدریج در حال کاهش است و شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه منفی خود قرار گرفته است. این عوامل برتری خرس‌ها را نشان می‌دهد. با چرخش قیمت از سطوح فعلی، فروشندگان برای پایین آوردن قیمت از حمایت ۱۸۰ دلار تلاش خواهند کرد. در این صورت ادامه ریزش قیمت تا ۱۶۰ دلار و در زیر آن تا ۱۴۶.۲۰ دلار ممکن خواهد بود.

در طرف مقابل، با هدایت قیمت به بالای میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۲۰۳ دلار، حرکت قیمت تا خط روند نزولی قیمت (خط آبی) ممکن است. شکست قیمت به بالای این خط نیز به‌معنی بازگشت خریداران خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۲۰۰ – ۲۰۳
 • حمایت‌ها: ۱۸۰ – ۱۶۰ – ۱۴۶.۲۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین در وضعیت فعلی با ناحیه مقاومتی ۲۳.۹۱ الی ۲۴.۴۵۸۸ دلار مواجه است. این امر کمبود تقاضا را در سطوح بالاتر قیمتی نشان می‌دهد.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

به هر حال، اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۲۲.۵۳ به سمت بالا جهش کند، خریداران بار دیگر برای هدایت قیمت به بالای ناحیه مقاومتی ۲۳.۹۱ الی ۲۴.۴۵۸۸ دلار تلاش خواهند کرد. در صورت موفقیت، جهش قیمت تا ۲۷.۱۹۰۵ دلار امکان‌پذیر خواهد بود.

در طرف مقابل اگر فروشندگان موفق به پایین کشیدن قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه شوند، ادامه ریزش قیمت تا حمایت ۲۰.۵۷۱۰ دلاری ممکن خواهد بود. احتمالاً فروشندگان با قدرت از این سطح دفاع خواهند کرد. در صورت موفقیت، احتمال ورود قیمت به فاز تحکیم به‌مدت چند روز و بین دو سطح ۲۰.۵۷۱ الی ۲۳.۹۱ دلار وجود خواهد داشت.

 • مقاومت‌ها: ۲۳.۹۱ – ۲۴.۴۵۸۸ – ۲۷.۱۹۰۵
 • حمایت‌ها: ۲۲.۵۳ – ۲۰.۵۷۱۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

حرکت قیمت ایاس در ۳۰ اوت (۹ شهریور)، به بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۳.۲۲ دلار، بیانگر کاهش قدرت فروشندگان است. با تثبیت قیمت در بالای این میانگین متحرک، رشد آن تا ۳.۴۲۷۵ دلار و در بالای آن تا ۳.۶۳ دلار ممکن خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور)برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید

به هر حال، با چرخش قیمت از ۳.۴۲۷۲ دلار، احتمال ورود قیمت به فاز تحکیم برای چند روز ممکن خواهد بود. میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه به حالت افقی درآمده است و شاخص قدرت نسبی (RSI) در بالای ناحیه میانی خود قرار گرفته است. این عوامل تعادل بین عرضه و تقاضا را نشان می‌دهد.

در طرف مقابل، با چرخش قیمت از سطوح فعلی و حرکت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه، ادامه ریزش قیمت تا میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰- خط قرمز در تصویر) در ۳.۰۳ دلار و در زیر آن تا ۲.۸۳ دلار ممکن خواهد بود. شکست قیمت به زیر حمایت اخیر، تأثیر منفی بر قیمت خواهد گذاشت.

 • مقاومت‌ها: ۳.۴۲۷۵ – ۳.۶۳
 • حمایت‌ها: ۳.۲۲ – ۳.۰۳ – ۲.۸۳

The post تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور) appeared first on ارزدیجیتال.

نمایش متن کامل

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه تشكر يا می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

 • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
 • اضافه کردن...