رفتن به مطلب
برای اطمینان افزونه حرفه ای Yoast SEO Premium + extensions و قالب حرفه ای BeTheme - Responsive Multi-Purpose بصورت رایگان در سایت قرار گرفت. هر افزونه و قالب که مد نظر دارید با قیمت نصف از سایت های مشابه قرار می گیرد ×

پیام تبریک!

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

خوب بلاخره به لطف خداوند مهربون که آقا وحید گل به همراهیه دوستان خوبم haghyar و mohsen این تالار شیک و مجهز رو راه اندازی کردند که صمیمانه از ته قلبم بهشون تبریک میگم!

واقعا غافلگیر شدم که بعد از مدتها دوری از نت شاهد چنین عملکردی شدم ، واقعا تبریک میگم و امیدوارم در تمامی مراحل زندگیشون موفق باشند!

خوب یه زمانی بنده حقیر هم توی وی سی پی به عنوان مدیریت تالار و برخی بخشها فعالیت کردم که به دلیل اعزام به خدمت سربازی مجبور شدم به همه چیز پشت کنم!

اما خوشبختانه بعد از 7 ماه تحمل سختی در کرمان و لشکر 21 تبریز به لطف خدا و تجربه معجزه الهی تونستم به شهر خودم تهران به عنوان نماینده کل لشکر آذربایجان برگردم و بقیه خدمتم رو در رفاه کامل و در کنار خانوادم سپرکنم!

شاید اسم منو دیگه تو کتر سایتی ببینید ولی مطمئین باشی یکی از اون سایتها و مجموعه هایی که توش با علاقه وارد میشم همین تالار شگفت انگیزه!

ایشالله این تالار هم با کمک شما عزیزان و کاربران وفادارش مثل بقیه تالارهای پر آوازه به جایی لایقش هست برسه!

یا علی!

با تشکر

امیر حسن زاده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 17
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

سلام دوست عزیز

ورودشمارابه ایران سی اف سی اتبریک می گم

موفق باشی

اگریه روزی هنگام پاسخ دادن به سوال کسی غروربرت داشت به روزاولی که خودت شروع کردی فکرکن!

لینک به دیدگاه

سلام دادا

خیلی خیلی خوشحالم

خوش اومدی به تالارمون

امیدوارم که دوباره شاهد حضور شما در اینجا باشیم

+ در مورد سربازیت هم خیلی خیلی خوشحال شدم که بعد ازا ون همه سختی الان با خیال راحت می تونی خدمت بکنی

موفق باشی. یاحق

* لطفا از ما حمایت کنید تا بهترین خدمات رو براتون ارائه بدیم *

m3vay27br3f44q7zg.jpg?size_id=4

قوانین و اساسنامه سایت    -    تبلیغات در سایت    -    فروشگاه سایت

* بخش های متنوع در منوی اصلی سایت موجود می باشد *

لینک به دیدگاه

درود به دادا کرکس عزیز

واقعا برای ما باعث افتخاره که دوستانی چون شما وارد این تالار بشن

خیلی خیلی خوشحالمون کردید

همیشه موفق و سربلند باشید

لینک به دیدگاه

کرکس جووووووووووووووووووووووووووووون چطوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ >:d< دلمون واست تنگ شده بود در حد تنگه ترمز یعنی همون هرمز :d ................ در مجموع خوشحالمون کردی ......... انشالله پله های ترقیت بشه اسانسور پر سرعت و یهو بترکونی :d YMWHISTLE YMWHISTLE :-bd

گاهی اوقات تو زندگی به حدی تلاش می کنیم تا شرایطی بهتر رو رقم بزنیم اما بعد مدت زمانی، می فهمیم که فقط حمالی بودیم برای دیگران و زمان رو به راحتی از دست دادیم!

لینک به دیدگاه

کرکس جووووووووووووووووووووووووووووون چطوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ >:d< دلمون واست تنگ شده بود در حد تنگه ترمز یعنی همون هرمز :d ................ در مجموع خوشحالمون کردی ......... انشالله پله های ترقیت بشه اسانسور پر سرعت و یهو بترکونی :d YMWHISTLE YMWHISTLE :-bd

سلام

مرسی ، اما تو یه پیام خصوصی به عرض آقا وحید هم رسوندم ، دیگه از ما گذشته که پله ترقیو بگذرونیم، برای این کارار پیر شدیم، مخصوصا وقتی که قبل از خدمت خیلی چیزازرو تو نت از دست دادم (سایت ها ، بلاگ ها و اکانتها) ؛ تو خدمتم که خیلی از قابلیتهای فکریم کم شده خیلی کارا و خیلی چیزارو فراموش کردم!

باور کنید حتی میترسم دوباره قالب ترجمه کنم ، خیلی چیزا عوش شده خیلی عقب موندم! شروع دوباره برام سخت شده، بی حوصلم و وقت آزادم کمتر شده!

راستش الان تو ستاد نیرو تو لویزان مستقرم یه جورایی کارتهای پایان خدمت کل کشور توسط تیم ما صادر میشه ، همه روزا بعد از ظهرا خونه ام اما جنازم میرسه خونه!

فقط میتونم نظارت کنمو از مطالب و دستاورد های شما استفاده کنم!

همین

عذر منو بپذیرید

با تشکر

یا علی

لینک به دیدگاه

سلام

مرسی ، اما تو یه پیام خصوصی به عرض آقا وحید هم رسوندم ، دیگه از ما گذشته که پله ترقیو بگذرونیم، برای این کارار پیر شدیم، مخصوصا وقتی که قبل از خدمت خیلی چیزازرو تو نت از دست دادم (سایت ها ، بلاگ ها و اکانتها) ؛ تو خدمتم که خیلی از قابلیتهای فکریم کم شده خیلی کارا و خیلی چیزارو فراموش کردم!

باور کنید حتی میترسم دوباره قالب ترجمه کنم ، خیلی چیزا عوش شده خیلی عقب موندم! شروع دوباره برام سخت شده، بی حوصلم و وقت آزادم کمتر شده!

راستش الان تو ستاد نیرو تو لویزان مستقرم یه جورایی کارتهای پایان خدمت کل کشور توسط تیم ما صادر میشه ، همه روزا بعد از ظهرا خونه ام اما جنازم میرسه خونه!

همین

عذر منو بپذیرید

با تشکر

یا علی

سلام دادا

تو هنوزم همون کرکس سابق هستی خودتو دست کم نگیر :-bd :-bd

بخوای حتی بهتر از قبل هم میشی :-bd :-bd

+ دادا نمیشه همینطوری کارت پایان خدمت منو صادر بکنی =)) =))

راستی دادا یک لیست از قوانین و شرایط و ... برای معافیت اگه تونستی برام بفرست :-bd :-bd

امیدوارم که دوباره شادتر از همیشه و با شور و شوق بیشتر حضورتو ببینیم در اینجا :d :d @};- @};-

موفق باشید. یاحق

لینک به دیدگاه

سلام

همین

عذر منو بپذیرید

با تشکر

یا علی

داداش گلم ................ اینجوری نگو ............ من که نگفتم تو سایت ......... گفتم تو کل زندگیت ............ در باب ترجمه قالب هم انشالله بعد خدمت چنان طرحهایی می زنی در حد بوندس لالیگا :d <:-p ............... راستی نگو پیر شدی هر کی نفهمه انگار شونصد سالته :)) =)) همینه که تو ایران سرانه افسردگی بالاست ~x( ~x( ........... به جای این همه قصه خوردن برو شکلات بخور به جای این همه ناامیدی تلاش برای فردای روشن کن که اینده مقداریش واسه توست l-) البته دلیل اینکه گفتم مقداریش ماله تو هست اینکه بقیش رو واسه خودم برداشتم :d :d YMWHISTLE YMWHISTLE :-J :-J :"> بین خودمون بمونه به کسی نگو خطرناکه [-X [-X

گاهی اوقات تو زندگی به حدی تلاش می کنیم تا شرایطی بهتر رو رقم بزنیم اما بعد مدت زمانی، می فهمیم که فقط حمالی بودیم برای دیگران و زمان رو به راحتی از دست دادیم!

لینک به دیدگاه

به به سلام به دادا کرکس عزیز

نمیدونی چقد خوش حال شدم این تاپیک رو دیدم

البته فک نکنم منو بشناسی ولی من خوب شما رو میشناسم آخه اون موقع که شما تو وی سی پی بودی من تازه وارد بودم :دی

خوشحال میشم از تجربیاتت استفاده کنم به قول دادا وحید تو هنوزم همون کرکس سابق هستی خودتو دست کم نگیر

لینک به دیدگاه

سلام

همین

عذر منو بپذیرید

با تشکر

یا علی

داداش گلم ................ اینجوری نگو ............ من که نگفتم تو سایت ......... گفتم تو کل زندگیت ............ در باب ترجمه قالب هم انشالله بعد خدمت چنان طرحهایی می زنی در حد بوندس لالیگا :d <:-p ............... راستی نگو پیر شدی هر کی نفهمه انگار شونصد سالته :)) =)) همینه که تو ایران سرانه افسردگی بالاست ~x( ~x( ........... به جای این همه قصه خوردن برو شکلات بخور به جای این همه ناامیدی تلاش برای فردای روشن کن که اینده مقداریش واسه توست l-) البته دلیل اینکه گفتم مقداریش ماله تو هست اینکه بقیش رو واسه خودم برداشتم :d :d YMWHISTLE YMWHISTLE :-J :-J :"> بین خودمون بمونه به کسی نگو خطرناکه [-X [-X

سلام دادا

تک خوری نکنید

برای ما هم نگه دارید بابا :-bd :-bd :-bd :-bd

دادا کرکس این همه طرفدار داری البته شاید خیلی از بچه ها نمیدونند که اومدی :-?? :-??

امیدوارم که شاهد فعالیت پرشورت باشیم مثل سابق :-bd :-bd

موفق باشید. یاحق

لینک به دیدگاه

شاید باورتون نشه اما خیلیا از مسنجر بهم پی ام میدن به گوشیم اس ام اس میدن که اصلا نمیشناسمشون فقط همیشون این جمله رو میگن (خوشحالم که برگشتی) ، خوب یه زمانی شهرت داشتم ولی فک نمیکردم هنوزم کسی منو بشناسه!

تنها چیزی که این چند روز نارحتم کرد از کار افتادن سایت مذهبیم بود احتمالا با کمک یکی از دوستام استارت این سایتو تو چند روز آینده دوباره بزنم و رو همون مانور بدم!

www.heyate-aletaha.com

اینم آی دی مسنجرم که چندتا از دوستان پی ام داده بودن خواسته بودن karkasnews

البته بگم تو این یکی دو روز آینده هم شبکه 5 تهران برنامه پیشواز ماه رمضان نشون میده، تهرانیا شانس بیارن چهره منو هم همراه دوستانم تو این برنامه میبینند!

اوناییم که نگران کارت پایان خدمتشونن شماره ملیشون رو بهم پی ام کنند براشون استعلام میگیرم خبرشو میدم!

بلاخره شهرت جهانیه دیگه!

ما مخلص همتونم هستیم

یا علی

لینک به دیدگاه

سلام دادا

باز هم همون دادا کرکس با همون شهرت هستی و جات تو همه جا خالیه!!

+ این ادرس که فیلتره دادا :-?? :-??

امیدواریم که دوباره توی نت شروع بکار بکنی و دوباره مثل سابق بترکونی کل اینترنت رو :-bd :-bd :-bd

موفق باشید. یاحق

لینک به دیدگاه

:)] :)] :)]

کرکس برگشته

:)] :)] :)]

بریم به دوستان بگیم

:)] :)] :)] :)]

منو یادته :-s

.

.

.

.

منم tkdfar30!!!!!!!! :-bd فکر کنم یادت رفته ماشه :-??

چطوری ؟ چه خبر؟ سربازی خب بود؟

کارت پایان خدمت مون هم جور شد :-bd =))

========

شبکه پنج - ساعت چند و کدوم برنامه نشان میده ! من ساکن تهرانم بگو ببینمت !!!!!!! l-) اگر شد برنامه رو ذخیره می کنم میریزم تو نت =d>

========

وای خیلی خوشحال شدم برگشتی @};- @};-

========

بیا تو پارسی کیوت هم یک تاپیک بده بچه های اونجا هم خوشحال میشن :-bd ~x(

گرافیک ج سی

www.graphicgc.com

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام کرکس جووووووون !

منو یادته ؟!؟! فکر نمی کنم یادت باشه !!!!

اما اون موقع هایی که با هم چت می کردیم می گفتی که سربازی خیلی واست سخته .... خوش حالم که الان برگشتی و یه کم از اون سختی ها کاسته شده و الان پیش خانوادتی !

بهترین ها رو برات آرزومندم .

راستی گفتی شبکه پنج - کی و چه ساعتی ؟!؟!؟

منتظر جوابتم

ممنون

یا علی مدد

طراح و توسعه دهنده وب :)

لینک به دیدگاه

سلام به اقای باقری

دادا کرکس خیلی وقته برگشتند و الانم تو پارسی کیوت مدیریت می کنند و دیگه هم اینجا سر نمیزنند :-bd :-bd :-bd :-bd

خواستید باهاشون ارتباط برقرار بکنید می تونید با ایدی قدیمیش و یا این که تو پارسی کیوت براشون پیام بذارید :d :d

موفق باشید. یاحق

لینک به دیدگاه

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.