رفتن به مطلب
برای اطمینان افزونه حرفه ای Yoast SEO Premium + extensions و قالب حرفه ای BeTheme - Responsive Multi-Purpose بصورت رایگان در سایت قرار گرفت. هر افزونه و قالب که مد نظر دارید با قیمت نصف از سایت های مشابه قرار می گیرد ×

روزنامه ی جنجالی سی اف سی

امتیاز دادن به این موضوع:

براي جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه ی بچه های گل به خصوص محمد رضا که دلم براش تنگ شده و وحید و بقیه بچه ها بیشتریا با تاپیک آشنایی دارین برای اونایی که آشنا نیستن توضیح میدم تو این تاپیک من یه سوژه انتخاب میکنم و یه کوچولو باهاش شوخی میکنم قوانین تاپیک: 1.محتوای این تاپیک فقط جهت شوخی و مزاح می باشد پس لطفا به خودتان نگیرید 2.از آدمای بی جنبه می خوام که اصلا به این تاپیک سر نزنن 3.اگه کسی دوست نداره باهاش شوخی کنم تو همین تاپیک بگه اگه بگه که شوخی نمیکنم ولی اگ نگه من خودم انتخاب میکنم با تشکر در ضمن من با اولین نفری که ینجا پست بذاره شوخی میکنم(اگه جرإت داری پست بذار) راستی وحید جوکهای چیز دار اشکال داره؟

ویرایش شده توسط mohammadrezaseven
اضافه کردن به سر تیتر
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 23
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

سلام دادا یاس فنس

خوش اومدی به تالار ما

واقعا خوشحالمون کردی

+ جوک های مورد دار نذار لطفا

ممنون میشم

وااااااای اولین نفر من شدم [-x

موفق باشید. یاحق

* لطفا از ما حمایت کنید تا بهترین خدمات رو براتون ارائه بدیم *

m3vay27br3f44q7zg.jpg?size_id=4

قوانین و اساسنامه سایت    -    تبلیغات در سایت    -    فروشگاه سایت

* بخش های متنوع در منوی اصلی سایت موجود می باشد *

لینک به دیدگاه

درود

خیلی خیلی خوش اومدید دادا به این تالار

دادا وحید زودتر تاپیک رو دیدن و قبول نیست:4d564ad6:

در پناه حق

پاینده باشید

لینک به دیدگاه

به به سوژه اول برادر وحید(vahid1367)

وحید به دختره تهرونى ميگه اسمت چيه؟دختره ميگه:شمع،گل،پروانه، يعنى اسمم هست ترانه! وحید ميگه: خر،نعل،طويله، اسم منم وحیده! ::mad::

وحید پتروس فداکار رو با دهقان فداکار قاطی می*کنه، میره انگشت می*کنه تو حلق راننده قطار::mad::

اگه دیدی یه سوسک پشت و رو افتاده و داره دست و پا می زنه، فکر نکن با دمپائی زدنش… داره به قیافه وحید می خنده::mad::

به وحید میگن با ارّه برقی ۱۰۰ تا درخت قطع کن ، ۹۶ تا قطع میکنه خسته میشه. بهش میگن پاشو روشنش کن ۴ تا دیگه بیشتر نمونده ، میگه مگه روشنم میشه::mad::

محمد رضا یه تیکه آشغال می پره تو چشمش . میره جلو آینه تو چشش فوت میکنه. وحید بهش میگه دیوونه تو فوت نکن بذار اون فوت کنه !

نصیحت وحید:از این به بعد هر کسی بهت گفت دوستت دارم برو بغلش کن آروم سرت و بزار روی شونه هاش و یواش در گوشش بگو … گوه نخور !(وحید پاکش نکن باحاله)

پـَـَـ نــه پـَـَــــ :

رفتم آسایشگاه برای دیدن سالمندان. وحید که مسئول اونجا بوده میگه : اومدی عیادت ؟

میگم : پـَـَـ نــه پـَـَــــ اومدم 2 تا از این پیرمردها رو ببرم بزرگ کنم؟!

چطور بود؟

من هر سه شنبه یه سوژه رو انتخاب میکنم و همین حرکتارو روش انجام میدم یعنی 6 تا جوک + یه دونه پـَـَـ نــه پـَـَــــ

لینک به دیدگاه

درود

خیلی خیلی خوش اومدید دادا به این تالار

دادا وحید زودتر تاپیک رو دیدن و قبول نیست:4d564ad6:

در پناه حق

پاینده باشید

مرسی آبجی نوبته شما هم میشه ها!!!!

لینک به دیدگاه

پس من چی ؟!!

منم هستم ها l-)

آدرس اینجا رو بهت دادم فکر نمیکردم حالا حالا ها بیای خوش حال شدم اومدی

ممنون :1 (111):

لینک به دیدگاه

پس من چی ؟!!

منم هستم ها l-)

آدرس اینجا رو بهت دادم فکر نمیکردم حالا حالا ها بیای خوش حال شدم اومدی

ممنون :1 (111):

آسیاب به نوبت...

لینک به دیدگاه

سلام و خوشامد گویی خدمت YASFANS عزیز

متاسفانه من با شما آشنایی قبلی در پارسی کیوت نداشتمb-)

اما ذکر خیر شما توسط دوستان به خصوص محمدرضا ی عزیز زیاد شنیدم.

بسیار کار زیبایی انجام دادید که این تاپیک رو زدید و کلی از شوخی با دادا وحید خندیدیم (البته امیدوارم به دادا وحید بر نخوره. شوخی بود دیگه)

+فکر کنم تمام بچه های این تالار با جنبه باشند و در این مورد محدودیتی ندارید.:-b

البته ماشاالله دوستان زیادن و فکر کنم 3 - 4 ماه دیگه نوبت به من برسه :4d564ad6:

+امیدوارم بیشتر به این تالار سر بزنید و ستاره ی سهیل نشید:1 (176):

فرهنگ ایران

http://www.farhangirani.ir/

banner.gif

سئو سایت ، وبلاگ و انجمن شما با قیمتی باورنکردنی پیام بدید

یاهو : FARHANGIRAN_AMIR

لینک به دیدگاه

بسیار کار زیبایی انجام دادید که این تاپیک رو زدید و کلی از شوخی با دادا وحید خندیدیم (البته امیدوارم به دادا وحید بر نخوره. شوخی بود دیگه)

سلام دادا

نه با شوخی های دادا یاس فنس اشنا هستم و بر نمی خوره b-) b-)

دادا یاس فنس ادامه بده جالب بود

موفق باشید. یاحق

لینک به دیدگاه

سلام و خوشامد گویی خدمت YASFANS عزیز

متاسفانه من با شما آشنایی قبلی در پارسی کیوت نداشتمb-)

اما ذکر خیر شما توسط دوستان به خصوص محمدرضا ی عزیز زیاد شنیدم.

+فکر کنم تمام بچه های این تالار با جنبه باشند و در این مورد محدودیتی ندارید.:-b

البته ماشاالله دوستان زیادن و فکر کنم 3 - 4 ماه دیگه نوبت به من برسه :4d564ad6:

+امیدوارم بیشتر به این تالار سر بزنید و ستاره ی سهیل نشید:1 (176):

مرسی برادر امیدوارم که بتونم یه ذره شادتون کنم

راستی محمد رضا کو نیومده؟ رفته سفر؟

لینک به دیدگاه

دادا یاس فنز یادته یه بار یه نظر سنجی در مورد اینکه مجله کی بهتره زدن؟

من با اینکه مجلم 5 صفحه بیشتر نبود بردم

((=

لینک به دیدگاه

دادا یاس فنز یادته یه بار یه نظر سنجی در مورد اینکه مجله کی بهتره زدن؟

من با اینکه مجلم 5 صفحه بیشتر نبود بردم

((=

آره برادر یادمه :riz513:

لینک به دیدگاه

سلامی به گرمی یخ چینی به دوستان و دادا یاس فنس گل خودم که از دوریش دچار افسردگی حاد شده بودم ............ باور کن از وقتی که کم پیدا و کلا ناپیدا شدی ما هم انگیزمون واسه کار کردن اومد پایین ..........تا قبل از تغییر سیستم سی اف سی هوس کردم به یادت راهت رو ادامه دهم که البته با یه نظر سنجی کوچیک همراه شد که خدا خواست این اتفاق نیفته تا خودت با دستای گلت تایپیک رو بزنی ............... راستی چنان انگیزه ای گرفتم از اومدنت که با مشکلات و کارایی که دارم هوس کردم بازم مجله بدم بیرون .................در اخر هم باید بگویم .............. امدی جانم به قربانت ولی حالا چرا حالا که من پو کیدم نابود شدم چرا ... نه واقعا اخه چرا .............. همه تابستونا میان ... تو وقتی اومدی که تابستون تموم شد ..... با این حال خدا رو شکر که بالاخره اومدی ........ و به امید اینکه اینجا رو صد برابر بهتر از اون دوره شیرین در پارسی کیوت که بودیم کنیم ..... البته به شرط اینکه نپیچونی ما رو :sdasdasd: :ot0837h0nn8zfqu8ult :1 (126): :4d564ad6:

گاهی اوقات تو زندگی به حدی تلاش می کنیم تا شرایطی بهتر رو رقم بزنیم اما بعد مدت زمانی، می فهمیم که فقط حمالی بودیم برای دیگران و زمان رو به راحتی از دست دادیم!

لینک به دیدگاه

سلامی به گرمی یخ چینی به دوستان و دادا یاس فنس گل خودم که از دوریش دچار افسردگی حاد شده بودم ............ باور کن از وقتی که کم پیدا و کلا ناپیدا شدی ما هم انگیزمون واسه کار کردن اومد پایین ..........تا قبل از تغییر سیستم سی اف سی هوس کردم به یادت راهت رو ادامه دهم که البته با یه نظر سنجی کوچیک همراه شد که خدا خواست این اتفاق نیفته تا خودت با دستای گلت تایپیک رو بزنی ............... راستی چنان انگیزه ای گرفتم از اومدنت که با مشکلات و کارایی که دارم هوس کردم بازم مجله بدم بیرون .................در اخر هم باید بگویم .............. امدی جانم به قربانت ولی حالا چرا حالا که من پو کیدم نابود شدم چرا ... نه واقعا اخه چرا .............. همه تابستونا میان ... تو وقتی اومدی که تابستون تموم شد ..... با این حال خدا رو شکر که بالاخره اومدی ........ و به امید اینکه اینجا رو صد برابر بهتر از اون دوره شیرین در پارسی کیوت که بودیم کنیم ..... البته به شرط اینکه نپیچونی ما رو :sdasdasd: :ot0837h0nn8zfqu8ult :4d564ad6:

به به سلام برادر خوبی چه عجب بالإخره اومدی ما ببینیمت! راستش از وقتی که تالار وی سی پی خراب شد من دیگه رفتم و فقط روی سایتم یا همون وبلاگم تو وی سی پی کار کردم و قالبشو ادیت کردم و.... بعدش دوباره اومدم تالار جدید وی سی پی دیدم نه تو هستی نه تاپیکم و نه بقیه بچه ها و بازم رفتم دیگه نیومدم رفتم تو دوتا تالار دیگه که مربوط به رپ بودن و یکمی اونجا فعالیت کردم و اصلا هم بهم حال نداد چون بچه اش خیلی مغرور بودن البته نه همشون دوباره برای پیشنهاد دادن به سید برای اظافه کردن یه سری امکانات اومدم تالار که تاپیک خاطرات پارسی کیوت رو دیدم رفتم خوندم جالب بود که اول برادر Lich به هم پ.خ داد که بیام اینجا اومدم سر زدم چون کار داشتم رفتم بعدش اومدم برای سایتم آپلود سنتر ساختم یه جاهاش گیر کردم که از طریق بچه ها آیدی وحید رو گرفتم و راهنماییم کرد و این آخریا هم که یه تالار ساختم چون تالاری که وی سی پی برای سایت گذاشته بود مفت نمی ارزید بعد از این قضایا وقتم آزاد شد و اومدم خدمت شما.....

این بود داستان ما از اول تابستون تا حالا.....خلاصه ما رو حلال کن که نیومدم ;)

لینک به دیدگاه

به به سلام برادر خوبی چه عجب بالإخره اومدی ما ببینیمت! راستش از وقتی که تالار وی سی پی خراب شد من دیگه رفتم و فقط روی سایتم یا همون وبلاگم تو وی سی پی کار کردم و قالبشو ادیت کردم و.... بعدش دوباره اومدم تالار جدید وی سی پی دیدم نه تو هستی نه تاپیکم و نه بقیه بچه ها و بازم رفتم دیگه نیومدم رفتم تو دوتا تالار دیگه که مربوط به رپ بودن و یکمی اونجا فعالیت کردم و اصلا هم بهم حال نداد چون بچه اش خیلی مغرور بودن البته نه همشون دوباره برای پیشنهاد دادن به سید برای اظافه کردن یه سری امکانات اومدم تالار که تاپیک خاطرات پارسی کیوت رو دیدم رفتم خوندم جالب بود که اول برادر Lich به هم پ.خ داد که بیام اینجا اومدم سر زدم چون کار داشتم رفتم بعدش اومدم برای سایتم آپلود سنتر ساختم یه جاهاش گیر کردم که از طریق بچه ها آیدی وحید رو گرفتم و راهنماییم کرد و این آخریا هم که یه تالار ساختم چون تالاری که وی سی پی برای سایت گذاشته بود مفت نمی ارزید بعد از این قضایا وقتم آزاد شد و اومدم خدمت شما.....

این بود داستان ما از اول تابستون تا حالا.....خلاصه ما رو حلال کن که نیومدم ;)

بابا ما مخلصتم هستیم چیو حلال باید کنیم؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ............ کلا تو هم پس بد شانس بودی.... راستی خدمت منم نباش خدمت خدا باش و کمک بنده خدا ............... راستی تو این سرویس که میشه گروه سازی کرد یه گروه تروریستی بزنیم که حرفه ای تر از باشه ..... اگه پایشی بساز.......... هر چی باشه می خوایم اینجا رو بترکونیم .... البته به دادا یاکوزا هم باید خبر بدیم که اگه وقت داشته باشه پایه هم حتما می باشه............

ویرایش شده توسط mohammadrezaseven

گاهی اوقات تو زندگی به حدی تلاش می کنیم تا شرایطی بهتر رو رقم بزنیم اما بعد مدت زمانی، می فهمیم که فقط حمالی بودیم برای دیگران و زمان رو به راحتی از دست دادیم!

لینک به دیدگاه

در تاپیک ها، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم و ... استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی، خوب بود، ممنون و ... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها مي شوند.

بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 48 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

لطفا به جای بروز کردن تاپیک های قدیمی در نظر شروع یک تاپیک جدید باشید مگر این که لازم به بروزرسانی تاپیک مربوطه باشد.

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

لطفا قبل از عضویت و همکاری با ما قوانین را مطالعه کنید.