رفتن به مطلب
برای اطمینان افزونه حرفه ای Yoast SEO Premium + extensions و قالب حرفه ای BeTheme - Responsive Multi-Purpose بصورت رایگان در سایت قرار گرفت. هر افزونه و قالب که مد نظر دارید با قیمت نصف از سایت های مشابه قرار می گیرد ×

آموزش بازی تراوین (( بازی با نژاد گول ))-Travian Browser Game

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

آموزش بازی تراوین (( نژاد گول ))

با عرض سلام وخسته نباشید.

در این قسمت دوستان میتوانند بازی با نژاد گول را یاد بگیرند....(( به طور کامل ))

خوب اولین کار این است که به وظایفتان برسید و جایزه بگیرید... آنهایی که تازه دارن بازی میکنن باید بدانند که بهترین راه بدست آوردن جمعیت و منابع و طلاو ... همین وظایف است.... که معمولا" برای نژاد گول بسیار آسان تر از دیگر نژادها میباشد.

خوب شما باید در همان اول بازی سعی کنید که تمام منابعتان را به سطح 1 برسانید :

حتما در ذهنتان میگویید چگونه ؟؟؟ (( در این روش برای تمامی نژاد ها موثر است ))

خوب وقتی چند منبع را ارتقاء دادید و نامه تان را خواندید 12 تا طلا میگیرید.... شما باید سعی کنید منابعتان را طوری مصرف کنید که بتوانید از همان اول هجومی کار کنید.....پس در نتیجه باید طوری بازی کنید که منابعتان برای ساخت اردوگاه داشته باشید.(( البته قبل از آن باید ساختمان اصلیتان سطح 3 باشد ))شما دوستان وقتی اردوگاه رو زدید

باید فقط ذهنتان را روی سرباز خانه متمرکز کنید تا بتونین بهترین رنک(( RANK )) هجومی را داشته باشید.

خوب وقتی سربازخانه روزدید وقت غارته. دوستان حرفه ای خوب میدانند که غارت چند مرحله داره.

با 1 سرباز حمله نکن چون الف : افت داره ب : سربازت هلاک میشه!!!!!

همیشه سعی کن با منابع غارت شده سرباز بسازی.......!!!!!

همیشه بر و دنبال 50% باش تا باهاش حال کنی.....!!!!!!

هیچوقت هم به مولتی هانتر اتک نده........چون بابات رو در میاره......!!!!!!!!!

خوب شما همون اول ساخت دو سرباز باید داشته باشید.(( دو سرباز بساز )) خوب وقتی این کارها رو کردی میری رو منابع کار میکنی.

اول اینکه دوستان طلا ها رو در اینجا هم استفاده نمیکنید.

دوم هم اینکه دوستان باید منابعتان را جوری مصرف کنید که هرگز اضافه نیارید....!!!!!!!

سوم همیشه اول بازی یه بازار باید بزنی....!!!!!!

چهارم اینکه شما باید همیشه انبار و انبار غذا سطح 5 رو داشته باشی (( برای اول بازی ))...!!!!!!

شما باید اولین کاری کنید اینه که آجر را تا میتونی افزایش بده....!!!! چرا؟؟؟ چون بیشترین مصرف خشت رو گول داره....!!!! بله. پس در نتیجه در هنگام ثبت نام باید خدا خدا کنی تا کنار یه 50% آجر و گندم بیفتی....!!!!!!

خوب بعد از اینکه شما کارهای بالا رو انجام دادید مهم ترین کارتون باید این باشه که نذاری کناریات شاخ بشن یا حداقل کاری کنی که اگه شاخ شدن با هم رفیق بشین.....!!!! بله دنیا داره رو پایه جاسوسی و مخ زنی میچرخه!!!!

در بالا گفتم که گول بیشترین استفاده رو از آجر میکنه و همیشه گندم اضافه میاره و بهتون گفتم که باید در همون اول بازی بازار بزنید.

حال شما باید ساخت آجرتان را آنقدر بالا ببرید که نیازمند دیگران نشید (( اگه میتونید سطح 10 کنید و آجر پزی بسازید ...! )) اگه هم نشد میتونید از طریق بازار و از قسمت پیشنهادات منابعت رو تعویض کنی.....!!!!!

چی جوری ؟؟ خوب بهترین پیشنهادات اینه که مثلا من به شما300 تا آجر میدم و از شما 200 یا 250 تا گندم میگیرم...... بازم چرا ؟؟؟ گفتم که توتن بیشترین مصرف گندم رو داره پس اگه اختلاف آجر و گندمی که شما میدین حتی اگه 150 تا باشه بسیار عادلانه است....!!!!!!!

پس این از آموزش تعویض منابع....... اگه مشکلی دارید بگید......!!!!!

بهتون گفتم سرباز بسازید و غارت کنید الان وقت آن فرا رسیده که شاخ های دورو ورتون رو پیدا کنید و شاخشون رو بشکنید....!!!!

نکته : (( من در سرور قهرمانان همان اول کار گندمم منفی خورده بود << با نژاد گول بازی میکردم >> چرا چون از همون اول با 2 سرباز شروع به کار کردم و هنوز هفته ی دوم با زی تموم نشده بود ارتش من از قرار زیر بود :

95 سرباز پیاده - 30 شمشیر زن - 10 رعد - 5 ردیاب - 15 کاهن سواره – 10 گرزدار - 1هیرو << رعد >> - 30 نیزه دار.))

تعجب نکنید الان نکته ی مفید این بازی رو میگم که نشون میده چرا من در همون اول بازی 1 هیرو و 10 گرزدار و 30 نیزه دار داشتم. :

به خاطر اینکه همون اول بازی وقتی هنوز جمعیتم به 30 نرسیده بود سرباز خونه داشتم و فقط داشتم به دورو وریام اتک میدادم.

واسه همین تمامی کسانی که دورو ورم بودن واسه من منبابع و نیرو میفرستادن و همشون میخواستن با من دوست بشن.

تا جایی که من به راحتی تونستم یه 50% رو مال خودم بکنم...... بله به این میگن بازی.....!!!!!

شما وقتی با 2 سرباز شروع کنی به اتک دادن و هر دفعه فقط 20 تا از هز منبع بیارن به سربازات باید پاداش بدی.....!!!!!

بعد که سرباز سازی کردی با منابعت باید بری تو کار ساختن هیرو.... یعنی عمارت قهرمان بزنی تا بتونی سر زمین 50%دور و ورت رو مال خود کنی......!!!!!

خوب برای اینکار چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟اول ساختمان اصلی رو سطح 5 میکنیم. بعد میری میخوابی و فرداش میای با منابع پرت حال میکنی؟؟؟؟!!!!! وقتی دیدی منابعت پره بی معتلی عمارت قهرمان رو میسازی (( البته باید انبارت سطح 5 باشه )) . وقتی ساختش تموم شد شما باید سطح 2 کنین این عمارت رو. کار چند روز شما در اومد فقط عمارت قهرمان رو بالا میبری و دارلفنون میسازی وسرباز میسازی و اتک میدی....!!!!!

وقتی عمارت سطح 10 شد حالا وقته اصلی. *** دارلفنون ****

دارلفنون رو که گفتم باید همون اول کار بسازی چون رو جمعیت تاثیر داره.....!!!!!!!

وقتی ساختی اون رو باید سطح 5 کنی..... خوب وقتی سطح 5 شد باید اصطبل بسازی.....اصطبل رو هم لطفا سطح 5 کن.!!!!! وقتی این کار ها رو کردی باید ابتداء رعد رو تحقیق کنی و بعد باید ردیاب تحقیق کنی....!!!!!

(( برای اول بازی همین دوتا عالین )) . خوب وقتی تحقیق کردی این دوتا رو میری سراغ ساخت ارتش از هرکدوم 5 تا بساز.....!!!!! (( 5 تا از رعد و 5 تا از ردیاب ))

خوب داریم پیشرفت میکنیم. حال وقتش رسیده که به فکر مدال باشی.... همین جور به دورو وری هات اتک بده بی معتلی بزنشون و با خاک کوچه یکیشون کن...... (( برای گرفتن مدال مهاجم باید بتونی حداقل تو روز 50 الی 80 بار اتک بدی برای اول سرور ))

خوب اونایی که این کار از دستشون بر نمایاد این قسمت رو بخونن :

اگه نمیتونید یا در روز نمیتونید 50 بار اتک بدید بهترین راه اینه که به فکر منابع باشید ... شما باید سعی کنید تولید منابعتان را در ساعت به عدد 200 برسانید (( برای تمامی منابع )). اینجوری زود به زود منابعتون پر میشه...!!!!

البته در روز حداقل باید یه اتک رو بدید.(( قابل توجه کسانی که در کنار یه 50% افتادن : در هر روز حداقل یه بار به 50% اتک بدید تا رتبه اتکرتون بالا بره ))

وقتی تمام کارهای بالا رو انجام دادین باید انبار و انبار غذاتون رو ببرید و به سطح 10 برسونید......

وقتی این کار رو انجام دادین وقت بنا کردی دهکده ی دوم میباشد....... یکی از آن 5 رعد را به عنوان هیرو خود انتخاب کرده و یه سرزمین متروکه نزدیک خودتون رو بگیرید...

(( سعی کنید دنبال 15 گندمه یا 9 گندمه بگردید بهتره ))

وقتی این کار رو انجام دادید فعالیت های بالا رو که بهتون گفتم انجام بدید تا این دهکده هم بالا بیاد........

دوستان شما میتونید بقیه بازی رو به همین روال ادامه دهید و به رتبه حد اقل 1 تا 20 برسید (( اسمتان در صفحه اول باشد )).........

آموزش بازی تراوین (( بازی با نژاد گول ))

نوشته : امیررضا @mir_j@ck

من بعد از اتمام سرور قهرمانان به بازی در تراوین خاتمه داده و و به شما دوستان عزیز توصیه میشود کمتر بازی کنید زیرا این بازی آدم را معتاد میکند. دوستانی که دراینجا اظهار نظر میکنند بدانند که در هر جایی که ثبت نام کردند بگویند تا ما باهم بازی کنیم..... وآنهارا حمایت کنیم....!!!!!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 0
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

روزهای محبوب

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

روزهای محبوب

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.