رفتن به مطلب
برای اطمینان افزونه حرفه ای Yoast SEO Premium + extensions و قالب حرفه ای BeTheme - Responsive Multi-Purpose بصورت رایگان در سایت قرار گرفت. هر افزونه و قالب که مد نظر دارید با قیمت نصف از سایت های مشابه قرار می گیرد ×

پیام تبریک محسن یگانه، رضا صادقی و علیرضا عصار به اصغر فرهادی ه اصغر فرهادی

امتیاز دادن به این موضوع:

iman

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

125608.jpg

موفقیت فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمین در اسکار تحسین هنرمندان داخلی را در پی داشته است. محسن یگانه هنرمند خوب کشورمان نیز در پیامی که....

پیام تبریک محسن یگانه به اصغر فرهادی و گروه فیلم جدایی نادر از سیمین؛

شرافت و ایرانی بودن شما در نتیجهٔ کارتان معلوم است

موفقیت فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمین در اسکار تحسین هنرمندان داخلی را در پی داشته است. محسن یگانه هنرمند خوب کشورمان نیز در پیامی که در اختیار سایت موسیقی ما گذاشت موفقیت های بین المللی این فیلم را به اصغر فرهادی تبریک گفته است. در این پیام آمده است:

جناب آقای فرهادی ...

تبریک می‌گم نه فقط به خاطر جایزهٔ اسکار...

نه فقط به خاطر گلدن گلوب....

می‌دانی کاری کردی که آنقدرخوشحال شوم که کسی مثل من از نوع حسی که دارد تعجب کند

مثل همین حالا که آنقدر خوشحالم که نمی‌دانم چی بنویسم ...

شرافت و ایرانی بودن شما در نتیجهٔ کارتان معلوم است

می‌دانی چه قدر اعتماد به نفس به ما اهدا کردی؟

می‌دانی چقدر باورمان نسبت به خودمان تغیییر کرد؟

ثابت کردی ایرانی بخواهد می‌تواند هر پله ای را فتح کند...

به اندازهٔ تمامه چیزاهایی که با زحماتت به من و امثال من یاد دادی.....

به اندازه ای که خوشحالمان کردی....

به بزرگی شخصیتت از طرف خودم و طرفدارانم به شما و گروهتان تبرییک می‌گویم....

یا حق

کوچک‌ترین عضو این خانوادهٔ بزرگ

محسن یگانه

رضا صادقی هم به اصغر فرهادی تبریک گفت

ایرانی یعنی عاطفه، شعور، احترام و اعتقاد و اصالت

دریافت یکی از مهمترین جایزه های سینمای جهان برای اولین بار توسط یک فیلم ایرانی تحسین همه اهالی هنر را در پی داشته است. رضا صادقی نیز در یادداشت کوتاهی دریافت جایزه اسکار را به اصغر فرهادی تبریک گفت. در متن رضا صادقی آمده است:

چه حس غرور آمیزی وقتی ببینی جهان به فرهنگ تعظیم می‌کنه

یک خسته نباشید بزرگ برای مرد بزرگی چون اصغر فرهادی، که با قدرت به دنیا ثابت کرد

که فارغ از هر زنده باد و مرده باد، ایرانی یعنی عاطفه، شعور، احترام و اعتقاد و اصالت.

درود بر ایران درود بر اصغر فرهادی

رضا صادقی

یادداشت وی‍ژه «علیرضا عصار» برای اصغر فرهادی:

قلب همه ما را به تپش واداشتی آقای فرهادی....

علیرضا عصار پس از دریافت جایزه اسکار بهتین فیلم خارجی توسط اصغر فرهادی، در یادداشتی خطاب به این کارگردان که در اختیار سایت موسیقی ما گذاشت، نوشت:

«حقیقتا لحظات لذت‌بخشی بود و اینکه در این لحظات من می‌دیدم که نام کشور عزیزم و مردم نازنینم با چه افتخاری به‌واسطه خلق یک اثر هنری در معتبر‌ترین مراسم سینمایی جهان برده می‌شود و به این فکر می‌کردم که در آن لحظات خاص چه مدار قدرتمندی از عشق بین تمام ایرانی‌ها فارغ از اینکه در کجای جهان زندگی می‌کنند و اینکه قلب همه ما در آن لحظات به‌واسطه این عشق مشترک به تپش درآمده، احساس لذت تمام وجودم را فراگرفته بود. به‌واسطه خلق این لحظات و کسب این افتخار برای ایران و مردم نازنینم، به آقای فرهادی و تمام دست‌اندرکاران این فیلم معتبر، تبریک می‌گویم و امیدوارم این موفقیت سرآغاز افتخارات متداوم برای هنر ایران عزیزمان باشد».

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 0
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

روزهای محبوب

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

روزهای محبوب

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.